SPONSORZY KLUBU

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada także ekstraligową drużynę kobiet, zespół rezerw oraz akademię piłkarską, w której trenuje prawie 150 dzieci. Trenerem zespołu seniorów jest Robert Wójcik, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a dyrektorem akademii Piotr Fiutak.

 

 

 

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

Sukces, który napędza do działania!

 

Zwycięstwo nad Legią i upragniony awans to ukoronowanie ciężkiej pracy, którą zawodniczki, sztab szkoleniowy i zarząd klubu włożyli w ostatnich miesiącach w budowę nie tylko silnej drużyny seniorek, ale także akademii,  szkolącej przyszłe reprezentantki Polski. Warto dodać, że ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca z Tęczą Bydgoszcz i ogrom wysiłku obu klubów w stworzenie topowego zespołu juniorskiego w Bydgoszczy. Dzięki takim popołudniom jak to niedzielne, cała SPORTisFAMILY zdaje sobie sprawę, że jest w stanie osiągać najwyższe cele, a sukcesy czy trofea nie są tylko wymysłem wyobraźni, a realną perspektywą, która może nadejść w najbliższym czasie.

 

Centralna Liga Juniorek – czyli walczymy z najlepszymi!

 

Centralna Liga Juniorek U-17 otwiera przed Sportis KKP zupełnie nowe możliwości. Dla młodych piłkarek awans oznacza rywalizację w przyszłym sezonie z czołowymi drużynami młodzieżowymi w Polsce, a to oprócz samego zaszczytu i dumy, przynosi przede wszystkim niesamowity bagaż doświadczenia, które zawodniczki będą mogły zebrać w rywalizacji z najlepszymi rówieśniczkami w Polsce. Centralna Liga Juniorek to również ogromna szansa dla piłkarek na wzmocnienie ekstraligowej drużyny seniorek Sportis KKP. To powinno natomiast wpłynąć na realny rozwój nie tylko akademii, ale i całego klubu, a co za tym idzie na promocję bydgoskiego sportu!

 

Mały krok na drodze do wielkiego sukcesu!

 

Choć niedzielne święto na długo zostanie zapamiętane jako jedno z najważniejszych wydarzeń w historii klubu, to każdy w Sportis doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest to dopiero początek budowy silnego ośrodka piłki kobiecej w Bydgoszczy.

 

Z całą drużyną bardzo cieszymy się z wejścia do CLJ i uważamy to za nasz wielki sukces. Muszę przyznać, że od początku sezonu zrobiłyśmy wspólnie duży progres. Jesteśmy bardziej zgrane i czujemy, iż z każdym meczem gramy coraz lepiej. Nie możemy się doczekać przyszłych spotkań i mamy nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony - komentuje sukces piłkarka drużyny Marta Paduch.

 

Uzdolniona młodzież, profesjonalne szkolenie i zespół seniorek, rywalizujący w krajowej elicie to trzy komponenty, które wpływają na ciągły rozwój Sportis KKP Bydgoszcz. Ten awans jest tylko małym krokiem na drodze do tego, aby za kilka lat bydgoska piłka kobieca była ważnym punktem na mapie piłkarskiej Polski, a nawet Europy. Centralna Liga Juniorek to także nowe wyzwania. Należy pamiętać o tym, że aby móc świętować przez godzinę, potrzeba pracy włożonej miesiącami, dlatego Sportis nie spoczywa na laurach i już dziś zaczyna przygotowania do walki wśród juniorskiej elity!

30 czerwca 2021

PRZYSZŁOŚĆ PIŁKI KOBIECEJ JEST W SPORTIS KKP BYDGOSZCZ!
JUNIORKI Z AWANSEM DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U-17

Niedziela 27.06.2021 r. okazała się dla całej SPORTisFAMILY dniem szczególnym i niepowtarzalnym. Młode piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz pokazały niesamowity piłkarski charakter i odwróciły losy pojedynku z Legią Ladies Warszawa w finale baraży o Centralną Ligę Juniorek U-17. Dzięki zwycięstwu 4-2 w Warszawie i wygranej 3-2 przy Słowiańskiej juniorki z Bydgoszczy zagrają w przyszłym sezonie w gronie najlepszych zespołów w Polsce!

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC