O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W sobotę, 13 marca piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz zmierzą się na wyjeździe z czterokrotnym mistrzem i aktualnym wicemistrzem Polski – Medykiem POLOmarket Konin.

 

NA WYJEŹDZIE Z WICEMISTRZEM

12 marca 2021

Drużyna prowadzona przez trenera Romana Jaszczaka notowana jest obecnie na trzeciej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów. Na inaugurację rundy wiosennej koninianki pokonały po zaciętym spotkaniu GKS Katowice 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobyła w 64 minucie jedna z piłkarek pozyskanych przez klub zimą -

Kanadyjka z włoskim paszportem Alicia Tamburro. Poza nią klub z Wielkopolski pozyskał także Greczynkę Androniki Michalopoulou, Amerykankę Heather Seybert  i Amerykankę hiszpańskiego pochodzenia Alexis Castellano-Mugica. Ekipę wicemistrza kraju opuściły z kolei Nikol Kaletka, Gabriela Grzywińska, Dominique Bond-Flasza i Daria Eremenkova.

 

Mniej udany start piłkarskiej wiosny miały piłkarki Sportis KKP, które meczem z AP Lotos Gdańsk przedłużyły serię spotkań ligowych bez zwycięstwa na własnym stadionie. Udało się natomiast zdobyć pierwszą ekstraligową bramkę w tym sezonie na S7, a jej autorką była w 17 minucie Edyta Sobczyk. Mecz z beniaminkiem z Trójmiasta miał wyrównany przebieg, jednak to rywalki ustrzegły się poważnych błędów w defensywie (w przeciwieństwie do bydgoszczanek) i przede wszystkim miały w swoich szeregach bezlitosną Priscillę Hagan, która była najjaśniejszym punktem AP Lotos i dwukrotnie pokonała Katarzynę Siejkę.

 

W jesiennym meczu z „medyczkami” zawodniczki Sportis KKP przegrały 0:2, lecz mimo tego pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie i przez sporą część spotkania dominowały nad faworyzowanymi rywalkami. Miały jednak ogromne problemy ze skutecznością, a ta była z kolei atutem koninianek, które ostatecznie triumfowały po trafieniach Klaudii Fabovej i Alicji Piechockiej.

 

#SPORTisMATCH
 

 

KKPK Medyk POLOmarket Konin – Sportis KKP Bydgoszcz

 

Data meczu: 13.03.2021 r.

 

Godzina meczu: 11:00

 

Rozgrywki: Ekstraliga (13. kolejka)

 

Stadion: Stadion Miejski im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie (ul. Podwale

1)


---


Przeciwnik: KKPK Medyk Konin

 

Rok założenia: 1985

 

Barwy: biało-czarne

 

Stadion: Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego w Koninie (ul. Podwale 1)


---


Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

15.11.2020 r., 11. kolejka ekstraligi: Śląsk Wrocław – Medyk POLOmarket Konin 0:3

 

18.11.2020 r., 1/16 Pucharu Polski 2020/2021: Bronowianka Kraków – Medyk POLOmarket Konin 0:6

 

06.03.2021 r., 12. kolejka ekstraligi 2020/2021: GKS Katowice – Medyk POLOmarket Konin 0:1


---


Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

W-W-W-W-W

 

Ciekawostka statystyczna:

 

W tym sezonie ekstraligi piłkarki Medyka POLOmarket tylko raz przegrały na własnym boisku. Miało to miejsce 5 września w meczu z Czarnymi Sosnowiec (1:2).

 

Ostatni bezpośredni pojedynek:

 

16.08.2020 r., 2. kolejka ekstraligi 2020/2021: Sportis KKP Bydgoszcz – Medyk POLOmarket Konin 0:2

 

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

 

 

16 grudnia 2021
Zbliża się okres przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2021/22 Ekstraligi
15 grudnia 2021
KONKURS: 1,2,3 KREUJESZ TY... DLA BRI! Zadanie kreatywne: wymyśl hasło
28 listopada 2021
Pucharowym meczem z Marcusem Gdynia piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz zakończyły
18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.
31 grudnia 2021
Maciej Słupecki nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 23-letni pomocnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Unii Solec Kujawski.

SPONSORZY KLUBU