SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 515 227 224
E-mail: pressroom@sportisfc.com

 

 

Prosimy o wyrozumiałość dla naszej decyzji, podjętej w pełni odpowiedzialnie i podyktowanej troską o wszystkich, którzy tworzą SPORTisFAMILY. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w wielu wydarzeniach i spotkaniach organizowanych przez nasz klub.

12 sierpnia 2020

OŚWIADCZENIE WS. ODWOŁANIA OFICJALNEJ PREZENTACJI ZESPOŁÓW
W DNIU 13.08.2020 

W związku z utrzymującą się dużą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a także rekordowymi przyrostem zachorowań w ostatnich dniach w województwie kujawsko–pomorskim (we wtorek wojewoda poinformował o 34 przypadkach); z uwagi na bezpieczeństwo oraz zdrowie gości, zawodników i pracowników Sportis SFC oraz otwarty charakter wydarzenia, władze klubu podjęły decyzje o odwołaniu oficjalnej prezentacji zespołów Sportis SFC i Sportis KKP. Spotkanie miało odbyć się w czwartek 13.08.2020 r. w Wake Park Bydgoszcz.

 

 

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC