O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

MARKETINGOWY BEŁKOT

STOWARZYSZENIE OSBO DZIAŁANIJACYCH BIZNESIE KTORE SPOTYKAJA SZE BY WSPIERAC MLODE TALENTY Z AKDEMII

 

 

SPOTKANIA BIZNESOWE 

 

 

CHCESZ DOŁACZYC 

ZADZWON

 TELEFON DO JARKA

 

 

LOGO NA DYSKU BUSUINESS KLUBU

 

 

BUSINESS CLUB

Sportis Social Football Club

BUSINESS I PASJA 

Projekt piłkarski Sportis Social Football Club powstał w 2018 roku i z każdym dniem nabiera tempa. Sportis to coś więcej niż klub piłkarski! To projekt łączący sympatyków futbolu z całego świata. Powołaliśmy spółkę akcyjną, by móc rozwijać się bardziej dynamicznie od innych klubów sportowych. Budowę klubu piłkarskiego rozpoczęliśmy w Łochowie. Powołaliśmy Akademię Piłkarską Sportis, w której trenuje około 180 przyszłych gwiazd piłki nożnej. Dziś zapraszamy do Sportis Business Club-u w którym łączymy biznes z marketingiem sportowym. Dołączając do naszego Business Club-u zyskujesz możliwość dotarcia do tysięcy naszych kibiców, partnerów oraz promowania firmy na wielu płaszczyznach. Z nami osiągniesz wszystkie cele marketingowe, które oczekujesz od swojego biznesu. Z nami zdobędziesz nowy rynek, nowych klientów lub po prostu poznasz ludzi, którzy maja pasje do futbolu oraz biznesu. Zostając naszym partnerem, staniesz się członkiem drużyny, która każdego dnia  wymienia się doświadczeniami i motywuje do zwyciężania. 

 

Inauguraja Sportis Business Club , Inauguracja w Chacie Myśliwskiej 

 

OFERTA BUSINESS KLUBU

SPORTIS SFC W MEDIACH

Dołącz do nas!

SPONSORZY KLUBU