O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarze Sportis SFC Łochowo znów na zwycięskiej ścieżce! W rozegranym w sobotę spotkaniu 8. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi podopieczni trenera Roberta Wójcika pokonali przed własną publicznością Unię Gniewkowo 3-0. Do
Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz będą próbowały pójść za ciosem i zdobyć kolejne trzy punkty, tym razem w pojedynku z AZS UJ Kraków. Sportis SFC Łochowo stanie przed szansą na zwycięstwo

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W profesjonalnym futbolu kontuzje to bardzo częsty problem, który dotyka zdecydowaną większość zawodników. Lekkie urazy nie powodują z reguły negatywnych skutków, jednak bardziej poważne i często powtarzające się problemy mogą mieć realny wpływ na postawę po powrocie na boisko. Sportis KKP Bydgoszcz współpracuje z kliniką Ortho Sport Clinic, dzięki której walka z kontuzjami nie jest ciągnącym się latami koszmarem. O rehabilitacji i nie tylko rozmawiamy z dziewczynami, które trafiły pod skrzydła kliniki – Weroniką Helinską, Julią Karpliuk oraz Karoliną Majdą.

 

ORTHO SPORT CLINIC STAWIA NA NOGI PIŁKARKI SPORTIS KKP!

14 maja 2021

Szymon Kołodziejski, Sportis Social Football Club: Pierwsze pytanie do wszystkich dziewczyn – jak wygląda aktualnie Wasza sytuacja zdrowotna?

 

Weronika Helinska: Aktualnie jestem po rekonstrukcji więzadeł w stawie skokowym. Od zabiegu minął już tydzień, więc z dnia na dzień jest coraz lepiej.

 

Julia Karpliuk: Myślę, że dobrze, ale okaże się po wizycie w Łodzi. Jak na razie to cały czas rehabilituję się, aby wrócić jak najszybciej na boisko.

 

Karolina Majda: W dalszym ciągu jestem pod okiem fizjoterapeuty, który stopniowo wprowadza coraz większe obciążenia, abym mogła już w lipcu rozpocząć okres przygotowawczy w pełni sił.

 

 

Jesteście chyba coraz bardziej „głodne” powrotu na boisko?

 

WH: To oczywiste, że jestem coraz bardziej „głodna” gry, zwłaszcza że moje koleżanki z zespołu mają jeszcze kilka meczów przed sobą do końca sezonu. Chciałabym im pomóc już teraz, ale wiem, że jeśli rehabilitacja pójdzie zgodnie z planem, to wrócę na kolejny sezon.

 

JK: Kto lubi grać w piłkę nożną, zawsze będzie „głodny” grania... Jednak w mojej sytuacji to jeszcze przede wszystkim trochę cierpliwości i dużo pracy.

 

KM: Tak... ja nie mogę się doczekać i robię wszystko, aby wrócić do jak najlepszej dyspozycji!

 

 

Weroniko, jesteś zadowolona z tego, w jaki sposób przebiega Twoja rehabilitacja w Ortho Sport Clinic?

 

WH: Jestem bardzo zadowolona z opieki w Ortho Sport Clinic. Po operacji mogłam liczyć na pomoc. Poza tym dostałam wytyczne i masę informacji, w jaki sposób muszę postępować w kolejnych dniach po zabiegu.

 

Julio, a Ty jak wspominasz rekonwalescencję – myślisz, że dzięki współpracy Sportis i Ortho Sport Clinic staniesz szybciej na nogi?

 

JK: Myślę, że tak. Dzięki współpracy Sportis i Ortho Sport Clinic mój zabieg został zrealizowany w bardzo szybkim czasie, dzięki temu mogę szybciej wrócić do treningów.

 

Karolino, Twoim zdaniem każdy sportowiec potrzebuje równie profesjonalnej opieki zdrowotnej?

 

KM: Oczywiście, że tak, ponieważ przekonałam się na własnej skórze, jak ważne jest to przy doznaniu urazu, a także w regeneracji.

 

 

Sezon się kończy, czy chciałybyście podziękować swoim kibicom za wsparcie?

 

WH: Chciałabym podziękować kibicom Sportis KKP Bydgoszcz za wsparcie, jakie okazują zawodniczkom kontuzjowanym, jak i tym, które walczą jeszcze w meczach ligowych. Ten sezon był dla nas bardzo trudny, szczególnie druga runda, ponieważ spotkała nas masa kontuzji. Pomimo to, każda z nas czuje wsparcie, jakie płynie od kibiców, którzy jak widać, są z nami na dobre i na złe.

 

JK: Dziękujemy naszym kibicom za wszystkie miłe komentarze, które pojawiały się pod postami meczowymi oraz za ich obecność przed ekranami. Mam nadzieję, że pojawią się oni licznie już w najbliższą środę 19 maja o godzinie 15:30.

 

KM: Na koniec chciałabym podziękować wszystkim naszym kibicom oraz sponsorom za wsparcie! Zdaję sobie sprawę z tego, że choć czasem zawodzimy ich oczekiwania, to są z nami mimo wszystko!

 

#SPORTisFAMILY

*artykuł sponsorowany

24 września 2021
Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz będą próbowały pójść za ciosem i
23 września 2021
Martyna Boguszyńska to ambitna i utalentowana zawodniczka Sportis KKP Bydgoszcz,
23 września 2021
Po dwóch zwycięstwach z rzędu piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz mają
26 września 2021
Piłkarze Sportis SFC Łochowo znów na zwycięskiej ścieżce! W rozegranym w sobotę spotkaniu 8. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi podopieczni trenera Roberta Wójcika pokonali przed własną publicznością Unię Gniewkowo 3-0. Do
24 września 2021
Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz będą próbowały pójść za ciosem i zdobyć kolejne trzy punkty, tym razem w pojedynku z AZS UJ Kraków. Sportis SFC Łochowo stanie przed szansą na zwycięstwo
24 września 2021
Piłkarze Sportis SFC Łochowo wylosowali wolny los w 4. rundzie Pucharu Polski K-PZPN na szczeblu okręgu bydgoskiego. Losowanie tej fazy rozgrywek odbyło się w piątek 24 września w siedzibie związku.

SPONSORZY KLUBU