O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W związku z utrzymującą się dużą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, a także rekordowymi przyrostem zachorowań w ostatnich dniach w województwie kujawsko–pomorskim (we wtorek wojewoda poinformował o 34 przypadkach); z uwagi na bezpieczeństwo oraz zdrowie gości, zawodników i pracowników Sportis SFC oraz otwarty charakter wydarzenia, władze klubu podjęły decyzje o odwołaniu oficjalnej prezentacji zespołów Sportis SFC i Sportis KKP. Spotkanie miało odbyć się w czwartek 13.08.2020 r. w Wake Park Bydgoszcz.

 

 

 

OŚWIADCZENIE WS. ODWOŁANIA OFICJALNEJ PREZENTACJI ZESPOŁÓW
W DNIU 13.08.2020 

12 sierpnia 2020

 

 

Prosimy o wyrozumiałość dla naszej decyzji, podjętej w pełni odpowiedzialnie i podyktowanej troską o wszystkich, którzy tworzą SPORTisFAMILY. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w wielu wydarzeniach i spotkaniach organizowanych przez nasz klub.

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 515 227 224
E-mail: pressroom@sportisfc.com

SPONSORZY KLUBU