SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom SPORTIS SFC
Telefon: +48 519 787 806
E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje prasowe:

Pliki do pobrania

SPORTisFAMILY, czyli gramy do jednej bramki

Rozwój piłki kobiecej w Polsce i coraz większe zainteresowanie rozgrywkami spowodowały, że łączymy siły z najlepszymi. Rozmowy o połączeniu KKP Bydgoszcz i Sportis SFC trwały półtora miesiąca. Razem możemy więcej. Zamierzamy sięgać po kolejne wygrane i podejmować nowe wyzwania, zarówno na boisku jak poza nim. Nasza misja to SPORTisFAMILY – cieszymy się, że do „rodziny” dołączają zdolne piłkarki – mówi Sebastian Zieliński, dyrektor generalny Sportis SFC.

 

Kapitalna inwestycja w... sport!

Zjednoczenie klubowych sił wprowadza Sportis na wyższy poziom rozmów z partnerami i otwiera nowe możliwości pozyskiwania kapitału na sportowy rozwój. Bardzo cenna będzie wymiana doświadczeń oraz dalsza współpraca z trenerami najwyższej klasy, takimi jak Robert Wójcik. To krok milowy na drodze do osiągania piłkarskich szczytów i realizacji marzeń klubowych.

 

Cel: rozpoznawalna marka i medale

Ambicją Sportis jest budowa ogólnopolskiej marki, która w przyszłości stanie się rozpoznawalna w regionie, kraju, a nawet w Europie. Ponadto, kluczowy cel to stworzenie silnego zespołu, który w ciągu najbliższych lat powalczy o medale. Od dnia połączenia kwestiami komunikacyjnymi i wizerunkowymi klubu zajmuje się ProFIT Sport Agency – agencja marketingu sportowego dotychczas współpracująca ze Sportis.

 

Napisali o nas:

Polsat Sport: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-06-19/sportisfamily-czyli-pilka-po-stronie-kobiet/

Express Bydgoski: https://expressbydgoski.pl/kkp-i-sportis-graja-razem-jest-szansa-na-ekstralige/ar/c2-15031502

Tylko Kobiecy Futbol : https://tylkokobiecyfutbol.pl/?p=86840

Galaktyczny Futbol: https://galaktycznyfutbol.pl/2020/06/17/pilka-kobieca-sportis-social-football-club-w-ekstralidze/

 

 

17 czerwca 2020

Piłka w Bydgoszczy po stronie kobiet!  SPORTisFAMILY

Dnia 17.06.2020 r. doszło do zjednoczenia dwóch klubów piłkarskich – Kobiecego Klubu Piłkarskiego oraz Sportis Social Football Club. Włączenie KKP w struktury Sportis SFC spowoduje, że w najbliższym czasie zostanie powołana spółka akcyjna pod nazwą Sportis KKP Bydgoszcz. Będzie to pierwszy klub w polskiej piłce kobiecej w takiej formie prawnej. Sportis SFC został założony w Bydgoszczy w 2018 r., a w 2020 r. do kadry dołączył Robert Wójcik, wieloletni trener młodzieżowych reprezentacji Polski. Jest on odpowiedzialny za szkolenie całego klubu. Z kolei KKP działa od 2007 roku. Założycielem jest Szymon Kowalik, który zostanie także prezesem powołanej spółki.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:    DŁUGA 16

E-MAIL: BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  +48 52 506 56 90

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz przegrały kolejne spotkanie Orlen Ekstraligi Kobiet. W rozegranym w sobotę wyjazdowym meczu 15. kolejki najważniejszych kobiecych rozgrywek w Polsce podopieczne trenera Macieja Gościniaka uległy na wyjeździe
  W nadchodzący weekend po raz pierwszy tej wiosny na boiskach zobaczymy dwa zespoły Sportis KKP Bydgoszcz! Pierwsza drużyna bydgoskiego klubu uda się w sobotę do Konina, aby powalczyć o pierwsze