SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 519 787 806
E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

Wraz z wznowieniem rozgrywek, na półkach sklepowych oraz w Internecie pojawił się nowy numer magazynu „Strzał na Bramkę”. Znajdziecie w nim wyjątkowe materiały dotyczące kobiecej piłki nożnej. Sprawdzamy jak wygląda droga na kobiecy mundial, który odbędzie się już w 2023 roku w Australii i Nowej Zelandii. Poznajemy bohaterki drugiego planu, czyli mamy naszych najwybitniejszych piłkarzy. Przedstawiamy również sylwetki piłkarek reprezentacji Polski oraz historie najlepszych polskich klubów i ich żeńskich sekcji.

 

W czasopiśmie nie zabraknie również cennych porad dotyczących treningów. W zapoznaniu się z tajnikami technik obrony bramki pomaga nam Katarzyna Kiedrzynek - bramkarka polskiej reprezentacji kobiet. Pokazujemy w jaki sposób uniknąć kontuzji oraz wykorzystywać inne formy aktywności fizycznej aby poprawić swoją kondycję korzystając z ładnej pogody. Razem z Bartkiem Kwietniem, zwycięzcą Mastrechef Junior, testujemy najlepsze przepisy, które dostarczą nam energii między treningami. Odkrywamy też profesje jakie stoją za największymi wydarzeniami sportowymi zapoznając się z rolą jaką odgrywają w relacji meczów komentatorzy sportowi.

 

W numerze znajdziemy również komiks i quizy, dzięki którym sprawdzimy swoją wiedzę na temat reprezentacji Polski. Dodatkiem jest wyjątkowy jubileuszowy plakat, który przedstawia reprezentację 100-lecia, czyli drużynę najwybitniejszych polskich piłkarzy w historii. Być może ktoś z młodych czytelników i czytelniczek, zajmie miejsce na plakacie reprezentacji świętującej jej 200-lecie?

 

Wspólnie ze znajomymi możemy rozegrać serię rzutów karnych oraz wymienić się dodanymi do numeru oficjalnymi kartami PZPN. Do zobaczenia na kartach pisma i na murawie!

 

Magazyn jest oficjalnym produktem licencyjnym Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

 

 

 

DANE WYDAWNICZE:

Tytuł: Strzał na Bramkę

PDS: 03.03.2022

Cena: 12,99 PLN

Dane techniczne: 21 cm. x 27,5 cm., 20 stron, 1 plakat w formacie A2, 2 saszetki oficjalnej kolekcji reprezentacji Polski

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Aleksandra Kurowska

aleksandrakurowska@ediba.com

tel.: 508 423 081

 

Ediba Polska Sp. z o.o. ul. Wiertnicza 162 lok. 7, 02-952 Warszawa

NIP: 5252389313 Regon: 140910067

KRS: 0000278686 Sad Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy.

Kapitał zakładowy: 50 000 zł w całości opłacony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09 marca 2022

CZAS DOŁĄCZYĆ DO GRY! STRZAŁ NA BRAMKĘ. MAGAZYN MŁODYCH PIŁKARZY I PIŁKAREK

Z początkiem wiosny wracamy na boiska! Pierwsze słoneczne dni sprzyjają treningom na świeżym powietrzu i z pewnością pomogą w motywacji wszystkim młodym piłkarkom i piłkarzom.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC