O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Weronika Helinska to jedna z najważniejszych zawodniczek w drużynie Sportis KKP Bydgoszcz. W ostatnim spotkaniu ligowym obrończyni zdobyła nie tylko bramkę, ale również uznanie kibiców, którzy nagrodzili piłkarkę nagrodą MVP
Podopieczni trenera Roberta Wójcika podejmują kolejną czołową drużynę kujawsko-pomorskiej IV Ligi – Spartę Brodnica. Po prawie miesięcznej przerwie do gry powracają juniorki Sportis KKP Bydgoszcz, które w meczu Centralnej Ligi

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W związku z utrzymującą się dużą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a także rekordowymi przyrostem zachorowań w ostatnich dniach w województwie kujawsko–pomorskim (we wtorek wojewoda poinformował o 34 przypadkach); z uwagi na bezpieczeństwo oraz zdrowie gości, zawodników i pracowników Sportis SFC oraz otwarty charakter wydarzenia, władze klubu podjęły decyzje o odwołaniu oficjalnej prezentacji zespołów Sportis SFC i Sportis KKP. Spotkanie miało odbyć się w czwartek 13.08.2020 r. w Wake Park Bydgoszcz.

 

 

 

OŚWIADCZENIE WS. ODWOŁANIA OFICJALNEJ PREZENTACJI ZESPOŁÓW
W DNIU 13.08.2020 

12 sierpnia 2020

 

 

Prosimy o wyrozumiałość dla naszej decyzji, podjętej w pełni odpowiedzialnie i podyktowanej troską o wszystkich, którzy tworzą SPORTisFAMILY. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w wielu wydarzeniach i spotkaniach organizowanych przez nasz klub.

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 515 227 224
E-mail: pressroom@sportisfc.com

SPONSORZY KLUBU