SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 519 787 806
E-mail: pressroom@sportisfc.com

 

Galeria:

Pliki do pobrania

Event rozpoczął się około godziny 20:00 od podania najlepszych specjałów przygotowanych przez gospodarzy. Klimatyczna sala sprzyjała pasjonującym dyskusjom i debatom, a wybornej jakości jedzenie oraz trunki królowały na stołach przez cały wieczór. Przepyszne słodkości zapewniła Piekarnia & Cukiernia Szymański.

 

O godzinie 21:00 rozpoczęła się część oficjalna. Głos zabrali Dyrektor Kreatywny Sportis SFC – Magdalena Wardowska, Prezes Sportis KKP Bydgoszcz – Szymon Kowalik oraz Manager B2B Sportis SFC – Dawid Kozanecki. Na początek przedstawiciele klubu podziękowali wszystkim sponsorom za przybycie oraz zaufanie, którym obdarzyli Sportis. Chwilę później zaprezentowano efekty współpracy z każdym z partnerów, a przedstawiciele otrzymali pamiątkowe zdjęcia z drużynami Sportis. Następnie przedstawiono wizję oficjalnych koszulek meczowych na sezon 2021/22, a także szczegóły trwającego od kilku tygodni projektu tokenizacyjnego Sportis.pro.

 

Reszta wieczoru to już najlepsza zabawa, o którą zadbał prowadzący. Dzięki wspólnym występom wokalnym, tańcom oraz kuluarowym dyskusjom, gościom oraz organizatorom z wielkim żalem przychodziło pożegnać się z eventem w Olszynkach.

 

W piątek bawiło się z nami wielu znamienitych gości, a wśród nich przedstawiciele sponsorów i partnerzy Sportis Social Football Club:

 

 

Dziękujemy także pozostałym sponsorom i partnerom klubu, którzy nie mogli tego wieczoru bawić się razem z nami.

 

Nie ulega wątpliwości, że piątkowa noc po raz kolejny przeszła do historii SPORTisFAMILY. Wspólnie pokazaliśmy, że jesteśmy jedną wielką biznesowo-sportową rodziną i czerpiąc ze wspólnego doświadczenia, dojdziemy na szczyt. Za obecność i dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa wszystkim serdecznie dziękujemy!

 

Do zobaczenia na kolejnym Sportis Business Club!

 

Partnerem strategicznym imprezy było Gospodarstwo Agroturystyczne Olszynki w Gądeczu.

 

25 maja 2021

SPORTIS BUSINESS CLUB POWRÓCIŁ W WIELKIM STYLU!

21.05.2021 r. (piątek) w Gospodarstwie Agroturystycznym Olszynki w Gądeczu odbyło się kolejne spotkanie w ramach Sportis Business Club, na którym zjawiło się kilkudziesięciu wyjątkowych gości, a wśród nich m.in. p. Ewa Kozanecka – poseł na Sejm RP,  p. Filip Wiśniewski – Prezes WSG Bydgoszcz oraz Piotr Grochowski – Prezes NK Development oraz p. Krzysztof Balczerski – Prezes Zarządu APRO Construction. Z powodu pandemii przez długie miesiące nie mogliśmy świętować współpracy. Tej nocy nadrobiliśmy jednak stracony czas i znów każdy z nas poczuł smak biznesowo-sportowych emocji!

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

 85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:    SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL: BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  +48 52 506 56 90

Piłkarki pierwszego zespołu Sportis KKP Bydgoszcz zakończyły już sezon 2022/23 Orlen Ekstraligi Kobiet, ale w grze pozostaje jeszcze zespół młodzieżowy, występujący na co dzień w Centralnej Lidze Juniorek U-17 oraz
W niedzielę o godzinie 17:00 piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz rozegrają najważniejszy mecz w sezonie 2022/23. W spotkaniu 22. kolejki Orlen Ekstraligi Kobiet bydgoszczanki zmierzą się na wyjeździe z Hydrotruck /