O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

AKADEMIA

Sportis Akademia

O AKADEMII

Celem Sportis Academy Łochowo jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci, zapewnienie im harmonijnego rozwoju psychofizycznego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz indywidualne rozwijanie piłkarskich talentów.

 

Zajęcia w Sportis Academy to przede wszystkim:

  • dobra zabawa, poprzez dostarczanie radości i satysfakcji podczas treningów i zawodów sportowych,

  • wszechstronny rozwój cech motorycznych (szybkość, gibkość, koordynacja ruchowa),

  • nauczanie podstaw umiejętności technicznych, a z czasem i taktycznych, w zakresie piłki nożnej,

  • wychowanie w duchu rywalizacji fair play,  

  • indywidualne podejście do zawodników.                                                                                                                                                                                                               

 

Szkolenie dzieci w Akademii Sportis SFC Łochowo w 2020 roku wsparł Program "Klub" - dofinansowanie z Ministerstwa Sportu dla Klubów Sportowych. Informujemy, że działalność sportową naszego klubu Sportis SFC Łochowo wsparło Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Po raz szósty byliśmy uczestnikami Programu KLUB. (12.11.2021 r.)

Dołącz do nas ! Przeżyj piłkarską przygodę i zrób pierwszy krok w kierunku profesjonalnej piłki. Prowadzimy nabór dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. naszym celem jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci oraz rozwój indywidualnych piłkarskich talentów. Zapraszamy na pierwszy bezpłatny trening.

 

 

 

 

 

 

Chcesz zostać naszym partnerem? Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z propozycją współpracy ze Sportis Academy Łochowo! Kliknij w poniższy link i sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy dla naszych potencjalnych partnerów:            

 

 

Nabór do Akademii prowadzony jest od 4 roku życia. Aktualnie trenuje ponad 100 zawodników w siedmiu zespołach.

Korzystamy z obiektów treningowych w Łochowie: hala sportowa Szkoły Podstawowej, boisko typu orlik przy szkole oraz boisko na stadionie przy ul. Dębowej.

 

Akademia stara się stworzyć profesjonalne warunki do rozwoju talentów piłkarskich. Jednym z takich elementów jest przystąpienie do Programu Certyfikacji PZPN. Pracujemy wg przemyślanego i zaplanowanego szkolenia. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z uprawnieniami.

 

Każdy z Naszych podopiecznych ma równe szanse, aby w przyszłości wybiec w pierwszej jedenastce zespołu naszych seniorów albo zagrać na jeszcze wyższym szczeblu.

 DLA RODZICÓW 

 DLA PARTNERÓW

STREFA RODZICÓW

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY SPONSORSKIEJ

WSZYSCY TRENERZY

ZAPISY DO AKADEMII

TRENERZY

NABÓR

SPONSORZY KLUBU