SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Dziewczyny otworzyły nowy rozdział


Dla występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce bydgoskich piłkarek runda jesienna sezonu 2020/2021 okazała się zupełnie nowym otwarciem. Po czerwcowym zjednoczeniu KKP Bydgoszcz ze Sportis Social Football Club zawodniczki prowadzone przez Adama Górala z nową energią przystąpiły do ligowej rywalizacji. Ponadto latem zespół wzmocniło wiele wartościowych piłkarek z Polski i zagranicy. Bydgoszczanki sezon rozpoczęły od wyjazdowego zwycięstwa nad APLG Gdańsk. W następnych tygodniach zawodniczkom
rozgrywającym na co dzień swoje mecze na stadionie przy ulicy Słowiańskiej szło bardzo różnie, ale nie brakowało
im ambicji i zaangażowania. Sportis KKP w znakomitym stylu wygrał m.in. wyjazdowy mecz z ROW-em Rybnik,
kilkukrotnie zremisował, a także powalczył z zespołami ze znacznie wyższym potencjałem. Łącznie piłkarki z grodu nad Brdą uzbierały 12 ligowych punktów i zajmują obecnie 8. pozycję w tabeli. Dla bydgoskich kibiców
najważniejszą informacją jest fakt, że drużyna jest na dobrej drodze do utrzymania się na poziomie Ekstraligi i za
rok będzie mogła walczyć o oczekiwane w klubie wysokie cele.

 

Prezes Sportis KKP - Szymon Kowalik o rundzie jesiennej

 

Runda jesienna za nami. Wszyscy byliśmy ciekawi jak przebudowa zespołu wpłynie na wyniki - w końcu w nowym rozdaniu pojawiło się aż osiem nowych zawodniczek, które miały tylko pięć tygodni na w komponowanie się do zespołu. Tonowałem zapędy niektórych dziennikarzy, bo w piłce kobiecej pracuje już 15 lat i wiem, że to nie jest proste. Oceniając rundę jesienną - przede wszystkim zrealizowaliśmy cele minimalne, czyli utrzymanie w Ekstralidze i awans zespołu do 1/8 Pucharu Polski. Wiem, że to jest sport, ale musiałyby się dziać cuda, żebyśmy spadli. Od sportowej oceny zespołu jest trener i jego sztab, ale na pewno kilka zawodniczek pokazało się z lepszej strony, kilka ze słabszej i dla nich wiosna będzie ostatnią szansą na pokazanie, bo później  czasu już nie będzie. Trzeba też zaznaczyć, że zakażenie wirusem ponad 75% kadry wpłynęło na naszą postawę w ostatniej części jesienni. Mimo że dwa ostatnie spotkania udało się nam wygrać, to męczyliśmy się strasznie - co było widać zwłaszcza ze strony fizycznej. Realizacja wyżej wspomnianych celów pozwoli nam na lekki oddech i przemyślane ruchy pod względem dalszej przebudowy zespołu. Mimo że mamy listopad to jesteśmy już po pierwszych spotkaniach w ścisłym gronie, a także prowadzimy już rozmowy z zawodniczkami, które ewentualnie mogłyby wzmocnić Sportis KKP od przyszłego sezonu. Takiego komfortu nie miałem dawno, bo albo klub był zadłużony, albo w walce o awans nie wiedzieliśmy, w jakiej lidze będziemy grać lub w walce o utrzymanie było podobnie. Wiadomo, że w takich przypadkach ciężko myśleć, a już w ogóle rozmawiać z potencjalnymi nowymi zawodniczkami. Kręgosłup zespołu na pewno zostanie, połowa zespołu ma podpisane kontrakty na sezon 2021/2022 i co najważniejsze są to zawodniczki, które widzimy w dalszej perspektywie walki o wyższe cele. O reszcie na razie nie mogę mówić. Na dziś mogę powiedzieć, że wspólny projekt budowy silnego zespołu pod nazwą Sportis KKP idzie w bardzo dobrym kierunku.


Wiosna będzie jeszcze piękniejsza!


Jesień 2020 r. to dopiero połowa piłkarskiego sezonu. Przed zespołami pracowita zima, a później cała wiosna. W
Sportis Social Football Club każdy zawodnik, trener czy pracownik doskonale zdaje sobie sprawę, że tylko upór,
wytrwałość i praca przynoszą w futbolu wymierne efekty. Tej jesieni wszyscy członkowie SPORTisFAMILY dali z
siebie wszystko, ale każdy w drużynie chce się rozwijać, a to oznacza, że w najbliższym czasie ekipy będą
próbowały wykrzesać z siebie jeszcze więcej sportowej energii.

 


Dane kontaktowe biura prasowego:
Szymon Kołodziejski
tel. +48 519 787 806
pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com
----------------------------------------------------------
Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV Lidze. Posiada także
ekstraligową drużynę kobiet, zespół rezerw oraz akademię piłkarską, w której trenuje obecnie 116 dzieci w 7 grupach. Trenerem zespołu
seniorów jest Robert Wójcik, a dyrektorem akademii Piotr Fiutak.

03 grudnia 2020

SPORTisEMOTIONS - ZA SPORTIS KKP PEŁNA WALKI PIŁKARSKA JESIEŃ!

Drużyna Sportis KKP Bydgoszcz ma już za sobą koniec rundy jesiennej sezonu 2020 / 2021.
Za ekipą kilkanaście spotkań i setki jak nie tysiące przejechanych kilometrów. Najważniejszy jest fakt, że piłkarki  nie zawiedli swoich kibiców i spełnili pokładane w nich nadzieje.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!