SPONSORZY KLUBU

03 października 2023
W sobotę swój kolejny mecz ligowy rozegrają piłkarki seniorskiego zespołu Sportis KKP Bydgoszcz. Podopieczne trenera Macieja Gościniaka w ramach pojedynku 7. kolejki Orlen I Ligi Kobiet udadzą się w ponad
30 września 2023
Dziś o godzinie 12:00 piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz powalczą o czwarte zwycięstwo w sezonie 2023/24 Orlen I Ligi Kobiet. W meczu 6. kolejki pierwszoligowych rozgrywek ekipa z grodu nad Brdą
25 września 2023
W ten weekend znów na krajowych boiskach zobaczymy obie ekipy Sportis KKP Bydgoszcz. W niedzielę o godzinie 12:00 w spotkaniu 6. kolejki Orlen I Ligi Kobiet seniorki bydgoskiego klubu zmierzą
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Prażanki to zespół bardzo dobrze znany bydgoskiej ekipie z rywalizacji na boiskach I ligi północnej. Po raz ostatni obie ekipy mierzyły się ze sobą w sezonie 2018/2019. Dwukrotnie górą był wówczas team trenera Górala, zwyciężając 1:0 na własnym terenie i 5:1 w Stolicy. Aktualnie warszawianki zamykają pierwszoligową tabelę mając w swoim dorobku dwa punkty. Sportis KKP z kolei w dziewięciu ekstraligowych bojach zgromadził na swoim koncie 9 „oczek” i zajmuje 8 lokatę.

Skład, w jakim bydgoszczanki wystąpią w środowym meczu Pucharu Polski jest wielką niewiadomą. Podczas przerwy reprezentacyjnej w szeregach Sportis KKP rozhulał się bowiem koronawirus. Potwierdzono siedem zakażeń SARS-CoV-2 wśród zawodniczek i jeden w sztabie szkoleniowym. Zawodniczki zostały od siebie odizolowane, natychmiast wprowadzono także szereg działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Ze względu na stwierdzone przypadki SARS-CoV-2 przełożone zostało zaplanowane na 31 października spotkanie 10. kolejki ekstraligi z Rolnikiem B. Głogówek. Zmiana terminu meczu 1/32 PP nie jest niestety możliwa, gdyż już na dzień następny zaplanowano losowanie kolejnego etapu rozgrywek.

Pytań przed środowym pojedynkiem jest wiele. Biorąc pod uwagę fakt, że nasz zespół 3 tygodnie praktycznie nie trenował wielką zagadką jest dyspozycja podopiecznych trenera Górala. Duży znak zapytania należy także postawić przy kadrze meczowej, która uda się na mecz do Warszawy. Zagadką na tę chwilę jest również liczba zawodniczek zdolnych do gry. Cóż, żyjemy w takich czasach, że nie na wszystko mamy wpływ, a karty rozdaje wirus. Życzmy sobie wszyscy zdrowia!

 

 


 

 

W 11. kolejce ekstraligi kobiet piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz zmierzą się z brązo

wym medalistą Mistrzostw Polski - Czarnymi Sosnowiec. Podopieczne trenera Sebastiana Stemplewskiego to także aktualny lider rozgrywek.

 

 

 

Na zakończenie rundy jesiennej ekstraligi kobiet drużyna Sportis KKP mierzyć się będzie z jedną z najsilniejszych, a przez wielu uznawaną za najmocniejszą aktualnie ekipę w polskim futbolu kobiecym. W szeregach drużyny z Sosnowca znajdują się reprezentantki Polski takie jak: Anna Szymańska, Martyna Wiankowska, Agnieszka Jędrzejewicz czy Weronika Zawistowska. Warto zauważyć, że ta ostatnia zdobyła dwie bramki dla biało-czerwonych w niedawnym meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Azerbejdżanem (3:0). Ponadto Czarne posiadają w swojej kadrze także reprezentantki Słowacji: Patricię Fischerovą, Andreę Horvathovą i Veronikę Slukovą.

W poprzednim sezonie bydgoszczanki przegrały z Czarnymi na własnym stadionie 0:6, zaś w półfinale Pucharu Polski uległy im 0:3. Wierzymy, że tym razem podopieczne Adama Górala stać na osiągnięcie znacznie korzystniejszego wyniku.

Mecz Sportis KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec odbędzie się 8 listopada 2020 r. o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słowiańskiej 7 w Bydgoszczy.

 


 

03 listopada 2020

INTENSYWNY TYDZIEŃ DLA PIŁKAREK SPORTIS KKP

Po trzytygodniowej przerwie pełnej kiepskich wiadomości i konsultacji lekarskich piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz wracają do gry. W środę (4 listopada) podopieczne Adama Górala rozegrają mecz 1/32 finału Pucharu Polski Kobiet. Rywalem bydgoszczanek będzie I-ligowa Praga Warszawa. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30 na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44 w Warszawie.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

W sobotę swój kolejny mecz ligowy rozegrają piłkarki seniorskiego zespołu Sportis KKP Bydgoszcz. Podopieczne trenera Macieja Gościniaka w ramach pojedynku 7. kolejki Orlen I Ligi Kobiet udadzą się w ponad
Dziś o godzinie 12:00 piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz powalczą o czwarte zwycięstwo w sezonie 2023/24 Orlen I Ligi Kobiet. W meczu 6. kolejki pierwszoligowych rozgrywek ekipa z grodu nad Brdą