W pierwszej połowie spotkania oba zespoły grały w twardy sposób. Nie brakowało fauli oraz stykowych sytuacji. Przy piłce częściej utrzymywali się goście z Torunia i z minuty na minutę mieli coraz większe posiadanie piłki. Sportis próbował grać z kontrataku, jednak futbolówka z reguły nie docierała do linii ataku. Więcej działo się za to pod bramką Michała Dumieńskiego, lecz goście nie stworzyli czystych, stuprocentowych okazji do zdobycia gola. Najlepszą sytuacją dla Pomorzanina było groźne uderzenie z rzutu wolnego tuż przed przerwą.

W drugiej połowie Sportis zaczął grać w bardziej odważny sposób, a łochowianie częściej utrzymywali się przy piłce. Z biegiem spotkania kilka niezłych sytuacji stworzył Michał Kalitta, jednak zabrakło wykończenia akcji. Mimo że mecz był spotkaniem sparingowym, to również w drugiej części nie brakowało boiskowej walki. W 83. minucie piłkarze z Łochowa popełnili błąd w środku pola, który bezlitośnie wykorzystali zawodnicy Pomorzanina. Piłka trafiła do będącego na wolnej pozycji w środku boiska Oskara Andrzejewskiego, który spokojnym strzałem pokonał Michała Dumieńskiego. Sportis próbował jeszcze zawiązać akcje w końcowych fragmentach meczu, ale ostatecznie łochowianom nie udało się już doprowadzić do remisu.

Po zaciętym i pełnym walki spotkaniu piłkarze Sportis przegrali z Pomorzaninem Toruń 0-1.

Sportis SFC Łochowo 0 - 1 Pomorzanin Toruń

Bramka dla Pomorzanina: Oskar Andrzejewski 83'

Skład Sportis: Dumieński – Słupecki, Wiśniewski (70' Frasz), Frasz (46' Branicki), Żmijewski (70' Wojciechowski) – Szymański (70' Nowicki), Miłek (46' Majchrzak), Wojciechowski (46' Nowak), Dimitrov (70' Góra), Góra (46'

Janiszewski) – Krzywicki (46' Kalitta)

22 lutego 2021

RELACJA Z MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO – POMORZANIN TORUŃ

W czwartym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021 piłkarze Sportis SFC Łochowo przegrali 0:1 z Pomorzaninem Toruń. Rozstrzygającą bramkę dla gości zdobył w 83. minucie Oskar Andrzejewski.