O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

W rozegranym w piątkowy wieczór meczu 25. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo przegrali na wyjeździe z Włocłavią Włocławek 2-3. Obie bramki dla łochowian w drugiej połowie meczu
W 19. kolejce ekstraligi piłkarski Sportis KKP Bydgoszcz podejmą na własnym terenie aktualnego mistrza kraju  - Górnika Łęczna. Pierwszy gwizdek w sobotę, 8 maja o godz. 11:00.

07 maja 2021
Zbliżamy się do półmetka rywalizacji w grupie mistrzowskiej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Przed piłkarzami Sportis dwa mecze z drużynami z Włocławka. Już w piątkowy wieczór łochowianie zagrają na wyjeździe z trzecią
03 maja 2021
W spotkaniu 24. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo zremisowali u siebie z liderem tabeli – Zawiszą Bydgoszcz 1-1. Bramkę dla łochowian w drugiej połowie meczu zdobył Maciej