O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Za piłkarkami Sportis KKP Bydgoszcz pierwsze spotkania nowego sezonu. Latem w bydgoskim zespole doszło do wielu zmian kadrowych, które mają pozytywnie wpłynąć na dyspozycję drużyny. Przedstawiamy podsumowanie okienka transferowego w postaci listy zawodniczek, które podczas letniej przerwy odeszły, przyszły lub podpisały profesjonalne kontrakty z bydgoskim klubem:

 

PODSUMOWANIE TRANSFERÓW SPORTIS KKP BYDGOSZCZ - LATO 2021

01 września 2021

Odeszły:

 

> Zofia Giętkowska - 19-letnia pomocniczka przeszła na zasadzie transferu definitywnego do Górnika Łęczna.

 

Zofia Giętkowska trafiła do Bydgoszczy latem 2019 roku z UKS-u SMS Łódź. Była jedną z zaledwie dwóch piłkarek Sportis KKP, które w poprzednim sezonie pojawiły się na boisku w każdym meczu Ekstraligi.

 

Nowa drużyna Giętkowskiej – Górnik Łęczna to aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski i ligowy rywal Sportis KKP.

 

 

> Agnieszka Garbowska - 19-letnia pomocniczka przeszła na zasadzie transferu definitywnego do Olimpii Szczecin.

 

Agnieszka Garbowska do Bydgoszczy trafiła podobnie jak Giętkowska dwa lata temu. W zakończonym sezonie zagrała w 16 spotkaniach Ekstraligi.

 

Nowa drużyna Garbowskiej - Olimpia Szczecin to rywal Sportis KKP w rozgrywkach Ekstraligi.

 

> Reut Revaha – kontrakt z 21-letnią pomocniczką został rozwiązany za porozumieniem stron.

 

Reprezentantka Izraela trafiła do Bydgoszczy w przerwie zimowej sezonu 2020/21 z rodzimego Kiryatu Gat. Revaha zagrała w rundzie wiosennej we wszystkich 11 spotkaniach Ekstraligi.

 

> Katarzyna Siejka – kontrakt z 25-letnią bramkarką nie został przedłużony.

 

Katarzyna Siejka z drużyną związana była od roku, po tym, jak dołączyła do Sportis KKP z Mitechu Żywiec. Wiosną Siejka była podstawową bramkarką w zespole. Łącznie w ubiegłym sezonie ligowym 15 razy strzegła bramki ekipy z Bydgoszczy.

 

> Aleksandra Sudyk – kontakt z 24-letnią pomocniczką nie został przedłużony.

 

Aleksandra Sudyk trafiła do Bydgoszczy w 2019 roku po kilku latach spędzonych w Olimpii Szczecin. W ubiegłym sezonie zagrała w 19 spotkaniach Ekstraligi Kobiet, zdobywając 1 bramkę i dokładając 2 trafienia w rozgrywkach Pucharu Polski. Sudyk była drugą piłkarką w zespole z największą ilością rozegranych minut.

 

> Wiktoria Węglarz – kontrakt z 17-letnią obrończynią nie został przedłużony.

 

Wiktoria Węglarz jest wychowanką bydgoskiego klubu. Młoda obrończyni w poprzednim sezonie zaprezentowała się w koszulce Sportis 12-krotnie, a pod koniec rundy wiosennej grała regularnie w spotkaniach Ekstraligi.

 

> Julia Karpliuk – Kontrakt z 23-letnią białoruską obrończynią nie został przedłużony.

 

Białoruska obrończyni trafiła do Bydgoszczy w przed rozpoczęciem sezonu 2019/20 z AZS-u PSW Biała Podlaska. W ostatnim sezonie Karpliuk zagrała w 9 spotkaniach Ekstraligi.

 

Wszystkim zawodniczkom, które odchodzą, dziękujemy za grę i oddanie dla zespołu, jednocześnie życząc sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej i życiu osobistym!

 

 

Przyszły:

 

> Aleksandra Stasiak - 21-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką pierwszoligowej Polonii Środa Wielkopolska.

 

Aleksandra Stasiak jest wychowanką Medyka Konin i ma za sobą ponad 40 występów w reprezentacjach Polski w różnych kategoriach wiekowych.

 

Zawodniczka podpisała z bydgoskim klubem 3-letni kontrakt.

 

> Aleksandra Witczak 22-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Aleksandra Witczak swoją karierę również rozpoczynała w zespole z Konina, ale przez ostatnie pięć lat występowała w barwach Olimpii Szczecin, dla której zagrała w około 100 meczach na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 3-letnim kontraktem.

 

> Patrycja Świątek – 18-letnia obrończyni w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowego TME UKS-u SMS Łódź.

 

Patrycja Świątek swoją piłkarską przygodę rozpoczynała w zespole LKS-u Świnice Warckie, ale kariera młodej zawodniczki na dobre rozwinęła się w Łodzi.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Agnieszka Glinka – 19-letnia napastniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowego TME UKS-u SMS Łódź.

