O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz zdobył Okręgowy Puchar Polski K-PZPN kobiet! Środa 28 września 2022 roku to dzień, który przejdzie do historii Sportis KKP Bydgoszcz. Piłkarki drugiej drużyny Sportis KKP, a
Środa 28 września 2022 roku to dzień, który przejdzie do historii Sportis KKP Bydgoszcz. Piłkarki drugiej drużyny Sportis KKP, a więc WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz pokonały na stadionie w Łochowie

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Jedyny w województwie kujawsko-pomorskim kobiecy klub piłkarski, grający na poziomie Ekstraligi - Sportis KKP Bydgoszcz, ma przyjemność zaprosić dziewczynki oraz chłopców w wieku 7-15 lat na serię otwartych treningów, które odbędą się w na przełomie lipca i sierpnia.

 

RUSZAJĄ WAKACJE Z EKSTRALIGĄ. TERAZ KAŻDE DZIECKO MOŻE POCZUĆ SIĘ JAK GWIAZDA EKSTRALIGI

21 lipca 2022

 

Zajęcia odbywać się będą pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która na co dzień prowadzi ekstraligową drużynę piłkarską Sportis KKP. W zajęciach aktywnie uczestniczyć będą zawodniczki bydgoskiego klubu oraz specjalny "gość-niespodzianka" - zawodowy piłkarz i były reprezentant Polski.

 

Treningi odbywać się będą od 25 lipca do 5 sierpnia 2022 r. (od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-13:00) na płycie boiska Stadionu Miejskiego Bydgoskiego Centrum Sportu im. Eugeniusza Połtyna w Bydgoszczy (ul. Słowiańska 7).

 

> Warunkiem uczestnictwa w akcji jest dowóz dziecka na miejsce zajęć oraz jednorazowe wypełnienie ankiety, przekazanej przez organizatora


> Prosimy o wyposażenie dziecka w wygodny strój sportowy

> Organizator zapewnia napoje oraz drugie śniadanie!!!

 

> W ramach akcji piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz przygotują niespodzianki dla wszystkich uczestniczek oraz uczestników

To będzie EKSTRA zabawa!

 

#SPORTisGIRLS

#SPORTisLOVE

 

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada również ekstraligową drużynę kobiet, kobiecy oraz męski zespół rezerw, a także akademię piłkarską, w której trenuje prawie 300 dzieci. Trenerem zespołu seniorów jest Remigiusz Kuś, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a Dyrektorem Sportis Academy Łochowo Piotr Fiutak.

Pliki do pobrania

Publikacje w mediach:

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 519 787 806 E-mail: pressroom@sportisfc.com

SPONSORZY KLUBU