O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z przyjemnością informujemy, że marka Adidas została nowym sponsorem technicznym Sportis Social Football Club. Od 1 lipca sprzęt niemieckiej firmy będzie używany przez wszystkie zespoły naszego klubu oraz dzieci, trenujące
Bramkarka Sportis KKP Bydgoszcz Kamila Rosińska zakończyła karierę piłkarską. Doświadczona zawodniczka nie rozstaje się z drużyną i od sezonu 2022/23 będzie pełniła funkcję asystentki trenera Adama Górala, a także będzie

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Za piłkarzami Sportis SFC Łochowo pierwsze spotkania nowego sezonu. Latem w łochowskim zespole doszło do wielu zmian kadrowych, które mają pozytywnie wpłynąć na dyspozycję drużyny. Przedstawiamy podsumowanie okienka transferowego, w postaci listy zawodników, którzy odeszli i przyszli do Łochowa podczas letniej przerwy:

 

PODSUMOWANIE TRANSFERÓW SPORTIS SFC ŁOCHOWO - LATO 2021

08 września 2021

Odeszli:

 

> Michał Dumieński - 25-letni bramkarz przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Zawiszy Bydgoszcz.

 

Michał Dumieński trafił do Sportis latem 2018 roku po krótkim okresie gry w Falubazie Zielona Góra. Podczas trzech lat spędzonych w Łochowie doświadczony bramkarz stał się jednym z najważniejszych graczy w zespole. Już w pierwszym sezonie Dumieński wywalczył wraz z drużyną awans do IV Ligi, a dzięki swoim znakomitym interwencjom, przyczynił się do wielu zwycięstw łochowian na piątym poziomie rozgrywkowym.

 

Nowy klub Michała Dumieńskiego – Zawisza Bydgoszcz jest beniaminkiem III Ligi.

 

> Robert Frasz - 30-letni obrońca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Polonii Bydgoszcz.

 

Robert Frasz trafił do Sportis latem 2019 roku po okresie gry spędzonym w Chemiku Moderatorze Bydgoszcz. Barwy klubu z Łochowa reprezentował przez dwa sezony, w których stał się silnym filarem defensywy i jednym z najważniejszych graczy w zespole. W ubiegłych rozgrywkach był drugim zawodnikiem w drużynie, jeśli chodzi o największą ilość rozegranych minut w IV Lidze.

 

Nowy klub Roberta Frasza – Polonia Bydgoszcz występuje w Klasie Okręgowej.

 

> Oskar Kujawka – 21-letni obrońca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Unii Solec Kujawski.

 

Oskar Kujawka trafił do Łochowa przed rozpoczęciem sezonu 2019/20 z Unii Solec Kujawski. W ostatnim sezonie obrońca zagrał w 29 meczach IV Ligi, w których zdobył 1 bramkę, będąc jednocześnie najlepszym zawodnikiem w drużynie, jeśli chodzi o największą ilość rozegranych minut w lidze. W wielu spotkaniach 21-latek pełnił również funkcję kapitana zespołu.

Nowa drużyna Oskara Kujawki – Unia Solec Kujawski to beniaminek kujawsko-pomorskiej IV Ligi i ligowy rywal Sportis.

 

> Mariusz Miłek – 20-letni pomocnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do Włocłavii Włocławek.

 

Mariusz Miłek trafił do Łochowa latem ubiegłego roku z Chemika Moderatora Bydgoszcz. W poprzednim sezonie zagrał w 28 spotkaniach ligowych, w których zdobył 5 bramek.

Nowa drużyna Mariusza Miłka – Włocłavia Włocławek to rywal Sportis w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej IV Ligi.

 

> Wiktor Majchrzak - 23-letni obrońca przechodzi do Cuiavii Inowrocław.

 

Wiktor Majchrzak trafił do Łochowa latem ubiegłego roku z Cuiavii Inowrocław. W rundzie jesiennej poprzedniego sezonu zagrał w 9 spotkaniach ligowych. Wiosną zawodnik przebywał na wypożyczeniu w BKS-ie Bydgoszcz.

 

Nowa drużyna Majchrzaka – Cuiavia Inowrocław to rywal Sportis w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej IV Ligi.

 

> Nana Ntuli Nlakanipho - 25-letni ofensywny pomocnik przechodzi do słowackiego FC Košice.

 

Nana Ntuli Nlakanipho trafił do Łochowa zimą 2019 roku. Piłkarz był jednym z najbardziej lubianych przez kibiców zawodników łochowskiej drużyny. W poprzednim sezonie ofensywny pomocnik zagrał w 13 spotkaniach IV Ligi, w których zdobył 4 bramki.

 

Nowa drużyna Ntuli'ego – FC Košice występuje w słowackiej drugiej lidze

 

> David Cemschi - 26-letni obrońca do końca tego roku będzie występował w mołdawskim CSF Bălți.

David Cemschi trafił do Łochowa w przerwie zimowej sezonu 2019/20 z mołdawskiego Codru Lozova. W ostatnim sezonie zagrał On w 21 meczach IV Ligi oraz zdobył 1 bramkę w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

 

Nowa drużyna Cemschiego – CSF Bălți występuje w mołdawskiej pierwszej lidze.

 

> Dylan Ruiz-Diaz - 20-letni napastnik został wypożyczony na rundę jesienną sezonu 2021/22 do Wisły Puławy.

 

Dylan Ruiz-Diaz do łochowskiego zespołu trafił zimą tego roku. W rundzie wiosennej ostatniego sezonu ligowego Australijczyk zagrał w 13 spotkaniach IV Ligi i zdobył 7 bramek. W umowie znalazł się zapis o możliwości transferu definitywnego 20-letniego napastnika.

Wisła Puławy to beniaminek eWinner 2 Ligi.

 

> Konrad Janiszewski – 19-letni pomocnik został wypożyczony do Pomorzanina Gdynia.

 

Konrad Janiszewski zagrał w 6 spotkaniach IV Ligi w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu, a także zdobył 4 bramki w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski. Wiosną pomocnik był wypożyczony ze Sportis do grającego w Klasie Okręgowej BOSiR-u Barcin.

Pomorzanin Gdynia występuje w gdańskiej Klasie A.

 

> Kacper Nowak - 19-letni pomocnik powrócił z wypożyczenia do rodzimego klubu – Spójni Białe Błota.

 

Kacper Nowak został wypożyczony do zespołu z Łochowa zimą tego roku. Wiosną młody skrzydłowy zagrał w 10 meczach ligowych.

Spójnia Białe Błota występuje w bydgoskiej Klasie A.

 

> Paweł Ciesłowski – 29-letni bramkarz powrócił z wypożyczenia do rodzimego klubu – Unii Solec Kujawski.

 

Paweł Ciesłowski został wypożyczony do zespołu z Łochowa zimą tego roku. Doświadczony golkiper zagrał wiosną w 3 meczach ligowych.

Unia Solec Kujawski to beniaminek IV Ligi i ligowy rywal Sportis.

 

> Hubert Branicki – 19-letni obrońca zakończył karierę piłkarską.

 

Hubert Branicki trafił do Sportis SFC Łochowo przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Jako junior zawodnik związany był głównie z młodzieżowymi drużynami Arki Gdynia. W barwach zespołu z Pomorza rozegrał między innymi kilkadziesiąt spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. W sezonie 2020/21 19-letni piłkarz zagrał w koszulce klubu z Łochowa w 13 spotkaniach ligowych.

 

> Miłosz Redliński – 20-letni pomocnik zakończył karierę piłkarską.

 

Zawodnik dołączył do zespołu z Łochowa zimą, po transferze definitywnym z MUKS-u CWZS Bydgoszcz i zagrał w 5 spotkaniach IV Ligi.

 

Wszystkim zawodnikom, którzy odchodzą, dziękujemy za grę i oddanie dla zespołu, jednocześnie życząc sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej i życiu osobistym!

