SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy wszystkim
23 listopada 2023
Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 piłkarki ROBS GROUP

Byliśmy ciekawi, jak na te upalne obciążenia zareaguje zespół i w pierwszej minucie złapaliśmy się za głowy. Proste błędy w obronie a w zasadzie brak koncentracji i pytanie: czy wyszliśmy z szatni? Całe szczęście po stracie bramki zespół zareagował pozytywnie i w dalszej fazie pierwszej połowy spotkania próbował realizować założenia taktyczne. Strzały Witczak, Majdy czy Glinki trafiały w ręce bramkarki gospodyń lub mijały ją. Piłkarki Olimpii również miały swoje sytuacje, a najlepszą zmarnowały tuż przed zejściem do szatni, kiedy piłka trafiła w poprzeczkę. Nie była to rewelacyjna połowa w naszym wykonaniu ale trzeba też jasno powiedzieć, że dała nam nadzieje na korzystny wynik całego spotkania.

Po krótkiej przerwie zespół wyszedł dobrze zmotywowany na drugą część meczu. O wiele lepsza gra ofensywna, trzy strzelone bramki przez wracającą po kontuzji Karolinę Majdę i jeszcze kilka zmarnowanych sytuacji, każe nam patrzeć pozytywnie w przyszłość. Drużyna jest w dalszym ciągu na etapie ciężkiej pracy i dopiero w nadchodzącym tygodniu będzie schodzić z obciążeń treningowych. Cały zespół zagrał dziś ambitnie i przy 30-stopniowym upale pokazał, że fizycznie na występy w Ekstralidze będzie dobrze przygotowany.

Na uwagę zasługują krótkie występy kolejnych piętnastolatek: Szumskiej, Kerl, Krysiak i Ruprik. Są to dziewczynki, które zaczynały swoją przygodę w naszej akademii w roku 2014! Natalia Kerl po wejściu na boisko zanotowała znakomitą asystę przy bramce Majdy na 1-3.

#SPORTisMATCH

Olimpia Szczecin 2 -4 Sportis KKP Bydgoszcz

Skład Sportis: Rosińska - Andrzejewska, Łaniewska, Sokołowska (85' Ruprik), - Stasiak (79' Krysiak), Boguszyńska (85' Szumska), Stępień (46' Zabłotna), Witczak (85' Kerl) – Glinka (65' Majda), Majda (20' Kujawa)

Dziś nie zagrały: Paduch i Helinska oraz kontuzjowane Sobczyk, Gugała i Barjaktarović

Bramki dla Sportis: Aleksandra Stasiak, Karolina Majda (3)

Bramki dla Olimpii: Agnieszka Garbowska, Malwina Szcześniak

Przed nami etap zgrywania zespołu i kolejne gry kontrolne:

- Środa 21.07 godzina 15.00

Sportis KKP Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław (w Międzyborzu)

- Sobota 24.07 godzina 16.00

Sportis KKP Bydgoszcz – Pogoń Tczew (w Tczewie)

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

17 lipca 2021

RELACJA Z MECZU OLIMPIA SZCZECIN – SPORTIS KKP BYDGOSZCZ

Ostatnim akcentem zgrupowania dochodzeniowego było spotkanie kontrolne w Szczecinie z miejscową Olimpią.