O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Awansem do 1/8 finału Pucharu Polski piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz zakończyły dobrą w swoim wykonaniu piłkarską jesień sezonu 2021/2022. W rozegranym w minioną sobotę spotkaniu 1/16 Pucharu Polski bydgoszczanki pokonały Marcusa Gdynia 5:0 (1:0).

 

RELACJA Z MECZU MARCUS GDYNIA - SPORTIS KKP BYDGOSZCZ

22 listopada 2021

Pierwsza połowa meczu rozgrywanego na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni nie była porywająca. Podopieczne Adama Górala miały co prawda optyczną przewagę, jednak niewiele z niej wynikało, groźnych sytuacji było jak na lekarstwo, a dobrze broniące się rywalki skutecznie neutralizowały ofensywne zapędy przyjezdnych. Do przerwy oglądaliśmy tylko jedno trafienie, a jego autorką byłą w 16 minucie pojedynku Olena Klepatska. Swoich szans szukały także zawodniczki trenera Roberta Chałaszczyka, ale w najgroźniejszej z nich niebezpieczeństwo zażegnała Weronika Helinska, wybijając piłkę tuż sprzed linii bramkowej.

 

Po gwizdku rozpoczynającym drugą część gry boiskowe poczynania bydgoszczanek nabrały animuszu. Ich akcje były składniejsze i bardziej dynamiczne, a defensywa rywalek miała znacznie więcej pracy. W 54 minucie oko w oko z bramkarką Marcusa Luizą Szulc znalazła się Aleksandra Stasiak, lecz jej uderzenie było zbyt lekkie i nie mogło poważniej zagrozić bramce gdynianek. Cztery minuty później Stasiak uczyniła już wszystko, jak należy i jej mierzone uderzenie znalazło drogę do siatki. W 70 minucie swojego drugiego gola w tym spotkaniu zanotowała Olena Klepatska i było to zdecydowanie najpiękniejsze trafienie meczu. Ukraińska pomocniczka Sportis uderzyła potężnie z 30 metrów wprost pod poprzeczkę bramki Szulc. Na kwadrans przed końcem potyczki mogło być już 4:0 dla Sportisu KKP, ale strzał Alicji Piechockiej zatrzymał się na poprzeczce. Chwilę później Piechockiej sprzyjało już szczęście i golkiperka Marcusa ponownie musiała wyciągać piłkę z siatki. Rezultat ustaliła w 83 minucie Wiktoria Bagińska, pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości po dośrodkowaniu z kornera Aleksandry Stasiak.

 

#SPORTisMATCH

 

BPAP Marcus Gdynia – Sportis KKP Bydgoszcz 0-5 (0-1)

---

Bramki dla Sportis KKP: 16’, 70’ Olena Klepatska, 58’ Aleksandra Stasiak, 80’ Alicja Piechocka, 83’ Wiktoria Bagińska

---

Skład Sportis KKP: Rosińska – Glinka (46’ Andrzejewska), Bagińska, Helinska, Świątek – Sokołowska (46’ Witczak) – Klepatska, Oleksiak, Piechocka, Stasiak – Majda (65’ Zabłotna)

 

Rezerwowe: Piątek - Witczak, Zabłotna, Andrzejewska

Trener: Adam Góral

---

Skład BPAP Marcus: Szulc – Wierzbicka, Cieślak (77’ Kamecka), Domżalska (63’ Siara), Kamińska (37’ Zbrzeźniak), Krampa, Kowalska (86’ Maślanka), Krupienko, Bielińska (86’ Ciskowska), Kozłowska, Pińska

 

Rezerwowe: Maślanka, Siara, Ciskowska, Latoszek, Kamecka, Zubrzycka, Zbrzeźniak

Trener: Robert Chałaszczyk

---

Żółte kartki: Świątek, Andrzejewska, Bagińska (Sportis KKP) - Krupienko (Marcus)

---

Sędziowali: Joanna Pondo (Zachodniopomorski ZPN) – główna, Piotr Bieniek, Błażej Syropiatko

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

 

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.