SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Trudny pojedynek zakończony wielkim sukcesem!

 

Spotkanie finałowe Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN kobiet od samego początku było niezwykle zaciętym i wyrównanym pojedynkiem. Mimo że oba zespoły dzieli jeden poziom rozgrywkowy, ponieważ WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz występuje na co dzień w III Lidze kobiet, natomiast zespół Strażaka Przechowo to czwartoligowiec, mecz obfitował w wiele ciekawych akcji ofensywnych i był znakomitym widowiskiem. Po regulaminowym czasie gry na boisku w Łochowie był bezbramkowy remis, a to oznaczało, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był konkurs rzutów karnych. Ostatecznie Okręgowy Puchar Polski, czek w wysokości 5000 zł oraz złote medale powędrowały do drużyny WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz, która wygrała konkurs rzutów karnych 4:3.

 

Cały mecz to my zdecydowanie dominowałyśmy. Miałyśmy mnóstwo sytuacji, jednak byłyśmy nieskuteczne, co doprowadziło do remisu i rzutów karnych. Rzuty karne są zawsze bardzo stresującym elementem, ale my byłyśmy pewne siebie i bezbłędnie wykonywałyśmy jedenastki. Jest to nasz mały sukces, z którego bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że będą następne – komentuje zwycięstwo w rozgrywkach pucharowych Martyna Kujawa, kapitan WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz.

 

Sukces nie bierze się znikąd!

 

Warto dodać, że zwycięstwo w Okręgowym Pucharze Polski K-PZPN to dla klubu efekt wieloletniej pracy, której celem jest stworzenie w Bydgoszczy czołowego ośrodka piłki kobiecej w Polsce. Ten sukces to także efekt udanej współpracy Sportis KKP Bydgoszcz ze swoimi partnerami, a więc w tym wypadku XI LO Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy oraz klubem UKS TĘCZA Sportis SISU Bydgoszcz.

 

Finał okazał się dla naszego młodego zespołu ciężką przeprawą. Pomimo że byliśmy faworytami tego spotkania i mimo że mieliśmy przewagę przez 90 minut, a sytuacjami można by obdzielić kilka pojedynków, to mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Należy tutaj wspomnieć o ambitnej, czasami wręcz ofiarnej, postawie zawodniczek z Przechowa. Ale to jest właśnie piękno piłki! W tym sporcie faworyt nie zawsze potrafi sobie łatwo poradzić z przeciwnikiem. Rzuty karne są już loterią, ale zwycięstwo po nich smakuje dwa razy lepiej, co można było zobaczyć po zakończeniu spotkania. Cieszę się, że ten młody zespół, bo przecież poza 21-letnią Justyną Zabłotną reszta piłkarek należy do roczników 2005-2007, dziewczyny wygrały finał Okręgowego Pucharu Polski i będą reprezentować nasze województwo w etapie ogólnopolskim. Cieszę się także, że trenerzy nie zabrali na finał kilku zawodniczek z kadry pierwszego zespołu, a przecież mieli takie prawo. Takie sukcesy są tym młodym zawodniczkom potrzebne i oby ich przygoda z pucharem trwała jak najdłużej. Nadmienię tylko, że większość tego zespołu to uczennice XI LO Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy. To pokazuje, że nasz wspólny projekt, budowany we współpracy z UKS TECZĄ Sportis SISU Bydgoszcz, którego celem jest stworzenie silnego ośrodka kobiecej piłki w naszym mieście, idzie w dobrym kierunku komentuje zwycięstwo w rozgrywkach pucharowych Szymon Kowalik, Prezes Sportis KKP Bydgoszcz.

 

Celujemy w kolejne sukcesy!

 

Sportis KKP Bydgoszcz nie spoczywa na laurach i celuje w kolejne sukcesy, które może osiągnąć każda z trzech drużyn należących do klubu. Zespół rezerw dzięki zwycięstwu w Okręgowym Pucharze Polski będzie miał okazję występu w 1. rundzie ogólnokrajowego Pucharu Polski kobiet i szerszego pokazania się kibicom. Pierwsza drużyna, występująca na co dzień w Ekstralidze kobiet, również marzy o sukcesach w rozgrywkach ligowych oraz pucharowych. Z kolei w najważniejszych w Polsce kobiecych rozgrywkach młodzieżowych, czyli Centralnej Lidze Juniorek do lat 17, od poprzedniego sezonu występuje zespół juniorek Sportis KKP Bydgoszcz, który również celuje w czołowe miejsca w tabeli na koniec sezonu.

 

Sponsorem tytularnym drugiego zespołu Sportis KKP Bydgoszcz jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

-----------------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada również ekstraligową drużynę kobiet, kobiecy oraz męski zespół rezerw, a także akademię piłkarską. Trenerem zespołu seniorów jest Remigiusz Kuś, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a Dyrektorem Sportis Academy Łochowo Piotr Fiutak.

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

29 września 2022

DRUGI ZESPÓŁ SPORTIS KKP BYDGOSZCZ RZĄDZI W REGIONIE! - INFORMACJA PRASOWA

WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz zdobył Okręgowy Puchar Polski K-PZPN kobiet!

 

Środa 28 września 2022 roku to dzień, który przejdzie do historii Sportis KKP Bydgoszcz. Piłkarki drugiej drużyny Sportis KKP, a więc WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz pokonały na stadionie w Łochowie po rzutach karnych Strażaka Przechowo i wygrały Okręgowy Puchar Polski K-PZPN kobiet. Zdobycie tego trofeum to ogromny sukces bydgoskiego klubu i dowód na to, że polityka prowadzenia Sportis KKP Bydgoszcz zmierza we właściwym kierunku!

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!