SPONSORZY KLUBU

04 sierpnia 2020

 Projekt Sportis Business Club wystartował !

29.07.2020 r., w Restauracji Chata Myśliwska w Osielsku, odbyła się uroczysta inauguracja Sportis Business Club, będącego ważną częścią projektu Sportis SFC. Rozwój to nie tylko wyniki na boisku, ale także profesjonalny marketing, przemyślane zarządzanie oraz skuteczna promocja klubu i jego partnerów. Ideą Sportis BC jest synergia trzech sfer: sportu, biznesu i social. Na inauguracji pojawiło się 120 gości, w tym Pani Poseł Ewa Kozanecka, Dyrektor Biura Promocji Miasta Bydgoszczy i Współpracy z Zagranicą Łukasz Krupa, Wójt Gminy Białe Błota Dariusz Fundator oraz sekretarz Konfederacji Wolność i Niepodległość Marcin Sypniewski.

 

 

Niezapomniany wieczór – niezapomniani goście

 

Był to wyjątkowy wieczór dla całej SPORTisFAMILY. Przygotowania do inauguracji projektu trwały wiele tygodni. Na środowym evencie pojawili się przedstawiciele sceny politycznej, trzeciego sektora, sponsorów i partnerów Sportis SFC oraz członkowie SBC. Od 2018 r. Sportis pozyskał wielu sponsorów, którzy aktywnie wspierają klub w drodze do sportowych sukcesów.

 

Marcin Krzywicki, prezes ProFIT Sport Agency odpowiedzialnej za organizację BC, tak ocenia całe wydarzenie: wiele spotkań biznesowych odbywa się w formie śniadań. Na środowym evencie Sportis niewiele zabrakło, by wieczorne spotkanie zostało połączone właśnie ze śniadaniem. Biorąc pod uwagę niemalże 100% frekwencję i wydłużony czas trwania części bankietowej Business Club imprezę uważam za udaną. Zapraszam środowisko biznesowe do wstępowania w szeregi partnerów klubu Sportis SFC, zrzeszonych w Sportis Business Club.

 

Oficjalna prezentacja projektu

 

Wydarzenie podzielone było na dwie części. W pierwszej przedstawiono pracowników, którzy na co dzień zajmują się projektem. Pokazane zostały oficjalne stroje drużyn Sportis SFC i Sportis KKP Bydgoszcz na nowy sezon. Na scenie zobaczyliśmy gwiazdy zespołu – Borisa Kipeyę, Michała Dumieńskiego czy Chiarę Cecotti. Pamiątkowe koszulki odebrali również przedstawiciele urzędów i firm należących do Sportis Business Club, takich jak SsangYong Bydgoszcz, Intech, Piekarnia Szymański, USG-expert, WSG, Sisu, ElDar, Biuromax-Balcer, 4 sprint czy Jack-Tur. Głos zabrali m.in. Dyrektor Generalny Sportis SFC – Sebastian Zieliński oraz prezes ProFIT Sport Agency, piłkarz Sportis SFC – Marcin Krzywicki. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele Polskiego Kongresu Biznesu oraz Fundacji Mam Marzenie o. Bydgoszcz.

 

Pasjonujące rozmowy przy wspólnym stole

 

Druga część to bankiet w kameralnej atmosferze, wymiana doświadczeń (biznesowych i nie tylko) do późnej nocy. Restauracja Chata Myśliwska, Partner Strategiczny spotkania, zadbała o catering grillowy. Piekarnia Szymański dostarczyła firmowe ciasto. Dużym zainteresowaniem cieszyła się INSTAstrefa: ścianka SBC, na której goście mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie, a także samochód wystawowy, który zapewnił SsangYong Bydgoszcz – Sponsor klubu.

 

Niesamowity wieczór, spędzony w miłej atmosferze z ludźmi sportu i biznesu. Sportis Business Club wystartował! Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w ten projekt. Będzie o nas głośno mówi Jarosław Kotewicz, Dyrektor Sportowy Sportis SFC i zarazem General Manager Business Club.

 

Środowy event to dopiero początek. Spotkania Sportis Business Club odbywać się będą co miesiąc, każde przyjmie inną formułę. Wspólne pozostaną: łączenie sfery sportowej, biznesowej z social oraz niepowtarzalna atmosfera. Ambicja Sportis SFC stanowi nie tylko walka na boisku do ostatniej minuty czy pozyskiwanie perspektywicznych graczy, ale także skuteczne promowanie klubu.

 

Film z inauguracji : https://www.youtube.com/watch?v=z96Z9d9sjuc

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC