SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 519 787 806 E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

 

Zajęcia odbywać się będą pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która na co dzień prowadzi ekstraligową drużynę piłkarską Sportis KKP. W zajęciach aktywnie uczestniczyć będą zawodniczki bydgoskiego klubu oraz specjalny "gość-niespodzianka" - zawodowy piłkarz i były reprezentant Polski.

 

Treningi odbywać się będą od 25 lipca do 5 sierpnia 2022 r. (od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-13:00) na płycie boiska Stadionu Miejskiego Bydgoskiego Centrum Sportu im. Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy (ul. Słowiańska 7).

 

> Warunkiem uczestnictwa w akcji jest dowóz dziecka na miejsce zajęć oraz jednorazowe wypełnienie ankiety, przekazanej przez organizatora


> Prosimy o wyposażenie dziecka w wygodny strój sportowy

> Organizator zapewnia napoje oraz drugie śniadanie!!!

 

> W ramach akcji piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz przygotują niespodzianki dla wszystkich uczestniczek oraz uczestników

To będzie EKSTRA zabawa!

 

#SPORTisGIRLS

#SPORTisLOVE

 

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada również ekstraligową drużynę kobiet, kobiecy oraz męski zespół rezerw, a także akademię piłkarską, w której trenuje prawie 300 dzieci. Trenerem zespołu seniorów jest Remigiusz Kuś, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a Dyrektorem Sportis Academy Łochowo Piotr Fiutak.

21 lipca 2022

RUSZAJĄ WAKACJE Z EKSTRALIGĄ. TERAZ KAŻDE DZIECKO MOŻE POCZUĆ SIĘ JAK GWIAZDA EKSTRALIGI

Jedyny w województwie kujawsko-pomorskim kobiecy klub piłkarski, grający na poziomie Ekstraligi - Sportis KKP Bydgoszcz, ma przyjemność zaprosić dziewczynki oraz chłopców w wieku 7-15 lat na serię otwartych treningów, które odbędą się w na przełomie lipca i sierpnia.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC