O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W profesjonalnym futbolu kontuzje to bardzo częsty problem, który dotyka zdecydowaną większość zawodników. Lekkie urazy nie powodują z reguły negatywnych skutków, jednak bardziej poważne i często powtarzające się problemy mogą mieć realny wpływ na postawę po powrocie na boisko. Sportis KKP Bydgoszcz współpracuje z kliniką Ortho Sport Clinic, dzięki której walka z kontuzjami nie jest ciągnącym się latami koszmarem. O rehabilitacji i nie tylko rozmawiamy z dziewczynami, które trafiły pod skrzydła kliniki – Weroniką Helinską, Julią Karpliuk oraz Karoliną Majdą.

 

ORTHO SPORT CLINIC STAWIA NA NOGI PIŁKARKI SPORTIS KKP!

14 maja 2021

Szymon Kołodziejski, Sportis Social Football Club: Pierwsze pytanie do wszystkich dziewczyn – jak wygląda aktualnie Wasza sytuacja zdrowotna?

 

Weronika Helinska: Aktualnie jestem po rekonstrukcji więzadeł w stawie skokowym. Od zabiegu minął już tydzień, więc z dnia na dzień jest coraz lepiej.

 

Julia Karpliuk: Myślę, że dobrze, ale okaże się po wizycie w Łodzi. Jak na razie to cały czas rehabilituję się, aby wrócić jak najszybciej na boisko.

 

Karolina Majda: W dalszym ciągu jestem pod okiem fizjoterapeuty, który stopniowo wprowadza coraz większe obciążenia, abym mogła już w lipcu rozpocząć okres przygotowawczy w pełni sił.

 

 

Jesteście chyba coraz bardziej „głodne” powrotu na boisko?

 

WH: To oczywiste, że jestem coraz bardziej „głodna” gry, zwłaszcza że moje koleżanki z zespołu mają jeszcze kilka meczów przed sobą do końca sezonu. Chciałabym im pomóc już teraz, ale wiem, że jeśli rehabilitacja pójdzie zgodnie z planem, to wrócę na kolejny sezon.

 

JK: Kto lubi grać w piłkę nożną, zawsze będzie „głodny” grania... Jednak w mojej sytuacji to jeszcze przede wszystkim trochę cierpliwości i dużo pracy.

 

KM: Tak... ja nie mogę się doczekać i robię wszystko, aby wrócić do jak najlepszej dyspozycji!

 

 

Weroniko, jesteś zadowolona z tego, w jaki sposób przebiega Twoja rehabilitacja w Ortho Sport Clinic?

 

WH: Jestem bardzo zadowolona z opieki w Ortho Sport Clinic. Po operacji mogłam liczyć na pomoc. Poza tym dostałam wytyczne i masę informacji, w jaki sposób muszę postępować w kolejnych dniach po zabiegu.

 

Julio, a Ty jak wspominasz rekonwalescencję – myślisz, że dzięki współpracy Sportis i Ortho Sport Clinic staniesz szybciej na nogi?

 

JK: Myślę, że tak. Dzięki współpracy Sportis i Ortho Sport Clinic mój zabieg został zrealizowany w bardzo szybkim czasie, dzięki temu mogę szybciej wrócić do treningów.

 

Karolino, Twoim zdaniem każdy sportowiec potrzebuje równie profesjonalnej opieki zdrowotnej?

 

KM: Oczywiście, że tak, ponieważ przekonałam się na własnej skórze, jak ważne jest to przy doznaniu urazu, a także w regeneracji.

 

 

Sezon się kończy, czy chciałybyście podziękować swoim kibicom za wsparcie?

 

WH: Chciałabym podziękować kibicom Sportis KKP Bydgoszcz za wsparcie, jakie okazują zawodniczkom kontuzjowanym, jak i tym, które walczą jeszcze w meczach ligowych. Ten sezon był dla nas bardzo trudny, szczególnie druga runda, ponieważ spotkała nas masa kontuzji. Pomimo to, każda z nas czuje wsparcie, jakie płynie od kibiców, którzy jak widać, są z nami na dobre i na złe.

 

JK: Dziękujemy naszym kibicom za wszystkie miłe komentarze, które pojawiały się pod postami meczowymi oraz za ich obecność przed ekranami. Mam nadzieję, że pojawią się oni licznie już w najbliższą środę 19 maja o godzinie 15:30.

 

KM: Na koniec chciałabym podziękować wszystkim naszym kibicom oraz sponsorom za wsparcie! Zdaję sobie sprawę z tego, że choć czasem zawodzimy ich oczekiwania, to są z nami mimo wszystko!

 

#SPORTisFAMILY

*artykuł sponsorowany

26 stycznia 2022
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu
25 stycznia 2022
16-letnia juniorka Oliwia Krysiak dołączyła do kadry zespołu seniorek Sportis
25 stycznia 2022
Ana Barjaktarović nie jest już piłkarką Sportis KKP Bydgoszcz. Kontrakt
27 stycznia 2022
Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
26 stycznia 2022
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej
25 stycznia 2022
16-letnia juniorka Oliwia Krysiak dołączyła do kadry zespołu seniorek Sportis KKP Bydgoszcz i trenuje razem z pierwszą drużyną  podczas zimowego okresu przygotowawczego.

SPONSORZY KLUBU