SPONSORZY KLUBU

Zespół Sportis SFC Łochowo nie startuje w rozgrywkach ligowych

4 : 4

Kolejne spotkanie:

 

Wynik ostatniego meczu

Sportis Social Football Club

Sportis Social Football Club

SPRAWDŹ

MECZE I WYNIKI

WIĘCEJ 

WIĘCEJ ZAWODNIKÓW

ZAWODNICY

Sportis Social Football Club

PARTNERZY KLUBU

Sportis Social Football Club

TABELA LIGOWA

Sportis Social Football Club

AKTUALNOŚCI

02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa Redakcji owocnej pracy i radości z wykonywania codziennych obowiązków!
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom, Sympatykom oraz Partnerom, współpracującym ze Sportis Social Football Club, Sportis KKP Bydgoszcz i Sportis Academy Łochowo, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a 1,5% podatku na organizacje pożytku publicznego. To znakomita okazja, aby wesprzeć szkółkę piłkarską Sportis Academy Łochowo!

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC