O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Ostatnim akcentem zgrupowania dochodzeniowego było spotkanie kontrolne w Szczecinie z miejscową Olimpią.

 

RELACJA Z MECZU OLIMPIA SZCZECIN – SPORTIS KKP BYDGOSZCZ

17 lipca 2021

Byliśmy ciekawi, jak na te upalne obciążenia zareaguje zespół i w pierwszej minucie złapaliśmy się za głowy. Proste błędy w obronie a w zasadzie brak koncentracji i pytanie: czy wyszliśmy z szatni? Całe szczęście po stracie bramki zespół zareagował pozytywnie i w dalszej fazie pierwszej połowy spotkania próbował realizować założenia taktyczne. Strzały Witczak, Majdy czy Glinki trafiały w ręce bramkarki gospodyń lub mijały ją. Piłkarki Olimpii również miały swoje sytuacje, a najlepszą zmarnowały tuż przed zejściem do szatni, kiedy piłka trafiła w poprzeczkę. Nie była to rewelacyjna połowa w naszym wykonaniu ale trzeba też jasno powiedzieć, że dała nam nadzieje na korzystny wynik całego spotkania.

 

Po krótkiej przerwie zespół wyszedł dobrze zmotywowany na drugą część meczu. O wiele lepsza gra ofensywna, trzy strzelone bramki przez wracającą po kontuzji Karolinę Majdę i jeszcze kilka zmarnowanych sytuacji, każe nam patrzeć pozytywnie w przyszłość. Drużyna jest w dalszym ciągu na etapie ciężkiej pracy i dopiero w nadchodzącym tygodniu będzie schodzić z obciążeń treningowych. Cały zespół zagrał dziś ambitnie i przy 30-stopniowym upale pokazał, że fizycznie na występy w Ekstralidze będzie dobrze przygotowany.

 

Na uwagę zasługują krótkie występy kolejnych piętnastolatek: Szumskiej, Kerl, Krysiak i Ruprik. Są to dziewczynki, które zaczynały swoją przygodę w naszej akademii w roku 2014! Natalia Kerl po wejściu na boisko zanotowała znakomitą asystę przy bramce Majdy na 1-3.

 

#SPORTisMATCH

 

Olimpia Szczecin 2 -4 Sportis KKP Bydgoszcz

 

Skład Sportis: Rosińska - Andrzejewska, Łaniewska, Sokołowska (85' Ruprik), - Stasiak (79' Krysiak), Boguszyńska (85' Szumska), Stępień (46' Zabłotna), Witczak (85' Kerl) – Glinka (65' Majda), Majda (20' Kujawa)

 

Dziś nie zagrały: Paduch i Helinska oraz kontuzjowane Sobczyk, Gugała i Barjaktarović

 

Bramki dla Sportis: Aleksandra Stasiak, Karolina Majda (3)

 

Bramki dla Olimpii: Agnieszka Garbowska, Malwina Szcześniak

 

Przed nami etap zgrywania zespołu i kolejne gry kontrolne:

 

- Środa 21.07 godzina 15.00

Sportis KKP Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław (w Międzyborzu)

 

- Sobota 24.07 godzina 16.00

Sportis KKP Bydgoszcz – Pogoń Tczew (w Tczewie)

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

12 sierpnia 2022
Z przyjemnością informujemy, że firma BAŁTYKGAZ dołączyła do #SPORTisFAMILY i
11 sierpnia 2022
Przed kibicami Sportis kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. W sobotę
11 sierpnia 2022
Żmudne przygotowania, wylewanie potu na treningach prowadzonych w tropikalnych upałach,
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.