SPONSORZY KLUBU

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

 

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

Czym jest SPORTIS.PRO i dlaczego jest tak wyjątkowy dla akademii piłkarskich?

.

SPORTIS.PRO jest brandem zrzeszającym akademie piłkarskie na terenie całego kraju. Konsorcjum powstało, by rozwijać potencjał i kształcić młodych zawodników, mających szansę na międzynarodową karierę. Wchodząca w struktury konsorcjum - SPORTIS.PRO ACADEMY zapewni współpracującym podmiotom dostęp do szkoleń trenerskich, wyjazdy i mecze międzyklubowe. Dzięki temu akademie piłkarskie o ograniczonych zasobach i możliwościach wejdą na wyższy poziom. Kamieniem milowym projektu jest ukończenie budowy innowacyjnego ośrodka treningowego, do którego każdego roku będzie trafiać 20 najbardziej obiecujących zawodników wybranych przez selekcjonerów, współdziałających ze SPORTIS.PRO ACADEMY.

 

SPORTIS.PRO – jak to działa inwestycyjnie?

Sportis angażuje w projekt pięć tysięcy młodych, świetnie rokujących piłkarzy. Każdy z nich, będąc zawodnikiem akademii należącej do SPORTIS.PRO, zyskuje dostęp do wysokiej jakości treningów, najlepszych trenerów, sparingów międzyklubowych, obozów piłkarskich i mentoringu. Każdemu z pięciu tysięcy zawodników odpowiada pięć tysięcy tokenów TRANSFER o wartości 800,00 zł. Minimalna kwota inwestycji to 50,00 zł  - zainteresowani kupują wtedy ułamek tokena. Ponieważ transakcje automatycznie sumują się w portfelu inwestora, można uzbierać cały token TRANSFER. Token TRANSFER to zakontraktowany 40% udział w przychodach tytułem: ekwiwalentu za wyszkolenie, mechanizmu solidarności PZPN, mechanizmu solidarności FIFA, transferów bezpośrednich. Każda kampania będzie reprezentowała kolejnych wyselekcjonowanych piłkarzy. Pierwsze transfery piłkarzy reprezentowanych przez token TRANSFER planowane są na 2025 rok. Po 3 latach od zakończenia zbiórki inwestor zyskuje możliwość spieniężenia swoich tokenów. SPORTIS.PRO gwarantuje skup części wyemitowanych tokenów po cenie zwaloryzowanej o 16% względem ceny zakupu. To znaczy, że zawsze po trzech latach inwestor może wyjść z kwotą inwestycji powiększoną o 16%, albo może grać dalej i uzyskać nawet 6-krotny zwrot z inwestycji. Ponadto na stronie https://mosaico.ai/sportispro można zapisać się na alert inwestora i zostać jednym z pierwszych inwestorów w historii!

Tokenizacja to kolejna innowacja!

 

Sportis SFC to znacznie więcej niż klub piłkarski. To ogólnopolski projekt biznesowo-sportowy, oparty na social mediach oraz najnowocześniejszych technologiach, które pozwalają przekraczać granice standardowego managmentu i stworzą unikatowy model zarządzania środowiskiem piłkarskim. Inauguracja projektu SPORTIS.PRO oznacza innowacyjny krok na drodze do spełnienia tego celu.

 

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada także ekstraligową drużynę kobiet, zespół rezerw oraz akademię piłkarską, w której trenuje prawie 150 dzieci. Trenerem zespołu seniorów jest Robert Wójcik, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a dyrektorem akademii Piotr Fiutak.

08 kwietnia 2021

STARTUJE SPORTIS.PRO KAPITALNY I KAPITAŁOWY PROJEKT TOKENIZACYJNY

Sukces w piłkarskim biznesie wiąże się z innowacjami i inwestycjami. Sportis Social Football Club we współpracy z Mosaico wchodzi do cyfryzacyjnej gry, tworząc wyjątkowy na skalę światową projekt SPORTIS.PRO – pierwsze stokenizowane konsorcjum akademii piłkarskich. Dzięki temu programowi, synergicznie łączącemu innowacje z inwestycjami pasjonat piłki nożnej może stać się udziałowcem w dochodowych transferach i futbolowym managerem, mającym wpływ na rozwój całej dyscypliny.

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC