SPONSORZY KLUBU

 

DOC

 

 

Zdjęcia: BARON

             

 

              Pliki dopobrania

 

 

 

Najważniejsza rywalizacja rundy

 

                Zaplanowany na sobotę pojedynek z Zawiszą Bydgoszcz to mecz, który będzie miał ogromny wpływ na rozstrzygnięcia w tym sezonie. Obie ekipy zaliczają się do głównych faworytów do awansu do 3. Ligi. Wszyscy w Sportis doskonale zdają sobie sprawę, jak trudne będzie najbliższe 90 minut. Zwycięstwo w weekend pozwoli drużynie nabrać jeszcze większego wiatru w żagle i potwierdzić dobrą formę. Sama świadomość gry z piłkarzami, reprezentującymi klub, który w przeszłości występował przez wiele lat w ekstraklasie, zdobywał najważniejsze polskie trofea, a także prezentował się w rozgrywkach europejskich, powoduje podwójną motywację w każdym z zawodników. Dla piłkarzy oraz trenerów taki mecz to nie tylko wielkie święto, ale także cały tydzień trudnych przedmeczowych przygotowań. Dziś wszystkie mało ważne sprawy schodzą na boczny tor. Dla piłkarzy liczy się już wyłącznie to, co czeka ich w sobotnie popołudnie.

 

Mecze, które elektryzują całą SPORTisFAMILY

                                                        

                Rywalizacje z Zawiszą to jedne z tych spotkań, które na długo pozostają w pamięci całej SPORTisFAMILY. Wpływ na to ma bardzo wiele czynników. Oczywiście poza sportowym ciężarem gatunkowym najbliższej rywalizacji, ważne jest bliskie położenie Bydgoszczy i Łochowa. Na takie spotkania przychodziło zazwyczaj o wiele więcej kibiców niż na inne mecze rozgrywane w Łochowie. W ten weekend trybuny niestety świecić będą pustkami, ale nie oznacza to, że gracze nie będą czuć wsparcia. Od początku bieżącego sezonu klub prowadzi transmisje spotkań w mediach społecznościowych i nie inaczej będzie tym razem. W sobotnie popołudnie cała SPORTisFAMILY zasiądzie przed smartfonami, laptopami czy telewizorami, aby dodać otuchy zawodnikom na boisku. Dla wszystkich osób związanych ze Sportis ten mecz jest obowiązkowym punktem weekendu.

 

 

Z każdym spotkaniem idzie nam lepiej!

 

                Dla Sportis SFC to już czwarty w historii pojedynek z Zawiszą Bydgoszcz. Łochowianie z każdym spotkaniem  osiągają coraz lepsze wyniki sportowe. Przed dwoma sezonami w rundzie jesiennej, Sportis wysoko przegrał przy Dębowej z tym rywalem 0-3. Wiosną było już znacznie lepiej, bo zespół z Łochowa przywiózł ze stadionu w Fordonie jeden punkt. Był to punkt, który przyczynił się do późniejszego awansu drużyny do 4. Ligi. Pierwsze zwycięstwo nad ekipą, która rozegrała kilkanaście sezonów na najwyższym poziomie rozgrywkowym, przyszło zgodnie z zasadą „do trzech razy sztuka”. W pażdzierniku 2019 r. Sportis pokonał u siebie „niebiesko- czarnych” 2-1. Mecz rozstrzygnęła decydująca bramka zdobyta w doliczonym czasie gry przez Macieja Słupeckiego. To pamiętne dla całej SPORTisFAMILY trafienie wywołało niesamowitą radość wśród piłkarzy, sztabu trenerskiego, oraz zgromadzonych na trybunach kibiców. Takie chwile w dobitny sposób pokazują, czym dla SPORTisFAMILY jest ta drużyna. W Sportis każdy stanie za przyjacielem murem, a to pozwala klubowi osiągać sukcesy i przekraczać kolejne granice. Przed najbliższym spotkaniem w ekipie prowadzonej przez Roberta Wójcika panuje pełna koncentracja i świadomość, że w sobotnie popołudnie wszyscy jego piłkarze będą musieli zostawić na boisku mnóstwo zdrowia.

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV Lidze. Posiada także ekstraligową drużynę kobiet, zespół rezerw oraz akademię piłkarską, w której trenuje obecnie 116 dzieci w 7 grupach. Trenerem zespołu seniorów jest Robert Wójcik, a dyrektorem akademii Piotr Fiutak.

30 października 2020

NIC NAS NIE ZATRZYMA!
W SOBOTĘ MECZ, NA KTÓRY CZEKALIŚMY MIESIĄCAMI

                                                                         

Za drużyną Sportis SFC Łochowo dwanaście niezwykle trudnych i wymagających spotkań w tym sezonie kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Jak dotąd zwycięstwa nie przychodziły łatwo, a straty punktów piłkarze przyjmowali z pokorą. Nadszedł czas na prawdziwy pojedynek gigantów regionalnej piłki. W sobotę o godzinie 14:00 Sportis podejmie w Łochowie jeden z najbardziej znanych zespołów piłkarskich w Polsce, a jednocześnie ekipę, której kibicuje tysiące mieszkańców Bydgoszczy i nie tylko. Czas na mecz z Zawiszą Bydgoszcz!                                                                    

 

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC