SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

ROBS GROUP LOGISTIC S.A. znajduje się na rynku od 2016 roku i bazuje na kilkunastoletnim doświadczeniu kierownictwa i pracowników w usługach związanych z zabudową regałami wysokiego składowania obiektów magazynowych. Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą własnych pracowników.

 

Spółka oferuje kompleksowe usługi dotyczące obszarów logistyki i regałów wysokiego składowania, działając w szybko rozwijającej się branży logistyki magazynowej. Przedsiębiorstwo rozwija swoją działalność zgodnie z ekologicznymi standardami, wprowadzając proces recyklingu do kluczowych obszarów aktywności firmy. Zarówno partnerzy ROBS GROUP LOGISTIC, jak i końcowi klienci spółki, to znane na całym świecie marki.

 

Fot. ROBS GROUP Sportis Bydgoszcz

 

Oferta ROBS GROUP Logistics:

 

- montaże, demontaże i przebudowy regałów magazynowych,

- doradztwo techniczne - projektowanie wykorzystania powierzchni magazynowych,

- serwis / naprawy i przeglądy regałów,

- sprzedaż i dostawy regałów i elementów regałów magazynowych z recyklingu,

- sprzedaż części i regałów wysokiego składowania,

- konstrukcje stalowe - elementy regałów magazynowych: odbojnice i stopy słupów; konsole i hamulce paletowe

- wiaty, w tym wiaty parkingowe – carporty, zadaszenia i konstrukcje do montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach obiektów magazynowych

 

Spółka aktywnie działa w sektorze recyklingu, dzięki czemu pozyskuje materiały celem dalszej odsprzedaży, bądź wykorzystania ich w przeprowadzanych pracach.

 

ROBS GROUP LOGISTIC S.A. realizuje rocznie ponad kilkadziesiąt zleceń, współpracując z największymi producentami regałów magazynowych i dostawcami rozwiązań logistycznych na świecie, w tym JUNGHEINRICH, AB CONSTRUCTOR, STOW GROUP, BITO LAGERTECHNIK I NORDISKA LAGERMONTAGE. Spółka projektuje i wykonuje elementy dla wszystkich typów regałów magazynowych jako indywidualne rozwiązania dla klientów w celu optymalizacji procesów logistycznych, transportu magazynowego, składowana i rozmieszczenia na powierzchniach magazynowych.

---

W związku z pozyskaniem Sponsora Tytularnego informujemy, że z chwilą upublicznienia dzisiejszego oświadczenia zmieniają się nazwy marketingowe zespołów Sportis KKP Bydgoszcz.

 

Występująca jak do tej pory pod nazwą Sportis KKP Bydgoszcz drużyna seniorska, która gra na co dzień w rozgrywkach Orlen I Ligi Kobiet, zmienia swoją nazwę na ROBS GROUP Sportis Bydgoszcz.

 

Z kolei występujący jak do tej pory pod nazwą WSG/Sportis KKP Bydgoszcz zespół młodzieżowy, który gra na co dzień w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek U-18+, zmienia swoją nazwę na WSG/Sportis Bydgoszcz.

 

Tym samym bardzo prosimy wszystkich dziennikarzy i redakcje, inne kluby piłkarskie oraz szeroką opinię publiczną o używanie wyżej wymienionych nazw w tekstach, grafikach, tabelach, oraz wszelkich materiałach marketingowych, gdyż jest to bardzo ważne z punktu widzenia marketingowego klubu. Apelujemy o zwrócenie szczególnej uwagi na to, że po raz pierwszy w historii z nazwy klubu zniknął człon KKP (Kobiecy Klub Piłkarski).

 

Komunikat o zmianach prześlemy także drogą mailową do lokalnych i krajowych redakcji oraz klubów, z którymi rywalizujemy w rozgrywkach piłkarskich.