 

 

Przyszli:

 

> Adrian Wróblewski - 28-letni obrońca w poprzednim sezonie był piłkarzem trzecioligowego Pomorzanina Toruń.

 

Adrian Wróblewski swoją karierę rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Włókniarza Toruń, Legii Chełmża oraz Warty Poznań. Po pobycie w Poznaniu bronił barw takich klubów jak Wda Świecie, Bytovia Bytów, Jarota Jarocin, Elana Toruń czy Sokół Ostróda, w których występował na poziomie III oraz II Ligi. Obrońca ma za sobą również kilka spotkań rozegranych na boiskach I Ligi.

 

Zawodnik podpisał z łochowskim klubem 2-letni kontrakt.

 

> Steffen Andersen 23-letni duński pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem rodzimego trzecioligowego Boldklubben Avarta.

 

Steffen Andersen od początku kariery związany był z duńskimi zespołami. Jako junior bronił barw FC Øresund oraz Vanløse IF, w którym spędził kolejne trzy sezony już jako zawodnik drużyny seniorów. Właśnie stamtąd piłkarz trafił do Boldklubben Avarta.

 

Zawodnik związał się z łochowskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

> Tomasz Niemyt – 21-letni pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem, grającego w Klasie Okręgowej Zdroju Ciechocinek.

 

Tomasz Niemyt to przebojowy zawodnik, który w sparingach łochowskiego zespołu testowany był jako skrzydłowy. Piłkarz zaprezentował się również z dobrej strony podczas letnich meczów sparingowych.

 

Zawodnik podpisał ze Sportis roczną umowę.

 

> Aleksandr Shpilevskii – 19-letni rosyjski obrońca w poprzednim sezonie był piłkarzem rodzimego Arsienału Tuła.

 

Shpilevskii jak do tej pory miał okazję do zaprezentowania się rosyjskim kibicom. Przed transferem do rezerw zespołu z Tuły, piłkarz bronił przez dwa lata barw drużyny FK Rosich.

 

Zawodnik związał się ze Sportis 2-letnim kontraktem.

 

> Damian Stasikowski – 21 letni pomocnik w poprzednim sezonie występował w grającej w Klasie Okręgowej Victorii Koronowo, z której był wypożyczony do B-Klasowego Tarpanu Mrocza.

 

Damian Stasikowski to cały czas młody i perspektywiczny zawodnik, który może znakomicie sprawdzić się w środkowej formacji drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Wójcika. Piłkarz ma za sobą również grę w Zawiszy Bydgoszcz.

 

Zawodnik podpisał ze Sportis 2-letnią umowę.

 

> Damian Pawelski – 22-letni bramkarz w poprzednim sezonie występował w pierwszoligowej Bruk-Bet Termalice Nieciecza, z której był wypożyczony do trzecioligowej Jutrzenki Giebułtów.

 

Damian Pawelski jest wychowankiem BKS-u Bydgoszcz, a następnie występował w zespole juniorskim Chemika Bydgoszcz, w którego barwach zadebiutował w drużynie seniorów. W kolejnych sezonach piłkarz kontynuował swoją karierę w Unii Janikowo oraz UKS-ie SMS-ie Łódź, z którego trafił do Niecieczy.

 

Zawodnik związał się z łochowskim klubem rocznym kontraktem.

 

> Piotr Waniak – 25-letni pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem, grającej w Klasie Okręgowej Polonii Bydgoszcz.

 

Piotr Waniak to doświadczony skrzydłowy. Piłkarz może znakomicie sprawdzić się w drużynie trenera Roberta Wójcika, która często kreuje szybkie akcje skrzydłami.

 

Zawodnik będzie występował w Łochowie przez cały obecny sezon.

 

> Stelios Panagiotou - 20-letni cypryjski pomocnik w poprzednim sezonie był piłkarzem rodzimego drugoligowego Enosisu Neon Paralimniou, z którego był wypożyczony do pierwszoligowego Pafos FC.

