SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 515 227 224
E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

 

 

1 sierpnia wystartował nowy sezon piłkarski z udziałem drużyny Sportis SFC, a 8 sierpnia do rywalizacji przystępuje ekstraligowy Sportis KKP Bydgoszcz. Do coraz szybciej powiększającej się rodziny dołączają nowi gracze, którzy pozwolą klubowi osiągnąć oczekiwane cele – tacy jak Chiara Cecotti, Alice Ogebe czy Mateusz Góra. W Sportis panuje przekonanie, że aby wybić się ponad przeciętność, potrzebne są wzmocnienia na boisku i interesujące eventy. Tego lata klub zasiliło bardzo dużo piłkarek i piłkarzy. Sportis planuje także wyjątkowy turniej piłkarski Sportis CUP pod Patronatem Honorowym Pani Poseł Ewy Kozaneckiej.

 

Sportis obiera kurs na 3. ligę

 

                1 sierpnia efektownym zwycięstwem 6-1 z KS Brzoza Sportis SFC przystąpił do trzeciego sezonu w swojej historii. Celem Sportis są kolejne awanse, podejmowanie nowych wyzwań piłkarskich i realizacja długofalowych celów. Klub pozyskuje perspektywicznych zawodników, którzy są w stanie w pełni poświęcić się projektowi. Do drużyny tego lata dołączył Mateusz Góra. Piłkarz ma za sobą występy w juniorskich zespołach Lecha Poznań, a także przygodę we włoskiej Vicenzie Calcio i słowackim Partizanie Bardejov. Sportis wzmocnił się pozyskaniem Wiktora Majchrzaka, który świetnie zna realia kujawsko-pomorskiego futbolu. Swoje miejsce w rodzinie znalazł także Mariusz Miłek, wcześniej występujący w rozgrywkach CLJ w barwach Śląska Wrocław. Nowym graczem jest także 21- letni Kacper Osiński, grający w przeszłości między innymi w Elanie Toruń. Z wypożyczenia do Pomorzanina Serock powrócił Mikołaj Kalinowski.

 

Dziewczyny chcą napisać własną historię

 

                W meczu piłkarskim walka zaczyna się już od pierwszej minuty. Podobnie jest w budowaniu zespołu. Już od chwili zjednoczenia Sportis szuka zawodniczek, które pozwolą drużynie wybić się i włączyć do walki o najważniejsze trofea w kraju. Do SPORTisFAMILY dołączyła reprezentantka Nigerii Alice Ogebe. 25- letnia skrzydłowa, mająca za sobą występy na mundialu grała ostatnio w hiszpańskim Realu Betis Sevilla. W Bydgoszczy zameldowała się tego lata reprezentantka Słowenii Maruša Sevšek, związana ostatnio z włoskim Tavagnacco. Prawdziwą bombą transferową było przyjście mającej aż 89 występów w Serie A włoszki Chiary Cecotti.

 

Chciałam zdobyć nowe doświadczenie poza Włochami i ten klub dał mi możliwość gry w pierwszej lidze. Myśle, że jest to idealna sytuacja do doskonalenia siebie jako gracza, ale także jako osoby. Mam nadzieję, że pomogę drużynie osiągnąć cele klubu – mówi Chiara Cecotti.

 

Kolejne wzmocnienia to pozyskanie Darii Sokołowskiej, Weroniki Helińskiej, Karoliny Majdy i bramkarki Mitechu Żywiec Katarzyny Siejki. Do zespołu dołączyła także Karolina Łaniewska z Olimpii Szczecin. Duża liczba zawodniczek będących mieszanką młodości i doświadczenia pozwoli Sportis KKP na uzyskiwanie wyników piłkarskich, jakich w mieście nigdy dotąd nie było.

 

Sportis CUP 2020 w wersji międzynarodowej!

 

                W dniach 4-6 września, w Łochowie oraz w Białych Błotach odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto. Na stadionie Sportis Social Football Club rozegrana zostanie I Edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Sportis CUP 2020 pod Patronatem Honorowym Pani Poseł Ewy Kozaneckiej. W tym wyjątkowym dla całej lokalnej społeczności wydarzeniu weźmie udział 12 zespołów z roczników 2009 i młodszych. Turniej to kilkugodzinna dawka emocji, którą zapewnią najmłodsi adepci takich klubów jak Lechia Gdańsk, Karpaty Lwów, TURBO Football Academy Talents czy WSP Wodzisław Śląski. Event ma dla Sportis Social Football Club ogromne znaczenie. Łączy piłkarzy, rodziców, kadrę trenerską, sympatyków oraz sponsorów i partnerów strategicznych klubu. Impreza będzie otwarta, dla rodzin z dziećmi, na którą klub serdecznie zaprasza mieszkańców Bydgoszczy, Łochowa i okolic.

04 sierpnia 2020

Lato pełne sportowych niespodzianek (transferów i nie tylko)

Lato w Sportis SFC zaowocowało w wiele niespodzianek. Ruszył nowy sezon ligowy, seniorzy są po pierwszym meczu. Zapraszamy do przeczytania poniższej informacji prasowej - dowiecie się Państwo o nowych transferach w Sportis SFC jak i Sportis KKP oraz założeniach na obecny sezon rozgrywkowy.

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC