SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Odeszły:

 

> Zofia Giętkowska - 19-letnia pomocniczka przeszła na zasadzie transferu definitywnego do Górnika Łęczna.

 

Zofia Giętkowska trafiła do Bydgoszczy latem 2019 roku z UKS-u SMS Łódź. Była jedną z zaledwie dwóch piłkarek Sportis KKP, które w poprzednim sezonie pojawiły się na boisku w każdym meczu Ekstraligi.

 

Nowa drużyna Giętkowskiej – Górnik Łęczna to aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski i ligowy rywal Sportis KKP.

 

 

> Agnieszka Garbowska - 19-letnia pomocniczka przeszła na zasadzie transferu definitywnego do Olimpii Szczecin.

 

Agnieszka Garbowska do Bydgoszczy trafiła podobnie jak Giętkowska dwa lata temu. W zakończonym sezonie zagrała w 16 spotkaniach Ekstraligi.

 

Nowa drużyna Garbowskiej - Olimpia Szczecin to rywal Sportis KKP w rozgrywkach Ekstraligi.

 

> Reut Revaha – kontrakt z 21-letnią pomocniczką został rozwiązany za porozumieniem stron.

 

Reprezentantka Izraela trafiła do Bydgoszczy w przerwie zimowej sezonu 2020/21 z rodzimego Kiryatu Gat. Revaha zagrała w rundzie wiosennej we wszystkich 11 spotkaniach Ekstraligi.

 

> Katarzyna Siejka – kontrakt z 25-letnią bramkarką nie został przedłużony.

 

Katarzyna Siejka z drużyną związana była od roku, po tym, jak dołączyła do Sportis KKP z Mitechu Żywiec. Wiosną Siejka była podstawową bramkarką w zespole. Łącznie w ubiegłym sezonie ligowym 15 razy strzegła bramki ekipy z Bydgoszczy.

 

> Aleksandra Sudyk – kontakt z 24-letnią pomocniczką nie został przedłużony.

 

Aleksandra Sudyk trafiła do Bydgoszczy w 2019 roku po kilku latach spędzonych w Olimpii Szczecin. W ubiegłym sezonie zagrała w 19 spotkaniach Ekstraligi Kobiet, zdobywając 1 bramkę i dokładając 2 trafienia w rozgrywkach Pucharu Polski. Sudyk była drugą piłkarką w zespole z największą ilością rozegranych minut.

 

> Wiktoria Węglarz – kontrakt z 17-letnią obrończynią nie został przedłużony.

 

Wiktoria Węglarz jest wychowanką bydgoskiego klubu. Młoda obrończyni w poprzednim sezonie zaprezentowała się w koszulce Sportis 12-krotnie, a pod koniec rundy wiosennej grała regularnie w spotkaniach Ekstraligi.

 

> Julia Karpliuk – Kontrakt z 23-letnią białoruską obrończynią nie został przedłużony.

 

Białoruska obrończyni trafiła do Bydgoszczy w przed rozpoczęciem sezonu 2019/20 z AZS-u PSW Biała Podlaska. W ostatnim sezonie Karpliuk zagrała w 9 spotkaniach Ekstraligi.

 

Wszystkim zawodniczkom, które odchodzą, dziękujemy za grę i oddanie dla zespołu, jednocześnie życząc sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej i życiu osobistym!

 

 

Przyszły:

 

> Aleksandra Stasiak - 21-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką pierwszoligowej Polonii Środa Wielkopolska.

 

Aleksandra Stasiak jest wychowanką Medyka Konin i ma za sobą ponad 40 występów w reprezentacjach Polski w różnych kategoriach wiekowych.

 

Zawodniczka podpisała z bydgoskim klubem 3-letni kontrakt.

 

> Aleksandra Witczak 22-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Aleksandra Witczak swoją karierę również rozpoczynała w zespole z Konina, ale przez ostatnie pięć lat występowała w barwach Olimpii Szczecin, dla której zagrała w około 100 meczach na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 3-letnim kontraktem.

 

> Patrycja Świątek – 18-letnia obrończyni w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowego TME UKS-u SMS Łódź.

 

Patrycja Świątek swoją piłkarską przygodę rozpoczynała w zespole LKS-u Świnice Warckie, ale kariera młodej zawodniczki na dobre rozwinęła się w Łodzi.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Agnieszka Glinka – 19-letnia napastniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowego TME UKS-u SMS Łódź.

 

Agnieszka Glinka jest wychowanką UKS Orła 2010 Women PZZ Wałcz i ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 17 oraz 19.

 

Zawodniczka związała się ze Sportis KKP 3-letnim kontraktem.

 

> Natalia Piątek – 21-letnia bramkarka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Natalia Piątek jest wychowanką Sokoła Lejdis Ostróda, a przed przejściem do Olimpii broniła barw Stomilanek Olsztyn oraz AZS-u PWSZ Wałbrzych. Nowa piłkarka Sportis KKP ma za sobą ponad 20 występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 17 oraz 19. Podpisanie kontraktu doszło do skutku dzięki zaangażowaniu agenta Michała Kuncera-Jaroszewskiego, który na prośbę Sportis poszukiwał nowej bramkarki.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP roczną umowę.

 

> Olena Klepatska – 23-letnia ukraińska pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką rodzimej pierwszoligowej Niki Mikołajów.

 

Olena Klepatska jest wychowanką Torpedoczki Mikołajów. Podczas swojej kariery miała okazję do zaprezentowania się również na polskich boiskach w barwach AZS-u PWSZ Wałbrzych. Nowa piłkarka Sportis KKP ma za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach Ukrainy.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

> Wiktoria Bagińska – 20-letnia obrończyni w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Wiktoria Bagińska swoją karierę rozpoczynała od gry z chłopcami w zespołach WLKS-u Wambierzyce oraz Orlika Kłodzko. Stamtąd młoda piłkarka trafiła do AZS-u Wrocław, z którym awansowała do I Ligi. W ostatnich sezonach obrończyni grała już w Ekstralidze w barwach Olimpii Szczecin.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Paulina Oleksiak - 19-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Paulina Oleksiak jako juniorka grała z chłopcami w barwach Academy Real Football Team Warszawa. Stamtąd trafiła do UKS-u SMS Łódź, a następnie do Olimpii Szczecin.

 

Zawodniczka związała się ze Sportis KKP 3-letnim kontraktem.

 

> Maja Krakowiak – 16-letnia bramkarka w poprzednim sezonie była piłkarką pierwszoligowych Stomilanek Olsztyn.

 

Maja Krakowiak to przyszłościowa piłkarka, która może okazać się ogromnym wzmocnieniem bydgoskiego zespołu na kolejne lata. Aktualnie zawodniczka jest przewidziana do gry w drużynie Centralnej Ligi Juniorek U-17.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 3-letnim kontraktem.

 

> Alicja Piechocka – 19-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowego Medyka Konin.

 

Alicja Piechocka jest wychowanką Akademii Piotra Reissa. W swojej karierze wystąpiła w 11 spotkaniach w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Ekstraligowe doświadczenie i perspektywa szybkiego rozwoju piłkarskiego może okazać się „strzałem w dziesiątkę” dla drużyny prowadzonej przez trenera Adama Górala.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

 

Podpisały profesjonalne kontrakty z klubem:

 

> Martyna Kujawa – 16-letnia obrończyni podpisała ze Sportis KKP Bydgoszcz profesjonalny kontrakt.

 

Martyna Kujawa to juniorka z rocznika 2005, która znakomicie wykorzystała swoją szansę i zdobyła zaufanie trenera Adama Górala. Szybki rozwój piłkarki był możliwy dzięki efektywnej współpracy Sportis KKP i Tęczy Bydgoszcz. Obrończyni miała już okazję do zaprezentowania się w zespole seniorek.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Marta Paduch – 16-letni pomocniczka podpisała ze Sportis KKP Bydgoszcz profesjonalny kontrakt.

 

Marta Paduch to juniorka z rocznika 2005, która znakomicie wykorzystała swoją szansę i zdobyła zaufanie trenera Adama Górala. Szybki rozwój piłkarki był możliwy dzięki efektywnej współpracy Sportis KKP i Tęczy Bydgoszcz. Pomocniczka miała już okazję do zaprezentowania się w zespole seniorek.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Justyna Zabłotna – 21-letnia pomocniczka podpisała ze Sportis KKP Bydgoszcz profesjonalny kontrakt.

 

Justyna Zabłotna dołączyła do Sportis KKP zimą tego roku. Ciężka praca na treningach spowodowała, że trener Adam Góral zdecydował się zaufać młodej zawodniczce, która na stałe dołączyła do pierwszego zespołu.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem rocznym kontraktem.

 

Wszystkie nowe zawodniczki oraz piłkarki, które podpisały profesjonalne kontrakty z klubem, serdecznie witamy w Sportis i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy dla zespołu!

---

#SPORTisTRANSFERS

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

 

 

 

01 września 2021

PODSUMOWANIE TRANSFERÓW SPORTIS KKP BYDGOSZCZ - LATO 2021

Za piłkarkami Sportis KKP Bydgoszcz pierwsze spotkania nowego sezonu. Latem w bydgoskim zespole doszło do wielu zmian kadrowych, które mają pozytywnie wpłynąć na dyspozycję drużyny. Przedstawiamy podsumowanie okienka transferowego w postaci listy zawodniczek, które podczas letniej przerwy odeszły, przyszły lub podpisały profesjonalne kontrakty z bydgoskim klubem:

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!