O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

30.07.20 21 r. (piątek) w Restauracji Chata Myśliwska w Osielsku odbyła się oficjalna inauguracja sezonu 2021/2022, połączona z prezentacją strojów meczowych Sportis KKP Bydgoszcz i Sportis SFC Łochowo. Na wydarzeniu pojawiło się prawie 100 osób – nie zabrakło wyjątkowych gości. Wspólnie ze Sportis bawili się m.in. p. Ewa Kozanecka – poseł na Sejm RP, p. Eugeniusz Nowak – Prezes K-PZPN, p. Piotr Grochowski – Prezes NK Development, p. Krzysztof Balczerski – Prezes Zarządu APRO Construction oraz p. Przemysław Skrzypek – Polsko Arabski Klub Społeczno-Gospodarczy. To był niezapomniany wieczór, pełen magii i owocnych sportowo-biznesowych rozmów!

MAGICZNA INAUGURACJA SEZONU ZE SPORTIS BUSINESS CLUB!

02 sierpnia 2021

Sportis prezentuje projekt !

 

Piątkowy event rozpoczął się od części oficjalnej. Głos zabrali przedstawiciele Sportis SFC: Prezes Sportis KKP - Szymon Kowalik, Prezes Sportis SFC - Marcin Krzywicki, Manager B2B - Dawid Kozanecki oraz Dyrektor Kreatywny - Magdalena Wardowska. Prowadzący na chwilę cofnęli się w przeszłość, następnie przedstawili projekt oraz ciekawostki, a także plany klubu na przyszłość. Po raz pierwszy bardziej szczegółowo zaprezentowano koncepcję budowy nowoczesnego Centrum Badawczo-Treningowego Sportis, które stanowi ważny element rozwoju projektu SPORTIS.PRO oraz piłki nożnej w skali kraju.

 

Sponsorami technicznymi eventu byli Polsko Arabski Klub Społeczno-Gospodarczy, Mat-Bud, BHP Service oraz TBC Investment.

 

Najlepsi goście i najlepsza biznesowa zabawa!

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na sportowo-biznesową integrację przy klimatycznym świetle świec i pochodni. Restauracja Chata Myśliwska zaserwowała potrawy z grilla. O słodkości zadbała Cukiernia Staropolska. Na stołach nie zabrakło najwyższej klasy alkoholu i piwa – to ostatnie zapewnił sympatyk Sportis – Jarosław Kotewicz. Na wydarzeniu zaprezentowała się między innymi para taneczna Antonina Siudzińska i Wojciech Wójcik ze Studio Tańca Pyras Toruń, a przy stolikach czas umilał iluzjonista, prezentując karciane triki.

 

W piątek bawiło się z nami wielu znamienitych gości, a wśród nich przedstawiciele sponsorów, mediów oraz partnerzy Sportis Social Football Club, w tym:

 

 

Sportis w nowych strojach i z nową energią!

 

Głównym punktem piątkowego wieczoru była prezentacja strojów Sportis KKP Bydgoszcz i Sportis SFC Łochowo. W nowych trykotach zaprezentowali się piłkarki i piłkarze obu klubów. Stroje składają się z dwóch kompletów marki Sisu  – miętowego (domowego) oraz czarnego (wyjazdowego).

 

Za nami kolejny wyjątkowy event ze Sportis Business Club i pełna wrażeń noc. Wspólnie pokazaliśmy, że za hasłem SPORTisFAMILY kryje się najlepsza sportowo-biznesowa atmosfera. Dziękujemy także pozostałym sponsorom i partnerom klubu, którzy nie mogli tego wieczoru bawić się razem z nami.

 

 

Do zobaczenia na kolejnym Sportis Business Club!

 

Organizatorem marketingowym eventu była Starówka Office, a gospodarzem imprezy Restauracja Chata Myśliwska w Osielsku.

 

 


25 stycznia 2022
Hubert Nowak nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 19-letni
18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni
27 stycznia 2022
Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
26 stycznia 2022
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej
25 stycznia 2022
16-letnia juniorka Oliwia Krysiak dołączyła do kadry zespołu seniorek Sportis KKP Bydgoszcz i trenuje razem z pierwszą drużyną  podczas zimowego okresu przygotowawczego.

SPONSORZY KLUBU