SPONSORZY KLUBU

23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy wszystkim Kibicom i Sympatykom Sportis Bydgoszcz, a także Partnerom i Przedstawicielom Mediów, którzy współpracują z naszym klubem spokojnego czasu spędzonego w
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Anna Bucholc zaprezentowała się we wszystkich trzech spotkaniach turniejowych. Piłkarka Sportis KKP rozegrała 45 minut w pojedynku z Liechtensteinem, wychodząc na boisko w wyjściowym składzie, następnie zagrała 45 minut w meczu ze Szkocją, również występując od pierwszej minuty, a na zakończenie turnieju, w pojedynku z Portugalią, weszła na murawę na ostatnie 23 minuty i zdobyła bramkę w konkursie rzutów karnych, który odbył się po zakończeniu meczu.

Reprezentacja Polski rozegrała na turnieju w Portugalii trzy spotkania. W pierwszym meczu Biało-Czerwone pokonały 3-0 Liechtenstein, w drugim spotkaniu Polki wygrały 2-1 ze Szkocją, a w ostatnim pojedynku zremisowały 0-0 z gospodyniami turnieju i przegrały z reprezentacją Portugalią 2-3 konkurs rzutów karnych, który odbył się po zakończeniu meczu.

Warto dodać, że Bucholc ma już na swoim koncie w tym sezonie 6 występów w pierwszym zespole ekstraligowego Sportis KKP Bydgoszcz.

Annie serdecznie gratulujemy!

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

05 lutego 2023

ANNA BUCHOLC REPREZENTOWAŁA SPORTIS W REPREZENTACJI POLSKI DO LAT 16 KOBIET

Piłkarka Sportis KKP Bydgoszcz Anna Bucholc wzięła udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 16 kobiet w Krakowie oraz towarzyskim turnieju UEFA Development, który odbywał się w Portugalii.