SPONSORZY KLUBU

Dawid Kozanecki

Trener piłki nożnej posiadający licencję UEFA B, związany z zawodem od 2015 roku. Prowadził głównie zespoły młodzieżowe i dziecięce. Dwukrotny stażysta w Górniku Zabrze u trenera Marcina Brosza.

Wychowanek Bydgoskiego Zawiszy, gdzie grał przez kilka lat w drużynach juniorskich. Następnie trafił do Łochowa w którym reprezentuje jego barwy nieprzerwanie od 2011 roku.

Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, nauczyciel wychowania fizycznego ze specjalizacją z gimnastyki korekcyjnej i zarządzania w sporcie. Na treningach dominuje dużo uśmiechu i pozytywnej energii, lubi szybką oraz kombinacyjną grę - co wpaja swoim podopiecznym.

Oprócz piłki nożnej interesuje się muzyką, podróżami, filmami, technologią, grami, oraz szeroko pojętą kulturą fizyczną.

Cezary Weinert

Trener piłki nożnej, posiadający licencję Grassroots C, uczestnik kursu UEFA B, wychowawca kolonijny, animator sportu i  rekreacji na boiskach „ORLIK”. Absolwent UKW w Bydgoszczy kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji nauczycielskiej poszerzonej o  gimnastykę korekcyjną. Czynny zawodnik klubu Sportis II. Obecnie trener grup dziecięcych w roczniku 2013 i 2014 w Sportis Social Football Club oraz grup młodzieżowych w International Soccer Club Bydgoszcz. Wcześniej trener MKSu Łochowo grup młodzieżowych w kategorii MŁODZIK grającego na szczeblu lig wojewódzkich. W treningu szczególną uwagę poświęca dużej aktywności oraz zaangażowaniu młodych zawodników. Zaraża młodych adeptów piłki nożnej uśmiechem oraz pozytywnym nastawieniem. Oprócz piłki nożnej zajmuje się bieganiem. Dużą część swojego czasu poświęca na rozwijanie wiedzy na temat zbilansowanej diety oraz prowadzenia zdrowego trybu życia w Klubie Zdrowego Odżywiania w Bydgoszczy.

Marcin Narloch

Trener rocznika 2015-2016 (Skrzat) oraz trener bramkarzy (U8-U13). Posiada licencję trenerską UEFA B.
Absolwent ZSS LO im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie oraz absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Magister Zarządzania bezpieczeństwem narodowym

Trener Marcin jest czynnym zawodnikiem Sportis Łochowo, grając na pozycji bramkarza. Były zawodnik Victorii Niemcz, Pomorzanina Serock, Tęczy Brusy, AP Człuchów oraz Kolejarza Chojnice. Od IX 2018r. pracuje jako trener piłki nożnej, wychowawca kolonijny oraz animator sportu i rekreacji. Swoje dotychczasowe doświadczenie zebrał w Victorii Niemcz (grupy naborowe Skrzat i Żak oraz bramkarze U8-U12), Football Academy Szubin (grupy piłkarskie oraz bramkarze U8-U12),Oponeo Wakacje z Chemikiem 2019, Tęcza Bydgoszcz, Wisła Bydgoszcz pracując z bramkarzami i bramkarski oraz  Sportis Łochowo – grupa młodzik 2008. Na co dzień pracuje w przedszkolach prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe dla przedszkolaków (Fabryka Sportu i Rekreacji).

Trener Marcin pełni również rolę asystenta trenera oraz trenera bramkarek w SPORTIS KKP Bydgoszcz w Ekstralidze kobiet.

W 2020 roku odbył on liczne szkolenia, m.in. ukończenie kursu UEFA B, kurs treningu motorycznego Akademia Planowania Treningu (BetterWay), Międzynarodowa Konferencja Trenerów Bramkarzy organizowana przez Goalkeepers Academy, Staż trenerski w Keepermanii pod okiem Artura Wierzby, Staż trenerski w Chojniczance Chojnice (I Liga) oraz liczne szkolenia organizowane przez Keepermanie i Total Goalkeeping.

Trener Marcin jest również właścicielem szkółki bramkarskie Akademia Bramkarska No-Goal

Podczas prowadzenia zajęć zwraca szczególnie uwagę na intensywność ćwiczeń, technikę użytkową, indywidualizm oraz zaangażowanie zawodnika. Swoich podopiecznych zaraża pasją, uśmiechem i dobrą zabawą. Swoją pracę traktuje jak misję i pragnie ciągle się edukować, udoskonalać swój warsztat trenerski, o czym świadczyć mogą liczne szkolenia, literatura, praktyki oraz kursokonferencje. Poza piłką nożną spędza wolny czas w gronie najbliższych i przyjaciół oraz bierze udział w wolontariatach sportowych np., Enea Triathlon Bydgoszcz 2019, AME w piłce ręcznej Bydgoszcz 2019, Akademia Piłkarska „Lato z Pychotką” Pruszcz 2019 oraz FIFA U20 World Cup Bydgoszcz 2019. Uwielbia literaturę sportową oraz dobre kino.

Łukasz Michalski

Trener rocznika 2010 (Orlik E1) oraz 2011 (Żak F2).
Posiada licencję Grassroots C, uczestnik kursu UEFA B.
Jest studentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę z piłką zaczynał w drużynach młodzieżowych Gwiazdy Bydgoszcz jednak w seniorską piłkę wchodził jako zawodnik KS Łochowo. Z drużyną awansował z A klasy do V ligi. Obecnie zawodnik zespołu rezerw Sportis II Łochowo.
Oprócz piłki nożnej interesują go również inne sporty takie jak siatkówa, żużel czy hokej. Przed swoją przygodą z piłką nożną trenował unihokej.
Praca z dziećmi sprawia mu ogromną przyjemność, a największą radością i nagrodą dla niego są uśmiechy i rozwój jego podopiecznych.

Piotr Fiutak

Trener piłki nożnej z licencją UEFA A. Nauczyciel wychowania fizycznego, historii i menedżer sportu. Absolwent UKW Bydgoszcz oraz AWF Poznań. Pracuje w zawodzie trenera od 1999 roku. Największe sukcesy odniósł w pracy z młodzieżą: w 2002 roku z reprezentacją województwa kujawsko-pomorskiego U-12 zdobył złoty medal Mistrzostw Polski; rok później zwyciężył z Polonią Bydgoszcz w klubowych Mistrzostwach Polski U-13 Nike Premier Cup i reprezentował kraj na klubowych Mistrzostwach Europy w Helsinkach, gdzie zajął 12. miejsce. Trenował także zespoły seniorskie naszego regionu: Victorię Koronowo (3 liga), Zawiszę Bydgoszcz i Noteć Łabiszyn (IV liga) oraz Victorię Niemcz (A klasa). Ma za sobą staże trenerskie w klubach zagranicznych: Juventus Turyn, Burnley FC i Dniepr Mohylew. Swoją pracę trenerską w Sportis Łochowo łączy także z inną działalnością klubową. Aktualnie piastuje w nim funkcję  Dyrektora Akademii. Inne zainteresowania trenera poza piłką nożną to: podróże, film i dobra literatura.

Sportis Academy Łochowo

KADRA TRENERSKA

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC