O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

AKADEMIA

Sportis Akademia

O AKADEMII

Celem Sportis Academy Łochowo jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci, zapewnienie im harmonijnego rozwoju psychofizycznego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz indywidualne rozwijanie piłkarskich talentów.

 

Zajęcia w Sportis Academy to przede wszystkim:

  • dobra zabawa, poprzez dostarczanie radości i satysfakcji podczas treningów i zawodów sportowych,

  • wszechstronny rozwój cech motorycznych (szybkość, gibkość, koordynacja ruchowa),

  • nauczanie podstaw umiejętności technicznych, a z czasem i taktycznych, w zakresie piłki nożnej,

  • wychowanie w duchu rywalizacji fair play,  

  • indywidualne podejście do zawodników.
     

Szkolenie dzieci w Akademii Sportis SFC Łochowo w 2020 roku wsparł Program "Klub" - dofinansowanie z Ministerstwa Sportu dla Klubów Sportowych.

 

Informujemy, że działalność sportową naszego klubu Sportis SFC Łochowo wsparło Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Po raz szósty byliśmy uczestnikami Programu KLUB. (12.11.2021 r.)

 

 

Dołącz do nas ! Przeżyj piłkarską przygodę i zrób pierwszy krok w kierunku profesjonalnej piłki. Prowadzimy nabór dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. naszym celem jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci oraz rozwój indywidualnych piłkarskich talentów. Zapraszamy na pierwszy bezpłatny trening.

Nabór do Akademii prowadzony jest od 4 roku życia. Aktualnie trenuje ponad 100 zawodników w siedmiu zespołach.

Korzystamy z obiektów treningowych w Łochowie: hala sportowa Szkoły Podstawowej, boisko typu orlik przy szkole oraz boisko na stadionie przy ul. Dębowej.

 

Akademia stara się stworzyć profesjonalne warunki do rozwoju talentów piłkarskich. Jednym z takich elementów jest przystąpienie do Programu Certyfikacji PZPN. Pracujemy wg przemyślanego i zaplanowanego szkolenia. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z uprawnieniami.

 

Każdy z Naszych podopiecznych ma równe szanse, aby w przyszłości wybiec w pierwszej jedenastce zespołu naszych seniorów albo zagrać na jeszcze wyższym szczeblu.

DLA RODZICÓW

STREFA RODZICÓW

WSZYSCY TRENERZY

ZAPISY DO AKADEMII

TRENERZY

NABÓR

SPONSORZY KLUBU