SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 515 227 224
E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

Z Alicją należy się liczyć!

 

To pierwszy sezon, w którym w kobiecej Ekstralidze Bydgoszczanki występują jako Sportis KKP Bydgoszcz. Zawodniczki Adama Górala zgromadziły jak do tej pory 7 punktów, które gwarantują im miejsce w środkowej części tabeli i dają olbrzymie perspektywy na najbliższe miesiące. Warto dodać, że piłkarki nie wróciły dotąd z żadnego meczu wyjazdowego bez punktów. Prawdziwym hitem okazał się występ Alice Ogebe w rywalizacji z ROW-em Rybnik. Pozyskana przed tym sezonem Nigeryjka zdobyła aż 4 bramki, nie dając żadnych szans obronie zespołu ze Śląska. Dzięki tak efektownej grze jej nazwisko mocno utrwaliło się w głowach wszystkich osób związanych z kobiecą piłką w naszym kraju. Jestem podekscytowana i dziękuję Bogu, za postawienie mojego zespołu na dobrej pozycji - komentowała swój występ szczęśliwa Ogebe. Dobrze dobrane transfery, fantazja na boisku i fakt, że Bydgoszczanki dawały z siebie wszystko w każdym meczu powodują, że tworzą najsilniejszy team od lat.


Nie zatrzymują się nawet na moment

 

Sportis SFC ma powody do dumymoże pochwalić się serią 7 meczów bez porażki. Łochowianie z animuszem przystąpili do swojego drugiego sezonu na poziomie kujawsko-pomorskiej IV ligi, rozbudzając apetyty kibiców. Piłkarze bez żadnych obaw podeszli do tegorocznych rozgrywek i odprawili z kwitkiem niemalże wszystkich rywali napotkanych na drodze. Dzięki wysokim zwycięstwom nad KS Brzozą czy Lechem Rypin, pokazaniem charakteru i grze do końca w meczu ze Spartą Brodnica oraz świadomości tego, jakim zespół dysponuje potencjałem w spotkaniu pucharowym z Dębem Potulice, Sportis SFC obrał kierunek na wielkie sukcesy, które mogą nadejść w niedługim czasie. Dobra gra i pełne oddanie całego zespołu na treningach zaowocowało tym, że obecnie piłkarze Sportis są w gronie najlepszych drużyn naszego województwa. Oczywiście bardzo ciężko jest wygrywać każdy mecz, ponieważ to wymaga dużego zaangażowania całego zespołu. Na ten moment skupiamy się tylko na następnym meczu - ocenia znakomity początek sezonu piłkarz Sportis SFC Maciej Słupecki. Bardzo dobrym podsumowaniem ostatniego okresu jest w pełni prawdziwe stwierdzenie: „Sportis nie przegrywa”.

 

Najlepsze dopiero przed nami

 

Sportis SFC nie spoczywa na laurach. Sukcesy, które w ostatnim czasie spotkały zespół, nie spowodowały żadnego rozprężenia czy dekoncentracji. Przed klubem intensywna jesień, zima i wiosna. Wszyscy w Sportis chcą, aby zespoły stawały się lepsze z każdym dniem. Celem na ten sezon jest zajęcie czołowej pozycji w Ekstralidze Kobiet i awans mężczyzn do III Ligi. Tym samym klub stawia sobie bardzo wysoko poprzeczkę i zapewnia, że zrobi wszystko, aby ją jak najszybciej przeskoczyć. Obiecujący sierpień ma być tylko preludium do udanego sezonu i napisania własnej piłkarskiej historii.

 

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada także ekstraligową drużynę kobiet, zespół rezerw oraz akademię piłkarską, w której trenuje obecnie 126 dzieci z roczników 2008 - 2015. Trenerem zespołu seniorów jest Robert Wójcik, a dyrektorem akademii Piotr Fiutak.

15 września 2020

SUKCESY PRZYSZŁY SAME!
ZA SPORTIS SFC BARDZO UDANY POCZĄTEK NOWEGO SEZONU

Mimo, iż piłkarski sezon 2020/21 dopiero się rozkręca, piłkarze Sportis SFC Łochowo i piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz osiągnęli duże sukcesy drużynowe i indywidualne. Sierpień 2020 r. przyniósł nowe wyzwania
i okazał się bardzo szczęśliwy dla całej SPORTisFAMILY.

 

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC