SPONSORZY KLUBU

NABÓR

TRENERZY

ZAPISY DO AKADEMII

WSZYSCY TRENERZY

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY SPONSORSKIEJ

STREFA RODZICÓW

 DLA PARTNERÓW

 DLA RODZICÓW 

Nabór do Akademii prowadzony jest od 4 roku życia. Aktualnie trenuje ponad 100 zawodników w siedmiu zespołach.

Korzystamy z obiektów treningowych w Łochowie: hala sportowa Szkoły Podstawowej, boisko typu orlik przy szkole oraz boisko na stadionie przy ul. Dębowej.

 

Akademia stara się stworzyć profesjonalne warunki do rozwoju talentów piłkarskich. Jednym z takich elementów jest przystąpienie do Programu Certyfikacji PZPN. Pracujemy wg przemyślanego i zaplanowanego szkolenia. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów z uprawnieniami.

 

Każdy z Naszych podopiecznych ma równe szanse, aby w przyszłości wybiec w pierwszej jedenastce zespołu naszych seniorów albo zagrać na jeszcze wyższym szczeblu.

 

 

Chcesz zostać naszym partnerem? Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z propozycją współpracy ze Sportis Academy Łochowo! Kliknij w poniższy link i sprawdź ofertę, którą przygotowaliśmy dla naszych potencjalnych partnerów:            

 

 

Dołącz do nas ! Przeżyj piłkarską przygodę i zrób pierwszy krok w kierunku profesjonalnej piłki. Prowadzimy nabór dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. naszym celem jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci oraz rozwój indywidualnych piłkarskich talentów. Zapraszamy na pierwszy bezpłatny trening.

 

 

 

 

Celem Sportis Academy Łochowo jest rozwijanie i szerzenie pasji sportowych u dzieci, zapewnienie im harmonijnego rozwoju psychofizycznego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz indywidualne rozwijanie piłkarskich talentów.

 

Zajęcia w Sportis Academy to przede wszystkim:

  • dobra zabawa, poprzez dostarczanie radości i satysfakcji podczas treningów i zawodów sportowych,

  • wszechstronny rozwój cech motorycznych (szybkość, gibkość, koordynacja ruchowa),

  • nauczanie podstaw umiejętności technicznych, a z czasem i taktycznych, w zakresie piłki nożnej,

  • wychowanie w duchu rywalizacji fair play,  

  • indywidualne podejście do zawodników                                                                                                                                                                                    

 

Informujemy, że działalność sportową naszego klubu Sportis SFC Łochowo wsparło Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Po raz siódmy byliśmy uczestnikami Programu KLUB (2022). Szkolenie odbywa się również dzięki programowi "Dobra Drużyna PZU". 

O AKADEMII

Sportis Academy Łochowo

AKADEMIA

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC