SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Odeszli:

 

> Michał Dumieński - 25-letni bramkarz przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Zawiszy Bydgoszcz.

 

Michał Dumieński trafił do Sportis latem 2018 roku po krótkim okresie gry w Falubazie Zielona Góra. Podczas trzech lat spędzonych w Łochowie doświadczony bramkarz stał się jednym z najważniejszych graczy w zespole. Już w pierwszym sezonie Dumieński wywalczył wraz z drużyną awans do IV Ligi, a dzięki swoim znakomitym interwencjom, przyczynił się do wielu zwycięstw łochowian na piątym poziomie rozgrywkowym.

 

Nowy klub Michała Dumieńskiego – Zawisza Bydgoszcz jest beniaminkiem III Ligi.

 

> Robert Frasz - 30-letni obrońca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Polonii Bydgoszcz.

 

Robert Frasz trafił do Sportis latem 2019 roku po okresie gry spędzonym w Chemiku Moderatorze Bydgoszcz. Barwy klubu z Łochowa reprezentował przez dwa sezony, w których stał się silnym filarem defensywy i jednym z najważniejszych graczy w zespole. W ubiegłych rozgrywkach był drugim zawodnikiem w drużynie, jeśli chodzi o największą ilość rozegranych minut w IV Lidze.

 

Nowy klub Roberta Frasza – Polonia Bydgoszcz występuje w Klasie Okręgowej.

 

> Oskar Kujawka – 21-letni obrońca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Unii Solec Kujawski.

 

Oskar Kujawka trafił do Łochowa przed rozpoczęciem sezonu 2019/20 z Unii Solec Kujawski. W ostatnim sezonie obrońca zagrał w 29 meczach IV Ligi, w których zdobył 1 bramkę, będąc jednocześnie najlepszym zawodnikiem w drużynie, jeśli chodzi o największą ilość rozegranych minut w lidze. W wielu spotkaniach 21-latek pełnił również funkcję kapitana zespołu.

Nowa drużyna Oskara Kujawki – Unia Solec Kujawski to beniaminek kujawsko-pomorskiej IV Ligi i ligowy rywal Sportis.

 

> Mariusz Miłek – 20-letni pomocnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Włocłavii Włocławek.

 

Mariusz Miłek trafił do Łochowa latem ubiegłego roku z Chemika Moderatora Bydgoszcz. W poprzednim sezonie zagrał w 28 spotkaniach ligowych, w których zdobył 5 bramek.

Nowa drużyna Mariusza Miłka – Włocłavia Włocławek to rywal Sportis w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej IV Ligi.

 

> Wiktor Majchrzak - 23-letni obrońca przechodzi do Cuiavii Inowrocław.

 

Wiktor Majchrzak trafił do Łochowa latem ubiegłego roku z Cuiavii Inowrocław. W rundzie jesiennej poprzedniego sezonu zagrał w 9 spotkaniach ligowych. Wiosną zawodnik przebywał na wypożyczeniu w BKS-ie Bydgoszcz.

 

Nowa drużyna Majchrzaka – Cuiavia Inowrocław to rywal Sportis w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej IV Ligi.

 

> Nana Ntuli Nlakanipho - 25-letni ofensywny pomocnik przechodzi do słowackiego FC Košice.

 

Nana Ntuli Nlakanipho trafił do Łochowa zimą 2019 roku. Piłkarz był jednym z najbardziej lubianych przez kibiców zawodników łochowskiej drużyny. W poprzednim sezonie ofensywny pomocnik zagrał w 13 spotkaniach IV Ligi, w których zdobył 4 bramki.

 

Nowa drużyna Ntuli'ego – FC Košice występuje w słowackiej drugiej lidze

 

> David Cemschi - 26-letni obrońca do końca tego roku będzie występował w mołdawskim CSF Bălți.

David Cemschi trafił do Łochowa w przerwie zimowej sezonu 2019/20 z mołdawskiego Codru Lozova. W ostatnim sezonie zagrał On w 21 meczach IV Ligi oraz zdobył 1 bramkę w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

 

Nowa drużyna Cemschiego – CSF Bălți występuje w mołdawskiej pierwszej lidze.

 

> Dylan Ruiz-Diaz - 20-letni napastnik został wypożyczony na rundę jesienną sezonu 2021/22 do Wisły Puławy.

 

Dylan Ruiz-Diaz do łochowskiego zespołu trafił zimą tego roku. W rundzie wiosennej ostatniego sezonu ligowego Australijczyk zagrał w 13 spotkaniach IV Ligi i zdobył 7 bramek. W umowie znalazł się zapis o możliwości transferu definitywnego 20-letniego napastnika.

Wisła Puławy to beniaminek eWinner 2 Ligi.

 

> Konrad Janiszewski – 19-letni pomocnik został wypożyczony do Pomorzanina Gdynia.

 

Konrad Janiszewski zagrał w 6 spotkaniach IV Ligi w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu, a także zdobył 4 bramki w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski. Wiosną pomocnik był wypożyczony ze Sportis do grającego w Klasie Okręgowej BOSiR-u Barcin.

Pomorzanin Gdynia występuje w gdańskiej Klasie A.

 

> Kacper Nowak - 19-letni pomocnik powrócił z wypożyczenia do rodzimego klubu – Spójni Białe Błota.

 

Kacper Nowak został wypożyczony do zespołu z Łochowa zimą tego roku. Wiosną młody skrzydłowy zagrał w 10 meczach ligowych.

Spójnia Białe Błota występuje w bydgoskiej Klasie A.

 

> Paweł Ciesłowski – 29-letni bramkarz powrócił z wypożyczenia do rodzimego klubu – Unii Solec Kujawski.

 

Paweł Ciesłowski został wypożyczony do zespołu z Łochowa zimą tego roku. Doświadczony golkiper zagrał wiosną w 3 meczach ligowych.

Unia Solec Kujawski to beniaminek IV Ligi i ligowy rywal Sportis.

 

> Hubert Branicki – 19-letni obrońca zakończył karierę piłkarską.

 

Hubert Branicki trafił do Sportis SFC Łochowo przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Jako junior zawodnik związany był głównie z młodzieżowymi drużynami Arki Gdynia. W barwach zespołu z Pomorza rozegrał między innymi kilkadziesiąt spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. W sezonie 2020/21 19-letni piłkarz zagrał w koszulce klubu z Łochowa w 13 spotkaniach ligowych.

 

> Miłosz Redliński – 20-letni pomocnik zakończył karierę piłkarską.

 

Zawodnik dołączył do zespołu z Łochowa zimą, po transferze definitywnym z MUKS-u CWZS Bydgoszcz i zagrał w 5 spotkaniach IV Ligi.

 

Wszystkim zawodnikom, którzy odchodzą, dziękujemy za grę i oddanie dla zespołu, jednocześnie życząc sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej i życiu osobistym!

 

 

Przyszli:

 

> Adrian Wróblewski - 28-letni obrońca w poprzednim sezonie był piłkarzem trzecioligowego Pomorzanina Toruń.

 

Adrian Wróblewski swoją karierę rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Włókniarza Toruń, Legii Chełmża oraz Warty Poznań. Po pobycie w Poznaniu bronił barw takich klubów jak Wda Świecie, Bytovia Bytów, Jarota Jarocin, Elana Toruń czy Sokół Ostróda, w których występował na poziomie III oraz II Ligi. Obrońca ma za sobą również kilka spotkań rozegranych na boiskach I Ligi.

 

Zawodnik podpisał z łochowskim klubem 2-letni kontrakt.

 

> Steffen Andersen 23-letni duński pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem rodzimego trzecioligowego Boldklubben Avarta.

 

Steffen Andersen od początku kariery związany był z duńskimi zespołami. Jako junior bronił barw FC Øresund oraz Vanløse IF, w którym spędził kolejne trzy sezony już jako zawodnik drużyny seniorów. Właśnie stamtąd piłkarz trafił do Boldklubben Avarta.

 

Zawodnik związał się z łochowskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

> Tomasz Niemyt – 21-letni pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem, grającego w Klasie Okręgowej Zdroju Ciechocinek.

 

Tomasz Niemyt to przebojowy zawodnik, który w sparingach łochowskiego zespołu testowany był jako skrzydłowy. Piłkarz zaprezentował się również z dobrej strony podczas letnich meczów sparingowych.

 

Zawodnik podpisał ze Sportis roczną umowę.

 

> Aleksandr Shpilevskii – 19-letni rosyjski obrońca w poprzednim sezonie był piłkarzem rodzimego Arsienału Tuła.

 

Shpilevskii jak do tej pory miał okazję do zaprezentowania się rosyjskim kibicom. Przed transferem do rezerw zespołu z Tuły, piłkarz bronił przez dwa lata barw drużyny FK Rosich.

 

Zawodnik związał się ze Sportis 2-letnim kontraktem.

 

> Damian Stasikowski – 21 letni pomocnik w poprzednim sezonie występował w grającej w Klasie Okręgowej Victorii Koronowo, z której był wypożyczony do B-Klasowego Tarpanu Mrocza.

 

Damian Stasikowski to cały czas młody i perspektywiczny zawodnik, który może znakomicie sprawdzić się w środkowej formacji drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Wójcika. Piłkarz ma za sobą również grę w Zawiszy Bydgoszcz.

 

Zawodnik podpisał ze Sportis 2-letnią umowę.

 

> Damian Pawelski – 22-letni bramkarz w poprzednim sezonie występował w pierwszoligowej Bruk-Bet Termalice Nieciecza, z której był wypożyczony do trzecioligowej Jutrzenki Giebułtów.

 

Damian Pawelski jest wychowankiem BKS-u Bydgoszcz, a następnie występował w zespole juniorskim Chemika Bydgoszcz, w którego barwach zadebiutował w drużynie seniorów. W kolejnych sezonach piłkarz kontynuował swoją karierę w Unii Janikowo oraz UKS-ie SMS-ie Łódź, z którego trafił do Niecieczy.

 

Zawodnik związał się z łochowskim klubem rocznym kontraktem.

 

> Piotr Waniak – 25-letni pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem, grającej w Klasie Okręgowej Polonii Bydgoszcz.

 

Piotr Waniak to doświadczony skrzydłowy. Piłkarz może znakomicie sprawdzić się w drużynie trenera Roberta Wójcika, która często kreuje szybkie akcje skrzydłami.

 

Zawodnik będzie występował w Łochowie przez cały obecny sezon.

 

> Stelios Panagiotou - 20-letni cypryjski pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem rodzimego drugoligowego Enosisu Neon Paralimniou, z którego był wypożyczony do pierwszoligowego Pafos FC.

 

Stelios Panagiotou swoją karierę rozpoczynał od gry w młodzieżowej drużynie AEL-u Limassol. Następnie Cypryjczyk występował w juniorskich zespołach Tottenhamu Hotspur, Crystal Palace, AEK-u Larnkaka oraz Enosisu Neon Paralimniou. Z tego ostatniego klubu piłkarz został wypożyczony w 2019 roku do Pafos FC. Pomocnik ma na swoim koncie także występy w młodzieżowych reprezentacjach Cypru.

 

Zawodnik związał się z łochowskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

> Jordan Kowalczyk - 21-letni bramkarz został wypożyczony do Sportis z czwartoligowego Startu Eco-Pol Pruszcz.

 

Jordan Kowalczyk dołączył do zespołu prowadzonego przez trenera Roberta Wójcika podczas spotkań sparingowych i zaprezentował się z dobrej strony.

 

Zawodnik trafił do klubu z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

> Marcin Droż – 18-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z A-Klasowej Gwiazdy Bydgoszcz.

 

Marcin Droż to młody i utalentowany piłkarz z rocznika 2002, który zadebiutował w zespole prowadzonym przez trenera Roberta Wójcika w wygranym meczu 1. kolejki IV Ligi ze Startem Eco-Pol Pruszcz.

 

Zawodnik trafił do klubu z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

> Gracjan Witczak – 18-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z A-klasowej Gwiazdy Bydgoszcz.

 

Gracjan Witczak występuje na pozycji skrzydłowego. Jest to kolejny perspektywiczny piłkarz, który dołączył do łochowskiej drużyny tego lata.

 

Zawodnik trafił do klubu z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

> Hubert Nowak – 18-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z A-klasowej Gwiazdy Bydgoszcz.

 

Hubert Nowak to młody i perspektywiczny piłkarz z rocznika 2002, który może realnie wzmocnić drużynę prowadzoną przez trenera Roberta Wójcika. Pomocnik zadebiutował w zespole z Łochowa w wygranym meczu 1. kolejki IV Ligi ze Startem Eco-Pol Pruszcz.

 

Zawodnik trafił do Sportis na cały sezon 2021/22.

 

> Mateusz Zbiranek – 20-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z czwartoligowych rezerw Arki Gdyni.

 

Mateusz Zbiranek to wychowanek bydgoskich klubów. Jako junior bronił barw AZS-u UKW, Polonii, Zawiszy oraz CWZS-u. To właśnie z tej ostatniej drużyny piłkarz trafił do młodzieżowego zespołu Arki Gdynia, a następnie do rezerw tego klubu, w których występuje od 2018 roku. W ubiegłym roku pomocnik był wypożyczony do trzecioligowego Pomorzanina Toruń.

 

Zawodnik dołącza do ekipy z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

Wszystkich nowych zawodników serdecznie witamy w Sportis i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy dla zespołu!

---

#SPORTisTRANSFERS

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

08 września 2021

PODSUMOWANIE TRANSFERÓW SPORTIS SFC ŁOCHOWO - LATO 2021

Za piłkarzami Sportis SFC Łochowo pierwsze spotkania nowego sezonu. Latem w łochowskim zespole doszło do wielu zmian kadrowych, które mają pozytywnie wpłynąć na dyspozycję drużyny. Przedstawiamy podsumowanie okienka transferowego, w postaci listy zawodników, którzy odeszli i przyszli do Łochowa podczas letniej przerwy:

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!