O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Za Robertem Wójcikiem pierwszy pełny sezon w roli trenera Sportis SFC Łochowo. Drużyna prowadzona przez byłego selekcjonera młodzieżowych reprezentacji Polski zajęła wysokie 4. miejsce w tabeli. Tego lata w łochowskiej
To będzie wyjątkowy sezon dla Sportis KKP Bydgoszcz. Tym razem zapraszamy kibiców na potrójną dawkę emocji w wykonaniu piłkarek naszego zespołu. Przedstawiamy harmonogram meczów domowych pierwszej drużyny, która wystartuje w

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Po trzytygodniowej przerwie pełnej kiepskich wiadomości i konsultacji lekarskich piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz wracają do gry. W środę (4 listopada) podopieczne Adama Górala rozegrają mecz 1/32 finału Pucharu Polski Kobiet. Rywalem bydgoszczanek będzie I-ligowa Praga Warszawa. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30 na stadionie przy ul. Kawęczyńskiej 44 w Warszawie.

 

INTENSYWNY TYDZIEŃ DLA PIŁKAREK SPORTIS KKP

03 listopada 2020

Prażanki to zespół bardzo dobrze znany bydgoskiej ekipie z rywalizacji na boiskach I ligi północnej. Po raz ostatni obie ekipy mierzyły się ze sobą w sezonie 2018/2019. Dwukrotnie górą był wówczas team trenera Górala, zwyciężając 1:0 na własnym terenie i 5:1 w Stolicy. Aktualnie warszawianki zamykają pierwszoligową tabelę mając w swoim dorobku dwa punkty. Sportis KKP z kolei w dziewięciu ekstraligowych bojach zgromadził na swoim koncie 9 „oczek” i zajmuje 8 lokatę.

Skład, w jakim bydgoszczanki wystąpią w środowym meczu Pucharu Polski jest wielką niewiadomą. Podczas przerwy reprezentacyjnej w szeregach Sportis KKP rozhulał się bowiem koronawirus. Potwierdzono siedem zakażeń SARS-CoV-2 wśród zawodniczek i jeden w sztabie szkoleniowym. Zawodniczki zostały od siebie odizolowane, natychmiast wprowadzono także szereg działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Ze względu na stwierdzone przypadki SARS-CoV-2 przełożone zostało zaplanowane na 31 października spotkanie 10. kolejki ekstraligi z Rolnikiem B. Głogówek. Zmiana terminu meczu 1/32 PP nie jest niestety możliwa, gdyż już na dzień następny zaplanowano losowanie kolejnego etapu rozgrywek.

Pytań przed środowym pojedynkiem jest wiele. Biorąc pod uwagę fakt, że nasz zespół 3 tygodnie praktycznie nie trenował wielką zagadką jest dyspozycja podopiecznych trenera Górala. Duży znak zapytania należy także postawić przy kadrze meczowej, która uda się na mecz do Warszawy. Zagadką na tę chwilę jest również liczba zawodniczek zdolnych do gry. Cóż, żyjemy w takich czasach, że nie na wszystko mamy wpływ, a karty rozdaje wirus. Życzmy sobie wszyscy zdrowia!

 

 


 

 

W 11. kolejce ekstraligi kobiet piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz zmierzą się z brązo

wym medalistą Mistrzostw Polski - Czarnymi Sosnowiec. Podopieczne trenera Sebastiana Stemplewskiego to także aktualny lider rozgrywek.

 

 

 

Na zakończenie rundy jesiennej ekstraligi kobiet drużyna Sportis KKP mierzyć się będzie z jedną z najsilniejszych, a przez wielu uznawaną za najmocniejszą aktualnie ekipę w polskim futbolu kobiecym. W szeregach drużyny z Sosnowca znajdują się reprezentantki Polski takie jak: Anna Szymańska, Martyna Wiankowska, Agnieszka Jędrzejewicz czy Weronika Zawistowska. Warto zauważyć, że ta ostatnia zdobyła dwie bramki dla biało-czerwonych w niedawnym meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Azerbejdżanem (3:0). Ponadto Czarne posiadają w swojej kadrze także reprezentantki Słowacji: Patricię Fischerovą, Andreę Horvathovą i Veronikę Slukovą.

W poprzednim sezonie bydgoszczanki przegrały z Czarnymi na własnym stadionie 0:6, zaś w półfinale Pucharu Polski uległy im 0:3. Wierzymy, że tym razem podopieczne Adama Górala stać na osiągnięcie znacznie korzystniejszego wyniku.

Mecz Sportis KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec odbędzie się 8 listopada 2020 r. o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słowiańskiej 7 w Bydgoszczy.

 


 

03 sierpnia 2021
Za Robertem Wójcikiem pierwszy pełny sezon w roli trenera Sportis
02 sierpnia 2021
30.07.20 21 r. (piątek) w Restauracji Chata Myśliwska w Osielsku
01 sierpnia 2021
  Piłkarze Sportis SFC Łochowo zakończyli okres przygotowań do rozpoczynającego się
03 sierpnia 2021
Za Robertem Wójcikiem pierwszy pełny sezon w roli trenera Sportis SFC Łochowo. Drużyna prowadzona przez byłego selekcjonera młodzieżowych reprezentacji Polski zajęła wysokie 4. miejsce w tabeli. Tego lata w łochowskiej
03 sierpnia 2021
To będzie wyjątkowy sezon dla Sportis KKP Bydgoszcz. Tym razem zapraszamy kibiców na potrójną dawkę emocji w wykonaniu piłkarek naszego zespołu. Przedstawiamy harmonogram meczów domowych pierwszej drużyny, która wystartuje w
02 sierpnia 2021
W środę 4 sierpnia piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz rozegrają przedostatni tego lata mecz sparingowy. Ich rywalem będzie II-ligowy KU AZS UW Warszawa. Pierwszy gwizdek na stadionie w Sochocinie o godz.

SPONSORZY KLUBU