Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z przyjemnością informujemy, że marka Adidas została nowym sponsorem technicznym Sportis Social Football Club. Od 1 lipca sprzęt niemieckiej firmy będzie używany przez wszystkie zespoły naszego klubu oraz dzieci, trenujące
Bramkarka Sportis KKP Bydgoszcz Kamila Rosińska zakończyła karierę piłkarską. Doświadczona zawodniczka nie rozstaje się z drużyną i od sezonu 2022/23 będzie pełniła funkcję asystentki trenera Adama Górala, a także będzie

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie:

strony internetowe Bydgoszcz

W trzecim meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021 piłkarze Sportis SFC Łochowo przegrali 2:3 z Unią Janikowo. Bramki dla łochowian zdobyli Georgio Dimitrov i Kacper Nowak.

RELACJA Z MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO – UNIA JANIKOWO

15 lutego 2021

Niedzielne spotkanie rozegrano na zmarzniętej, sztucznej murawie, co utrudniało grę obu zespołom. Piłkarze mieli dość spory problem z utrzymaniem równowagi.

Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli goście. W 11. minucie na wolnej pozycji pokazał się Miłosz Dziurzyński, który bardzo ładnym uderzeniem pokonał Michała Dumieńskiego. W kolejnych minutach oba zespoły prezentowały dość wyrównaną i solidną jak na panujące warunki grę. Sportis starał utrzymać się przy piłce i rozgrywać ją szybkimi podaniami. Goście natomiast próbowali kontrolować przebieg meczu, jednocześnie dążąc do zdobycia bramek. Do przerwy przy Bronikowskiego kolejnych trafień jednak nie obejrzeliśmy.

Z początkiem drugiej połowy Sportis zaczął grać jeszcze szybciej. Na prawym skrzydle kilka razy pokazał się Georgio Dimitrov i to właśnie po jednym z zagrań na bok boiska Bułgar w 53. minucie kapitalnym uderzeniem wewnętrzną częścią buta pokonał bramkarza Unii. Łochowianie nie utrzymali remisu zbyt długo. Ekipa z Kujaw zaskoczyła dośrodkowaniem w pole karne, gdzie najprzytomniej zachował się Adam Konieczny, który w 57. minucie wyprowadził Unię po raz drugi na prowadzenie. Sportis odpowiedział już po pięciu minutach, gdy strzału z pola karnego spróbował Marcin Krzywicki. Piłka zeszła ze stopy napastnika Sportis, szczęśliwie trafiając do zamykającego akcję przy słupku Kacpra Nowaka, któremu pozostało tylko dostawić nogę. Jednak i tym razem łochowianie nie utrzymali należytej koncentracji. W 64. minucie błąd w obronie popełnił Maciej Słupecki, który po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska pechowo trafił w futbolówkę w taki sposób, że ta wpadła do bramki zaskoczonego Dumieńskiego. Sportis próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania. Swoje szanse miał między innymi Krzywicki. W ostatnich minutach meczu „zagotowało” się kilka razy pod bramką „Sodowców”, jednak piłkarzom z Łochowa nie udało już się wbić wyrównującej bramki.

Po interesującym spotkaniu, rozegranym na trudnej, zmrożonej murawie Sportis przegrał z trzecioligową Unią Janikowo 2-3.

#SPORTisMATCH

Sportis SFC Łochowo 2 - 3 Unia Janikowo

Bramki dla Sportis: Georgio Dimitrov 53', Kacper Nowak 62'
Bramki dla Unii: Miłosz Dziurzyński 11', Adam Konieczny 57', Maciej Słupecki 64' (s)

Skład Sportis: Dumieński – Słupecki, Branicki (46' Frasz), Testowany, Żmijewski – Kujawka (46' Janiszewski), Szymański (46' Majchrzak), Wojciechowski (46' Dimitrov), Góra (46' Nowak), Miłek (46' Testowany) – Kalitta (46' Krzywicki)

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!