O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z przyjemnością informujemy, że marka Adidas została nowym sponsorem technicznym Sportis Social Football Club. Od 1 lipca sprzęt niemieckiej firmy będzie używany przez wszystkie zespoły naszego klubu oraz dzieci, trenujące
Bramkarka Sportis KKP Bydgoszcz Kamila Rosińska zakończyła karierę piłkarską. Doświadczona zawodniczka nie rozstaje się z drużyną i od sezonu 2022/23 będzie pełniła funkcję asystentki trenera Adama Górala, a także będzie

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

AKADEMIA

Sportis Akademia

O AKADEMII

Celem Sportis Academy Łochowo jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci, zapewnienie im harmonijnego rozwoju psychofizycznego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz indywidualne rozwijanie piłkarskich talentów.

 

Zajęcia w Sportis Academy to przede wszystkim:

  • dobra zabawa, poprzez dostarczanie radości i satysfakcji podczas treningów i zawodów sportowych,

  • wszechstronny rozwój cech motorycznych (szybkość, gibkość, koordynacja ruchowa),

  • nauczanie podstaw umiejętności technicznych, a z czasem i taktycznych, w zakresie piłki nożnej,

  • wychowanie w duchu rywalizacji fair play,  

  • indywidualne podejście do zawodników.                                                                                                                                                                                                               

 

Szkolenie dzieci w Akademii Sportis SFC Łochowo w 2020 roku wsparł Program "Klub" - dofinansowanie z Ministerstwa Sportu dla Klubów Sportowych. Informujemy, że działalność sportową naszego klubu Sportis SFC Łochowo wsparło Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Po raz szósty byliśmy uczestnikami Programu KLUB. (12.11.2021 r.)

Dołącz do nas ! Przeżyj piłkarską przygodę i zrób pierwszy krok w kierunku profesjonalnej piłki. Prowadzimy nabór dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. naszym celem jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci oraz rozwój indywidualnych piłkarskich talentów. Zapraszamy na pierwszy bezpłatny trening.

 

 

 

 

 

 

Chcesz zostać naszym partnerem? Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z propozycją współpracy ze Sportis Academy Łochowo! Kliknij w poniższy link i sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy dla naszych potencjalnych partnerów:            

 

 

Nabór do Akademii prowadzony jest od 4 roku życia. Aktualnie trenuje ponad 100 zawodników w siedmiu zespołach.

Korzystamy z obiektów treningowych w Łochowie: hala sportowa Szkoły Podstawowej, boisko typu orlik przy szkole oraz boisko na stadionie przy ul. Dębowej.

 

Akademia stara się stworzyć profesjonalne warunki do rozwoju talentów piłkarskich. Jednym z takich elementów jest przystąpienie do Programu Certyfikacji PZPN. Pracujemy wg przemyślanego i zaplanowanego szkolenia. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z uprawnieniami.

 

Każdy z Naszych podopiecznych ma równe szanse, aby w przyszłości wybiec w pierwszej jedenastce zespołu naszych seniorów albo zagrać na jeszcze wyższym szczeblu.

 DLA RODZICÓW 

 DLA PARTNERÓW

STREFA RODZICÓW

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY SPONSORSKIEJ

WSZYSCY TRENERZY

ZAPISY DO AKADEMII

TRENERZY

NABÓR

SPONSORZY KLUBU