O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Niedziela 27.06.2021 r. okazała się dla całej SPORTisFAMILY dniem szczególnym i niepowtarzalnym. Młode piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz pokazały niesamowity piłkarski charakter i odwróciły losy pojedynku z Legią Ladies Warszawa w finale baraży o Centralną Ligę Juniorek U-17. Dzięki zwycięstwu 4-2 w Warszawie i wygranej 3-2 przy Słowiańskiej juniorki z Bydgoszczy zagrają w przyszłym sezonie w gronie najlepszych zespołów w Polsce!

PRZYSZŁOŚĆ PIŁKI KOBIECEJ JEST W SPORTIS KKP BYDGOSZCZ!
JUNIORKI Z AWANSEM DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U-17

30 czerwca 2021

Sukces, który napędza do działania!

 

Zwycięstwo nad Legią i upragniony awans to ukoronowanie ciężkiej pracy, którą zawodniczki, sztab szkoleniowy i zarząd klubu włożyli w ostatnich miesiącach w budowę nie tylko silnej drużyny seniorek, ale także akademii,  szkolącej przyszłe reprezentantki Polski. Warto dodać, że ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca z Tęczą Bydgoszcz i ogrom wysiłku obu klubów w stworzenie topowego zespołu juniorskiego w Bydgoszczy. Dzięki takim popołudniom jak to niedzielne, cała SPORTisFAMILY zdaje sobie sprawę, że jest w stanie osiągać najwyższe cele, a sukcesy czy trofea nie są tylko wymysłem wyobraźni, a realną perspektywą, która może nadejść w najbliższym czasie.

 

Centralna Liga Juniorek – czyli walczymy z najlepszymi!

 

Centralna Liga Juniorek U-17 otwiera przed Sportis KKP zupełnie nowe możliwości. Dla młodych piłkarek awans oznacza rywalizację w przyszłym sezonie z czołowymi drużynami młodzieżowymi w Polsce, a to oprócz samego zaszczytu i dumy, przynosi przede wszystkim niesamowity bagaż doświadczenia, które zawodniczki będą mogły zebrać w rywalizacji z najlepszymi rówieśniczkami w Polsce. Centralna Liga Juniorek to również ogromna szansa dla piłkarek na wzmocnienie ekstraligowej drużyny seniorek Sportis KKP. To powinno natomiast wpłynąć na realny rozwój nie tylko akademii, ale i całego klubu, a co za tym idzie na promocję bydgoskiego sportu!

 

Mały krok na drodze do wielkiego sukcesu!

 

Choć niedzielne święto na długo zostanie zapamiętane jako jedno z najważniejszych wydarzeń w historii klubu, to każdy w Sportis doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to dopiero początek budowy silnego ośrodka piłki kobiecej w Bydgoszczy.

 

Z całą drużyną bardzo cieszymy się z wejścia do CLJ i uważamy to za nasz wielki sukces. Muszę przyznać, że od początku sezonu zrobiłyśmy wspólnie duży progres. Jesteśmy bardziej zgrane i czujemy, iż z każdym meczem gramy coraz lepiej. Nie możemy się doczekać przyszłych spotkań i mamy nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony - komentuje sukces piłkarka drużyny Marta Paduch.

 

Uzdolniona młodzież, profesjonalne szkolenie i zespół seniorek, rywalizujący w krajowej elicie to trzy komponenty, które wpływają na ciągły rozwój Sportis KKP Bydgoszcz. Ten awans jest tylko małym krokiem na drodze do tego, aby za kilka lat bydgoska piłka kobieca była ważnym punktem na mapie piłkarskiej Polski, a nawet Europy. Centralna Liga Juniorek to także nowe wyzwania. Należy pamiętać o tym, że aby móc świętować przez godzinę, potrzeba pracy włożonej miesiącami, dlatego Sportis nie spoczywa na laurach i już dziś zaczyna przygotowania do walki wśród juniorskiej elity!

Pliki do pobrania

Publikacje w mediach:

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada także ekstraligową drużynę kobiet, zespół rezerw oraz akademię piłkarską, w której trenuje prawie 150 dzieci. Trenerem zespołu seniorów jest Robert Wójcik, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a dyrektorem akademii Piotr Fiutak.

 

 

 

SPONSORZY KLUBU