SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Nowe nazwiska – nowe nadzieje! Do Sportis dołączają:

 

> Jakub Andres

 

22-letni bramkarz przeszedł do Sportis na zasadzie transferu defintynego z drużyny ligowego rywala Sportis – Startu Eco-Pol-u Pruszcz. W swojej karierze występował również w barwach Pomorzanina Serock oraz Polonii Bydgoszcz.

 

> Maksymilian Czarra

 

16-letni pomocnik przeszedł do Sportis na zasadzie transferu definitywnego z juniorskiego zespołu Chemika Moderatora Bydgoszcz.

 

> Roman Mawdryk

 

19-letni ukraiński obrońca ma za sobą występy w juniorskich zespołach w rodzimym kraju. Od 2009 do 2014 roku grał w młodzieżowej drużynie Karpat Lwów, a następnie przez cztery sezony występował w barwach PFK Lwów w najwyższych rozgrywkach juniorskich na Ukrainie. Od 2019 roku miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w najwyższej klasie rozgrywkowej do lat 19 oraz Priemier Lidze do lat 21.

 

> Filip Menczyński

 

21-letni obrońca został wypożyczony na rundę wiosenną z drużyny ligowego rywala Sportis – Unii Solec Kujawski, w której rozpoczynał karierę seniorską. Menczyński to wychowanek Wisełki Solec Kujawski. Jako junior grał także w barwach Chemika Moderatora Bydgoszcz.

 

> Oleksandr Ovsiak

 

22-letni ukraiński skrzydłowy został wypożyczony na rundę wiosenną z występującej w Klasie Okręgowej Victorii Koronowo. Pomocnik rozpoczynał karierę seniorską w niższych ligach na Podkarpaciu, reprezentując barwy Wesołej Zadąbrowie. Później zawodnik przeniósł się do Victorii Koronowo, a jesienią był wypożyczony z tego klubu do A-Klasowej Wisły Fordon.

 

> Dawid Piotrowski

 

17-letni pomocnik został wypożyczony na rundę wiosenną z juniorskiego zespołu Zawiszy Bydgoszcz. W barwach Sportis stanie przed szansą debiutu w zespole seniorskim.

 

> Adam Wiśniewski

 

Doświadczony 35-letni pomocnik został przesunięty do pierwszego zespołu z B-Klasowych rezerw Sportis. Wiśniewski jest wychowankiem Zawiszy Bydgoszcz. W swojej karierze występował także w barwach Unii Solec Kujawski, Unii Janikowo, Notecianki Pakość, Sparty Brodnica i Burzy Nowa Wieś Wielka.

 

Wszystkich nowych zawodników serdecznie witamy w Sportis i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy dla łochowskiego zespołu!

---

Przypomnijmy, że zimą łochowską drużynę opuściło także kilku ważnych zawodników:

 

> Hubert Nowak

 

19-letni pomocnik był wypożyczony w rundzie jesiennej z A-Klasowej Gwiazdy Bydgoszcz. W pierwszej części sezonu zagrał w 13 spotkaniach ligowych, a także zdobył 1 bramkę w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN.

 

> Damian Pawelski

 

22-letni bramkarz przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do drużyny ligowego rywala Sportis - Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz. Zawodnik trafił do Łochowa przed rozpoczęciem obecnego sezonu z drużyny beniaminka PKO BP Ekstraklasy – Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. W rundzie jesiennej zagrał w 12 spotkaniach ligowych.

 

> Maciej Słupecki

 

24-letni pomocnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do drużyny ligowego rywala Sportis – Unii Solec Kujawski. Zawodnik trafił do Łochowa zimą 2020 roku z Legii Chełmża. W rundzie jesiennej pomocnik zagrał w 17 spotkaniach ligowych, w których zdobył 3 bramki. Słupecki występował w Łochowie praktycznie od powstania projektu Sportis i był jednym z najbardziej lubianych piłkarzy wśród kibiców.

 

> Adrian Wróblewski

 

Kontrakt z obrońcą został rozwiązany za porozumieniem stron z dniem 31 grudnia 2021 roku. Wróblewski trafił do Łochowa przed rozpoczęciem obecnego sezonu z drużyny spadkowicza III Ligi – Pomorzanina Toruń. W rundzie jesiennej obrońca zagrał w 16 meczach IV Ligi. 28-latek pełnił również funkcję kapitana zespołu. W styczniu Wróblewski zdecydował się na powrót do toruńskiego zespołu.

 

> Dylan Ruiz-Diaz

 

Wraz z końcem poprzedniego roku klub rozwiązał kontrakt z 20-letnim australijskim skrzydłowym, który przebywał w rundzie jesiennej na wypożyczeniu w drugoligowej Wiśle Puławy. Zawodnik trafił do Łochowa w połowie poprzedniego sezonu z rodzimego Central Coast Mariners. W rundzie wiosennej rozgrywek 2020/21 zagrał w barwach Sportis w 13 spotkaniach IV Ligi i zdobył 7 bramek.

 

Wszystkim zawodnikom, którzy odchodzą, dziękujemy za grę i oddanie dla zespołu, jednocześnie życząc sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej i życiu osobistym!

---

#SPORTisTRANSFERS

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

11 marca 2022

NOWE NAZWISKA - NOWE NADZIEJE! SPORTIS ROZPOCZYNA RUNDĘ WIOSENNĄ IV LIGI

Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają w sobotę rundę wiosenną kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Zimą do zespołu dołączyło kilku nowych piłkarzy, którzy mogą w nadchodzącej rundzie okazać się solidnym wzmocnieniem drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Wójcika. Zapraszamy na krótkie podsumowanie zimowego okresu transferowego:

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!