 

Agnieszka Glinka jest wychowanką UKS Orła 2010 Women PZZ Wałcz i ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 17 oraz 19.

 

Zawodniczka związała się ze Sportis KKP 3-letnim kontraktem.

 

> Natalia Piątek – 21-letnia bramkarka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Natalia Piątek jest wychowanką Sokoła Lejdis Ostróda, a przed przejściem do Olimpii broniła barw Stomilanek Olsztyn oraz AZS-u PWSZ Wałbrzych. Nowa piłkarka Sportis KKP ma za sobą ponad 20 występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 17 oraz 19. Podpisanie kontraktu doszło do skutku dzięki zaangażowaniu agenta Michała Kuncera-Jaroszewskiego, który na prośbę Sportis poszukiwał nowej bramkarki.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP roczną umowę.

 

> Olena Klepatska – 23-letnia ukraińska pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką rodzimej pierwszoligowej Niki Mikołajów.

 

Olena Klepatska jest wychowanką Torpedoczki Mikołajów. Podczas swojej kariery miała okazję do zaprezentowania się również na polskich boiskach w barwach AZS-u PWSZ Wałbrzych. Nowa piłkarka Sportis KKP ma za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach Ukrainy.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

> Wiktoria Bagińska – 20-letnia obrończyni w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Wiktoria Bagińska swoją karierę rozpoczynała od gry z chłopcami w zespołach WLKS-u Wambierzyce oraz Orlika Kłodzko. Stamtąd młoda piłkarka trafiła do AZS-u Wrocław, z którym awansowała do I Ligi. W ostatnich sezonach obrończyni grała już w Ekstralidze w barwach Olimpii Szczecin.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Paulina Oleksiak - 19-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowej Olimpii Szczecin.

 

Paulina Oleksiak jako juniorka grała z chłopcami w barwach Academy Real Football Team Warszawa. Stamtąd trafiła do UKS-u SMS Łódź, a następnie do Olimpii Szczecin.

 

Zawodniczka związała się ze Sportis KKP 3-letnim kontraktem.

 

> Maja Krakowiak – 16-letnia bramkarka w poprzednim sezonie była piłkarką pierwszoligowych Stomilanek Olsztyn.

 

Maja Krakowiak to przyszłościowa piłkarka, która może okazać się ogromnym wzmocnieniem bydgoskiego zespołu na kolejne lata. Aktualnie zawodniczka jest przewidziana do gry w drużynie Centralnej Ligi Juniorek U-17.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 3-letnim kontraktem.

 

> Alicja Piechocka – 19-letnia pomocniczka w poprzednim sezonie była piłkarką ekstraligowego Medyka Konin.

 

Alicja Piechocka jest wychowanką Akademii Piotra Reissa. W swojej karierze wystąpiła w 11 spotkaniach w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Ekstraligowe doświadczenie i perspektywa szybkiego rozwoju piłkarskiego może okazać się „strzałem w dziesiątkę” dla drużyny prowadzonej przez trenera Adama Górala.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

 

Podpisały profesjonalne kontrakty z klubem:

 

> Martyna Kujawa – 16-letnia obrończyni podpisała ze Sportis KKP Bydgoszcz profesjonalny kontrakt.

 

Martyna Kujawa to juniorka z rocznika 2005, która znakomicie wykorzystała swoją szansę i zdobyła zaufanie trenera Adama Górala. Szybki rozwój piłkarki był możliwy dzięki efektywnej współpracy Sportis KKP i Tęczy Bydgoszcz. Obrończyni miała już okazję do zaprezentowania się w zespole seniorek.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Marta Paduch – 16-letni pomocniczka podpisała ze Sportis KKP Bydgoszcz profesjonalny kontrakt.

 

Marta Paduch to juniorka z rocznika 2005, która znakomicie wykorzystała swoją szansę i zdobyła zaufanie trenera Adama Górala. Szybki rozwój piłkarki był możliwy dzięki efektywnej współpracy Sportis KKP i Tęczy Bydgoszcz. Pomocniczka miała już okazję do zaprezentowania się w zespole seniorek.

 

Zawodniczka podpisała ze Sportis KKP 3-letnią umowę.

 

> Justyna Zabłotna – 21-letnia pomocniczka podpisała ze Sportis KKP Bydgoszcz profesjonalny kontrakt.

 

Justyna Zabłotna dołączyła do Sportis KKP zimą tego roku. Ciężka praca na treningach spowodowała, że trener Adam Góral zdecydował się zaufać młodej zawodniczce, która na stałe dołączyła do pierwszego zespołu.

 

Zawodniczka związała się z bydgoskim klubem rocznym kontraktem.

 

Wszystkie nowe zawodniczki oraz piłkarki, które podpisały profesjonalne kontrakty z klubem, serdecznie witamy w Sportis i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy dla zespołu!

---

#SPORTisTRANSFERS

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

 

 

 

05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9.
05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo pokonali przed własną publicznością 6-3 Pol-Osteg Pomorzanina Serock. Aż cztery bramki dla