SPONSORZY KLUBU

NIE PRZEGAP ŻADNEJ PIŁKI!

śledź wyniki i transfery na bieżąco

Imię

Twój e-mail:

Informacja o RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sportis SFC S.A. moich danych osobowych, zawartych w formularzu powyżej. Dane te będą wykorzystywane w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego z użyciem danych wskazanych w formularzu powyżej.  Wyrażam zgodę na wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego z użyciem danych wskazanych w formularzu powyżej.

Wyrażam zgodę na automatyczne profilowanie moich danych osobowych. Zgoda jest niezbędna, abyśmy mogli wysyłać oferty i komunikaty najbardziej zgodne z Państwa zainteresowaniami i potrzebami.  Wyrażam zgodę na automatyczne profilowanie moich danych osobowych. Zgoda jest niezbędna, abyśmy mogli wysyłać oferty i komunikaty najbardziej zgodne z Państwa zainteresowaniami i potrzebami.

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Sportis Social Football Club

AKTUALNOŚCI

24 lutego 2023
Już w najbliższy weekend piłkarki pierwszego zespołu Sportis KKP Bydgoszcz wznawiają rundę wiosenną Orlen Ekstraligi Kobiet. W niedzielę o godzinie 12:00 bydgoszczanki zagrają przed własną publicznością z Klubem Sportowym Pogoń
21 lutego 2023
Na ostatnim posiedzeniu zarządu grupy Sportis podjęte zostały istotne decyzje dotyczące funkcjonowania organizacji.
09 lutego 2023
Trener Radosław Sobociński odchodzi ze Sportis Academy Łochowo.
08 lutego 2023
18-letni pomocnik Igor Jeziorski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. Łochowski klub rozwiązał umowę z piłkarzem za porozumieniem stron.
08 lutego 2023
Michał Kalitta odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 21-letni napastnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Włocłavii Włocławek.
08 lutego 2023
24-letni Australijczyk Stephen Bali został nowym piłkarzem Sportis SFC Łochowo.
08 lutego 2023
Olaf Lewandowski wraca z wypożyczenia do występującego w I grupie kujawsko-pomorskiej Klasy Okręgowej Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz i zagra wiosną w Sportis SFC Łochowo.
08 lutego 2023
19-letni pomocnik Jakub Nęcka został wypożyczony na rundę wiosenną do GLKS-u Dobrcz-Wudzyn.
08 lutego 2023
Sardorbek Khursandov odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni piłkarz z Uzbekistanu postanowił powrócić do rodzinnego kraju.
07 lutego 2023
21-letni bramkarz Jordan Kowalczyk wraca z wypożyczenia do występującego w II grupie bydgoskiej Klasy A zespołu AF Brzoza i zagra wiosną w Sportis SFC Łochowo.
07 lutego 2023
Jakub Kościecha odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 23-letni obrońca był wypożyczony w rundzie jesiennej do Sportis z występującej w Klasie Okręgowej Polonii Bydgoszcz.
07 lutego 2023
Już na początku marca piłkarze Sportis SFC Łochowo wznowią rozgrywki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Przedstawiamy terminarz domowych spotkań ligowych, które łochowska ekipa rozegra w zbliżającej się rundzie wiosennej.

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:    DŁUGA 16

E-MAIL: BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  +48 52 506 56 90