O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

MARKETINGOWY BEŁKOT

STOWARZYSZENIE OSBO DZIAŁANIJACYCH BIZNESIE KTORE SPOTYKAJA SZE BY WSPIERAC MLODE TALENTY Z AKDEMII

 

 

SPOTKANIA BIZNESOWE 

 

 

CHCESZ DOŁACZYC 

ZADZWON

 TELEFON DO JARKA

 

 

LOGO NA DYSKU BUSUINESS KLUBU

 

 

BUSINESS CLUB

Sportis Social Football Club

BUSINESS I PASJA 

Projekt Sportis Social Football Club powstał w 2018 roku i z każdym dniem nabiera tempa. To coś więcej niż klub piłkarski, to projekt łączący sympatyków futbolu z całego Świata. Powołaliśmy Spółkę Akcyjną, by móc rozwijać się dynamicznie na tle innych klubów sportowych. Rozpoczęliśmy budowę klubu piłkarskiego w Łochowie, powołaliśmy Sportis Akademię Piłkarską, w której trenuje ponad 150 przyszłych gwiazd piłki nożnej.

Dziś zapraszamy do Sportis Business Club-u w którym łączymy biznes z marketingiem sportowym. Dołączając do naszego Business Clubu zyskujesz możliwość dotarcia do tysięcy naszych kibiców, partnerów i promować swoja Firmę na wielu płaszczyznach. Z nami osiągniesz cele marketingowe jakie stawia Twój biznes, zdobędziesz nowy rynek, klientów lub po prostu poznasz ludzi, którzy maja pasje do futbolu i biznesu. Zostając naszym Partnerem staniesz się członkiem drużyny, która każdego dnia wspiera się, wymienia doświadczeniami i motywuje do wygrywania. 

 

Inauguraja Sportis Business Club , Inauguracja w Chacie Myśliwskiej 

 

OFERTA BUSINESS KLUBU

SPORTIS SFC W MEDIACH

Dołącz do nas!

SPONSORZY KLUBU