SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 519 787 806
E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

Profesjonalny rozwój piłkarski w 4 fazach!

 

Projekt ośrodka zakłada szeroką ścieżkę treningową, której przejście będzie gwarantowało zawodnikowi szybki rozwój umiejętności. W fazie analitycznej przeprowadzone zostaną m.in. badania genetyczne, psychologiczne czy antropometryczne, które już na początku pozwolą stworzyć indywidualny profil każdego z zawodników. W drugim etapie – fazie testowej, zawodnik przejdzie szereg testów, w tym serię ćwiczeń w nowoczesnej klatce treningowej. Zakup klatki zostanie sfinansowany ze środków unijnych, które zostały przyznane klubowi na początku roku. W fazie meczowej zawodnik wyposażony zostanie w specjalne czujniki, a statystyki będzie analizował mechanizm sztucznej inteligencji. Ostatnia faza personalizacji jednostki treningowej pozwoli stworzyć indywidualny program treningowy, który w błyskawicznym tempie zagwarantuje piłkarzowi poprawę umiejętności.

 

Najlepsze miejsce do rozwoju!

 

Sportis informował o budowie ośrodka już rok temu podczas jednego z klubowych eventów. Teraz inicjatywa wchodzi w fazę formalności związanych z jej realizacją. W skład kompleksu wejdzie budynek główny z szatniami, odnową biologiczną, gabinetami lekarskimi czy bursą na 50 miejsc, budynek hotelowo-gastronomiczny, sala sportowa, centrum rehabilitacji oraz kilka boisk piłkarskich, w tym boisko z podgrzewaną murawą.

 

Jesteśmy przekonani, że ośrodek będzie kluczowym i najbardziej innowacyjnym punktem na piłkarskiej mapie Polski, a nawet Europy. Stawiamy na wyrównywanie szans zawodników i rozwój piłki nożnej. Jesteśmy „Social Football Club” - nie tylko aktywni w mediach społecznościowych, ale także w pełni otwarci na integrację i współpracę z innymi klubami. Wiedza dotycząca mentalu i techniki gry, analiza predyspozycji, diagnostyka medyczna, infrastruktura – to wszystko będzie na najwyższym poziomie – podkreśla Sebastian Zieliński, Dyrektor Generalny Sportis.

 

Kolejny etap w drodze na piłkarsko-biznesowy szczyt!

 

W ciągu ostatnich trzech lat cała SPORTisFAMILY zrealizowała wiele planów, które wpłynęły korzystnie na rozwój piłki nożnej i otworzyły zupełnie nowe możliwości w sferze piłkarskiej, marketingowej czy biznesowej. Budowa ośrodka treningowego jest ogromną inwestycję i wyzwaniem, ale także celem, który Sportis chce zrealizować. Centrum Badawczo-Treningowe nie będzie spełniało wyłącznie wewnętrznych – klubowych potrzeb. Będą mogły korzystać z niego także inne kluby, które nawiążą współpracę ze Sportis. Projekt cały czas jest na początku drogi, ale dzięki wspólnej pracy, Sportis będzie w stanie stawiać kolejne kroki na drodze do celu.

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo i występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Zespół posiada także ekstraligową drużynę kobiet, zespoły rezerw oraz akademię piłkarską, w której trenuje ponad 150 dzieci. Trenerem zespołu seniorów jest Robert Wójcik, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a dyrektorem akademii Piotr Fiutak.

29 lipca 2021

NAJWYŻSZY POZIOM PIŁKARSKIEGO SZKOLENIA I DIAGNOSTYKI. SPORTIS BUDUJE NOWOCZESNE CENTRUM BADAWCZO-TRENINGOWE!

Sportis Social Football Club to klub, który nie stoi w miejscu i stawia na przełomowe w skali kraju rozwiązania. Po zjednoczeniu z ekstraligową kobiecą drużyną KKP Bydgoszcz i wdrożeniu unikalnego na skalę światową projektu tokenizacyjnego SPORTIS.PRO nadszedł czas na kolejny milowy krok w rozwoju klubu. Sportis rozpoczyna budowę nowoczesnego Centrum Badawczo-Treningowego, który pozwoli nie tylko na innowacyjny i efektywny trening, ale także na przeprowadzanie specjalistycznych badań piłkarskich.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC