O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

21.05.2021 r. (piątek) w Gospodarstwie Agroturystycznym Olszynki w Gądeczu odbyło się kolejne spotkanie w ramach Sportis Business Club, na którym zjawiło się kilkudziesięciu wyjątkowych gości, a wśród nich m.in. p. Ewa Kozanecka – poseł na Sejm RP,  p. Filip Wiśniewski – Prezes WSG Bydgoszcz oraz Piotr Grochowski – Prezes NK Development oraz p. Krzysztof Balczerski – Prezes Zarządu APRO Construction. Z powodu pandemii przez długie miesiące nie mogliśmy świętować współpracy. Tej nocy nadrobiliśmy jednak stracony czas i znów każdy z nas poczuł smak biznesowo-sportowych emocji!

SPORTIS BUSINESS CLUB POWRÓCIŁ W WIELKIM STYLU!

25 maja 2021

Event rozpoczął się około godziny 20:00 od podania najlepszych specjałów przygotowanych przez gospodarzy. Klimatyczna sala sprzyjała pasjonującym dyskusjom i debatom, a wybornej jakości jedzenie oraz trunki królowały na stołach przez cały wieczór. Przepyszne słodkości zapewniła Piekarnia & Cukiernia Szymański.

 

O godzinie 21:00 rozpoczęła się część oficjalna. Głos zabrali Dyrektor Kreatywny Sportis SFC – Magdalena Wardowska, Prezes Sportis KKP Bydgoszcz – Szymon Kowalik oraz Manager B2B Sportis SFC – Dawid Kozanecki. Na początek przedstawiciele klubu podziękowali wszystkim sponsorom za przybycie oraz zaufanie, którym obdarzyli Sportis. Chwilę później zaprezentowano efekty współpracy z każdym z partnerów, a przedstawiciele otrzymali pamiątkowe zdjęcia z drużynami Sportis. Następnie przedstawiono wizję oficjalnych koszulek meczowych na sezon 2021/22, a także szczegóły trwającego od kilku tygodni projektu tokenizacyjnego Sportis.pro.

 

Reszta wieczoru to już najlepsza zabawa, o którą zadbał prowadzący. Dzięki wspólnym występom wokalnym, tańcom oraz kuluarowym dyskusjom, gościom oraz organizatorom z wielkim żalem przychodziło pożegnać się z eventem w Olszynkach.

 

W piątek bawiło się z nami wielu znamienitych gości, a wśród nich przedstawiciele sponsorów i partnerzy Sportis Social Football Club:

 

 

Dziękujemy także pozostałym sponsorom i partnerom klubu, którzy nie mogli tego wieczoru bawić się razem z nami.

 

Nie ulega wątpliwości, że piątkowa noc po raz kolejny przeszła do historii SPORTisFAMILY. Wspólnie pokazaliśmy, że jesteśmy jedną wielką biznesowo-sportową rodziną i czerpiąc ze wspólnego doświadczenia, dojdziemy na szczyt. Za obecność i dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa wszystkim serdecznie dziękujemy!

 

Do zobaczenia na kolejnym Sportis Business Club!

 

Partnerem strategicznym imprezy było Gospodarstwo Agroturystyczne Olszynki w Gądeczu.

 

Pliki do pobrania

Galeria:

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 519 787 806
E-mail: pressroom@sportisfc.com

 

SPONSORZY KLUBU