Fot. ROBS GROUP Sportis Bydgoszcz

---

W dzisiejszych czasach bardzo trudno o sponsoring, co może potwierdzić każdy klub sportowy. Tym bardziej należą się ogromne podziękowania Prezesowi ROBS GROUP LOGISTIC S.A. Panu Robertowi Dąbrowskiemu, który postanowił wesprzeć nasz projekt. Nowy partner Sportis, oprócz usług związanych z kompleksowymi rozwiązaniami dla magazynów, jest dobrze znany w świecie sportów walki. Gdańska firma kojarzona jest przede wszystkim z prowadzenia gal sztuk walki REVOLTA, której od dłuższego czasu jest sponsorem głównym, a warto zaznaczyć, że ostania gala odbyła się właśnie w siedzibie firmy ROBS GROUP LOGISTIC. Ja również miałem przyjemność być zaproszony na to wydarzenie i od wewnątrz mogłem zobaczyć przede wszystkim kulisy profesjonalnej organizacji ciekawego wydarzenia oraz poznać osobiście organizatorów i cały Team Prezesa Dąbrowskiego.

 

Mam nadzieję, że nasz klub przyczyni się do dalszego promowania wizerunku marki ROBS GROUP LOGISTIC. Ta umowa jest dla nas bardzo ważna, gdyż podpisujemy ją w bardzo trudnym okresie dla klubu. Jak wszyscy doskonale wiemy, po spadku z Orlen Ekstraligi Kobiet, mamy trudności z funkcjonowaniem, a nowy Zarząd Klubu wyczynia wręcz cuda, aby Sportis nie podzielił losów klubów, które musiały wycofywać się z rozgrywek. Podpisana w piątek umowa zapewni nam większa stabilność finansową oraz w perspektywie 2-3 najbliższych miesięcy spłatę zobowiązań, które powstały po poprzednim sezonie. Mam również nadzieję, że nowa nazwa zespołu i nowy sponsor pozytywnie wpłynie na nasze zawodniczki, które udowodnią, że warto inwestować w ten młody zespół, który przecież cały czas posiada wielki potencjał.

 

Na koniec pozwolę zwrócić się do moich piłkarek. Pozyskaliśmy tego sponsora również dla Was! Zrobiliśmy to za ogromne zaufanie, którym ostatnio obdarzyłyście Zarząd Klubu i Sztab Szkoleniowy. Piątkowa umowa oczywiście nie zamyka naszych dalszych rozmów z innymi firmami i wierzę, że już za chwile będziemy mieli dla naszych zawodniczek i naszych kibiców kolejne dobre wiadomościpodsumował podpisanie nowej umowy sponsorskiej Prezes Klubu Szymon Kowalik

---

ROBS GROUP LOGISTICS

 

ul. Budowlanych 15E, 80-298 Gdańsk

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 7:00 – 15:00

 

Kontakt w sprawie sprzedaży regałów:


info@robs-group.pl

+48 58 50 08 777

 

Kontakt - biuro spółki:
 

office@robs-group.pl

+48 885 575 849

 

Więcej informacji o firmie i szczegółowa przedsiębiorstwa znajduje się na stronie internetowej https://robs-group.pl/ oraz na fanpege’ach w portalach Facebook i Instagram:

 

Facebook / Robs Group Logistic S.A

Instagram / robsgrouplogistics

---

Nowego Sponsora Tytularnego klubu - Firmę ROBS GROUP LOGISTICS S.A. serdecznie witamy w #SPORTisFAMILY!

---

#WracamyPoSwoje

#SPORTisGIRLS

#SPORTisFAMILY

13 listopada 2023

ROBS GROUP SPORTIS BYDGOSZCZ - ROZPOCZYNAMY NOWĄ ERĘ KLUBU!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 10.11.2023 Zarząd Klubu Sportis KKP Bydgoszcz podpisał umowę o sponsoringu z przedsiębiorstwem ROBS GROUP LOGISTIC S.A. Tym samym gdańska firma została Sponsorem Tytularnym bydgoskiego klubu.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!