Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

15 kwietnia 2021
Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej pauzą w rozgrywkach IV Ligi piłkarze Sportis powracają do rywalizacji o punkty. Już w sobotnie południe na drodze zawodników prowadzonych przez Roberta Wójcika stanie notowana o
Po przerwie reprezentacyjnej do rywalizacji o ligowe punkty powracają zespoły ekstraligi. W 16. kolejce piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz podejmą na własnym stadionie AZS UJ Kraków. Pierwszy gwizdek w niedzielę o

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie:

strony internetowe Bydgoszcz

W sparingowym spotkaniu ósmego zespołu ekstraligi kobiet Sportis KKP Bydgoszcz z dziewiątą Olimpią Szczecin przekonywujące zwycięstwo 4:1 (1:0) odniosły piłkarki znad Brdy. Trafienia dla bydgoszczanek zanotowały: Reut Revaha (80’, 82’), Karolina Łaniewska (26’) i Agnieszka Garbowska (75’). Jedynego gola dla przyjezdnych zdobyła Zuzanna Radochońska (78’).

SPORTIS KKP LEPSZY OD LIGOWEGO RYWALA

07 lutego 2021
Niedzielny mecz kontrolny był okazją do sprawdzenia nie tylko aktualnej formy zawodniczek, ale też poznania ich umiejętności łyżwiarskich. Spotkanie rozgrywane było bowiem na murawie pokrytej warstwą lodu i śniegu, zatem piłkarki obu ekip musiały być mocno skoncentrowane na utrzymaniu równowagi i uniknięciu bolesnego upadku.

W tych trudnych warunkach lepiej poradziły sobie zawodniczki Sportis KKP, które w 26 minucie wysforowały się na prowadzenie po golu Karoliny Łaniewskiej. Niestety, w tej samej akcji urazu nabawiła się bramkarka Olimpii Natalia Piątek i nie była w stanie kontynuować gry. O ile o pierwszej połowie możemy powiedzieć, że była wyrównana z lekkim wskazaniem na bydgoszczanki, to po zmianie stron przewaga miejscowych była już wyraźna. Na kwadrans przed końcem pojedynku prowadzenie podwyższyła dobrze dysponowana w zimowych sparingach Agnieszka Garbowska. Trzy minuty później bramkę kontaktową zdobyły olimpijki, a dokładnie uczyniła to Zuzanna Radochońska, jednak ostatnie słowo należało do podopiecznych trenera Adama Górala. Wysoką formę i przydatność do zespołu dwoma trafieniami potwierdziła Reut Revaha.

„Mecz z Olimpią bym rozgrywany w trudnych warunkach, a stan boiska nie pozwalał na komunikacyjną grę. Uważam jednak, że dziewczyny zaprezentowały się przyzwoicie. Cieszy mnie szczególnie postawa zawodniczek, które jesienią grały mniej, a  dziś mogę powiedzieć, że mocno naciskają  koleżanki, które grają w podstawowym składzie. Na tym etapie nie wyniki są jednak najważniejsze a ciężka, sumienna praca i mogę powiedzieć, że na dzisiaj jestem zadowolony z każdej naszej zawodniczki” – powiedział po meczu trener Adam Góral.

Mecz sparingowy, 7.02.2021 r.

Sportis KKP Bydgoszcz – MKS Olimpia Szczecin 4:1 (1:0)

Reut Revaha 80’, 82’, Karolina Łaniewska 26’, Agnieszka Garbowska 75’ – Zuzanna Radochońska 78’

Sportis KKP: Siejka (46’ Rosińska) – Sokołowska (46’ Węglarz), Helinska, Łaniewska, Andrzejewska – Revaha, Sudyk (46’ Gugała), Boguszyńska, Giętkowska (70’ zawodniczka testowana) – Garbowska, Barjaktarović (46’ Sobczyk)