 

Stelios Panagiotou swoją karierę rozpoczynał od gry w młodzieżowej drużynie AEL-u Limassol. Następnie Cypryjczyk występował w juniorskich zespołach Tottenhamu Hotspur, Crystal Palace, AEK-u Larnkaka oraz Enosisu Neon Paralimniou. Z tego ostatniego klubu piłkarz został wypożyczony w 2019 roku do Pafos FC. Pomocnik ma na swoim koncie także występy w młodzieżowych reprezentacjach Cypru.

 

Zawodnik związał się z łochowskim klubem 2-letnim kontraktem.

 

> Jordan Kowalczyk - 21-letni bramkarz został wypożyczony do Sportis z czwartoligowego Startu Eco-Pol Pruszcz.

 

Jordan Kowalczyk dołączył do zespołu prowadzonego przez trenera Roberta Wójcika podczas spotkań sparingowych i zaprezentował się z dobrej strony.

 

Zawodnik trafił do klubu z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

> Marcin Droż – 18-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z A-Klasowej Gwiazdy Bydgoszcz.

 

Marcin Droż to młody i utalentowany piłkarz z rocznika 2002, który zadebiutował w zespole prowadzonym przez trenera Roberta Wójcika w wygranym meczu 1. kolejki IV Ligi ze Startem Eco-Pol Pruszcz.

 

Zawodnik trafił do klubu z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

> Gracjan Witczak – 18-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z A-klasowej Gwiazdy Bydgoszcz.

 

Gracjan Witczak występuje na pozycji skrzydłowego. Jest to kolejny perspektywiczny piłkarz, który dołączył do łochowskiej drużyny tego lata.

 

Zawodnik trafił do klubu z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

> Hubert Nowak – 18-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z A-klasowej Gwiazdy Bydgoszcz.

 

Hubert Nowak to młody i perspektywiczny piłkarz z rocznika 2002, który może realnie wzmocnić drużynę prowadzoną przez trenera Roberta Wójcika. Pomocnik zadebiutował w zespole z Łochowa w wygranym meczu 1. kolejki IV Ligi ze Startem Eco-Pol Pruszcz.

 

Zawodnik trafił do Sportis na cały sezon 2021/22.

 

> Mateusz Zbiranek – 20-letni pomocnik został wypożyczony do Sportis z czwartoligowych rezerw Arki Gdyni.

 

Mateusz Zbiranek to wychowanek bydgoskich klubów. Jako junior bronił barw AZS-u UKW, Polonii, Zawiszy oraz CWZS-u. To właśnie z tej ostatniej drużyny piłkarz trafił do młodzieżowego zespołu Arki Gdynia, a następnie do rezerw tego klubu, w których występuje od 2018 roku. W ubiegłym roku pomocnik był wypożyczony do trzecioligowego Pomorzanina Toruń.

 

Zawodnik dołącza do ekipy z Łochowa na cały sezon 2021/22.

 

Wszystkich nowych zawodników serdecznie witamy w Sportis i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy dla zespołu!

---

#SPORTisTRANSFERS

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

01 lipca 2022
Z przyjemnością informujemy, że marka Adidas została nowym sponsorem technicznym
28 czerwca 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo w rewelacyjnym stylu zakończyli sezon 2021/22.
27 czerwca 2022
Remigiusz Kuś został nowym trenerem Sportis SFC Łochowo. 1 lipca
01 lipca 2022
Z przyjemnością informujemy, że marka Adidas została nowym sponsorem technicznym Sportis Social Football Club. Od 1 lipca sprzęt niemieckiej firmy będzie używany przez wszystkie zespoły naszego klubu oraz dzieci, trenujące
29 czerwca 2022
Bramkarka Sportis KKP Bydgoszcz Kamila Rosińska zakończyła karierę piłkarską. Doświadczona zawodniczka nie rozstaje się z drużyną i od sezonu 2022/23 będzie pełniła funkcję asystentki trenera Adama Górala, a także będzie
29 czerwca 2022
Adam Góral pozostanie na stanowisku trenera pierwszego zespołu Sportis KKP Bydgoszcz. Klub przedłużył umowę z 41-letnim szkoleniowcem o kolejne dwa sezony.