O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Sportis KKP Bydgoszcz gra dalej w Pucharze Polski. W rozegranym w dalekich Myślenicach meczu 1/8 finału podopieczne trenera Adama Górala pokonały miejscowy Respekt 2:1 (1:0).

 

PIŁKARKI SPORTIS KKP AWANSOWAŁY DO ĆWIERĆFINAŁU PUCHARU POLSKI

17 marca 2021

Już w 9 minucie wynik pojedynku otworzyła ósma ekipa ekstraligi kobiet. Po podaniu Agaty Stępień w dogodnej sytuacji znalazła się obrończyni Karolina Łaniewska i potwierdziła swoje niemałe umiejętności snajperskie, pokonując golkiperkę drugoligowca z Małopolski. Choć gra bydgoszczanek nie była porywająca, to przeważały one w posiadaniu piłki i kilkukrotnie były bliskie podwyższenia prowadzenia. Strzały na bramkę Respektu oddawały Edyta Sobczyk, Agata Stępień, Aleksandra Sudyk i Zofia Giętkowska. lecz żaden z nich nie zakończył się powodzeniem. Z kolei rywalki raz poważnie zagroziły bramce Sportis KKP, wykorzystując zamieszanie po rzucie rożnym, ale na szczęście skończyło się na strachu.

 

Nie tylko szczęścia, ale i koncentracji zabrakło bydgoszczankom w 47 minucie, kiedy to piłkarki z Myślenic doprowadziły do wyrównania za sprawą Marioli Stojeby. Po chwili w zdecydowany sposób zatrzymywana w polu karnym była Agata Stępień, lecz gwizdek sędzi Aleksandry Łapy milczał. W kolejnych minutach rozdrażnione zawodniczki Sportis KKP chciały rozstrzygnąć losy spotkania, lecz ich sprzymierzeńcem ewidentnie nie była precyzja. Sposobu na pokonanie golkiperki Respektu nie znalazły Daria Gugała i dwukrotnie Zofia Giętkowska, natomiast rywalki pomyliły się w świetnej sytuacji w 90 minucie. Wszystko wskazywało na to, że będziemy świadkami dogrywki, gdy w trzeciej minucie doliczonego czasu gry padł wyczekiwany gol dla drużyny trenera Górala. Na bramkę uderzała wprowadzona w drugiej połowie Karolina Szamocka, piłka trafiła w głowę defensorki miejscowych i zatrzepotała w siatce.

 

Losowania par ćwierćfinałowych Pucharu Polski dokona Polski Związek Piłki Nożnej.

 

#SPORTisMATCH

 

1/8 finału Pucharu Polski

 

Respekt Myślenice – Sportis KKP Bydgoszcz 1:2 (1:1)

 

Mariola Stojeba 47’ - Karolina Łaniewska 9’, samobójcza 93’

 

Sportis KKP: Rosińska – Gugała, Łaniewska, Helinska, Andrzejewska – Zabłotna (46’ Garbowska), Sudyk, Paduch (66’ Szamocka), Giętkowska – Sobczyk, Stępień. Trener: Adam Góral.

Rezerwowe (nie zagrały): Siejka, Kujawa

 

Żółta kartka: Garbowska

 

Sędziowały: Aleksandra Łapa (główna) – Śląski ZPN, Anna Synówka, Anna Koczar.

 

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

 

12 sierpnia 2022
Z przyjemnością informujemy, że firma BAŁTYKGAZ dołączyła do #SPORTisFAMILY i
11 sierpnia 2022
Przed kibicami Sportis kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. W sobotę
11 sierpnia 2022
Żmudne przygotowania, wylewanie potu na treningach prowadzonych w tropikalnych upałach,
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.