O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

12 września, w sobotę, w restauracji La Rosa w centrum Bydgoszczy odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Sportis Business Club. Latem Partnerzy SBC mieli okazję poczuć niesamowitą atmosferę SPORTisFAMILY, podczas inauguracji Sportis Bussiness Club, połączonej z oficjalną prezentacją strojów piłkarek i piłkarzy klubu. Przed gośćmi kolejna niezapomniana noc, łącząca sport, business i social!

 

NADCHODZI WYJĄTKOWA NOC ZE SPORTIS BUSINESS CLUB!

07 września 2020

Świetna muzyka, wyjątkowe towarzystwo przedsiębiorców, wyśmienite potrawy oraz najlepszej marki trunki – to wszystko czeka na Partnerów SBC i gości, którzy w najbliższą sobotę spotkają się na kolejnym evencie SBC. O godzinie 19:00, po „welcome drinku” nastąpi uroczyste otwarcie imprezy. Kucharz Restauracji La Rosa rozpieści podniebienia gości wyjątkowymi potrawami. O dodatkową energię uczestników, zadba Kawiarnia Parzymy Tutaj, a o słodkości Piekarnia & Cukiernia Szymański.

 

Nie zabraknie znakomitej oprawy muzycznej, utrzymanej w rytmie lat 80’, 90’ i współczesnych hitów. Motywację do „stawienia się” gości na parkiecie podniosą ciekawe animacje, organizowane przez Dj-a. Profesjonalni tancerze ze Szkoły Tańca Bailamos, którzy nauczą gości nowych kroków.

 

Organizatorzy nie zapominają o klimacie „social”: przy znakomitej jakości drinkach będą toczyć się rozmowy biznesowe, sportowe i nie tylko… Tej nocy Partnerzy Social Business Club i zaproszeni goście mogą stać się prawdziwymi bohaterami! Event zostanie połączony z charytatywną licytacją dla Republiki Libańskiej. 4 sierpnia, w stolicy tego państwa Bejrucie doszło do wybuchu, w którym zginęło kilkaset osób, a wiele tysięcy zostało rannych. Każda z zaproszonych osób będzie mogła wylicytować wyjątkowe pamiątki np.: koszulki meczowe z podpisami piłkarek i piłkarzy Sportis, czapkę z autografem Jasona Doyle'a - IMŚ na Żużlu z 2017 r., koszulkę reprezentacji Polski Dominiki Dereń z podpisami kadry Mistrzyń Europy w tym Ewy Pajor. Do wylicytowania będzie również 2-dniowy wyjazd z noclegiem i wyżywieniem na mecz ligowy wraz z drużyną Sportis KKP Bydgoszcz. Najważniejsze jest otwarte serce oraz pomoc dla poszkodowanych. Ambasadorem licytacji jest piłkarz i prezes zarządu ProFIT Sport Agency, odpowiedzialnej za organizację wieczoru – Marcin Krzywicki.

 

„Od początku swojej kariery, aż po dzisiaj bardzo dużą rolę przywiązuje do pomagania, szczególnie osobom, które tej pomocy w danej chwili potrzebują. Tragedia, która miała miejsce w Bejrucie, wstrząsnęła całym światem, a także mną, stąd postanowiłem wziąć udział w tej akcji”. - komentuje ambasador sobotniej aukcji.

 

Zakończenie spotkania zaplanowane jest na godzinę 3:00. Ze względu na pandemię każdy uczestnik ma obowiązek posiadania maseczki, organizatorzy przywiązują wielką uwagę do krajowych wytycznych związanych z procedurami i zasadami bezpieczeństwa. Więcej szczegółów nie zdradzamy. Do zobaczenia w sobotę!

 

Patronem strategicznym wydarzenia jest Restauracja La Rosa – food wine & friends, a organizatorem ProFIT Sport Agency. 

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.