SPONSORZY KLUBU

15 września 2020

TAKI WIECZÓR MOŻE ZDARZYĆ SIĘ TYLKO RAZ!

12.09.2020 (sobota), w bydgoskiej restauracji LaRosa odbyło się kolejne spotkanie w ramach Sportis Business Club. Przy Placu Kościeleckich pojawiło się ponad pięćdziesięciu wyjątkowych gości, a wśród nich m.in. p. Przemysław Skrzypek – Prezes Polsko – Arabskiego Klubu Społeczno – Gospodarczego, p. Robert Jreissati – Prezydent Lebanese International Businessmen Federation i p. Ewa Kozanecka – Poseł na Sejm RP.

 

Event rozpoczął się o godzinie 19.00 w nowo otwartej sali balowej, której kameralne oświetlenie i oprawa muzyczna stworzyły wyjątkowy nastrój. Na stole pojawiły się wykwintne potrawy, przygotowane przez szefa kuchni Restauracja LaRosa – partnera strategicznego wieczoru. Smak dań podkreślały wyśmienite trunki. Do dyspozycji gości był drink bar.

 

Jedną z atrakcji wieczoru stanowiło show reprezentantów Szkoły Tańca Bailamos. Profesjonalni tancerze pokazali gościom podstawy taneczne, dzięki którym łatwiej było tej nocy bawić się na parkiecie. Z pomocą przyszedł także DJ, który zaserwował najlepsze kawałki, pobudzające do szampańskiej zabawy. Kluczowym momentem wydarzenia była licytacja charytatywna na rzecz osób poszkodowanych w sierpniowym wybuchu w Bejrucie. Goście mogli wybierać spośród: koszulek meczowych Sportis KKP  i Sportis SFC  z podpisami zawodników oraz trenerów, voucherem na romantyczną kolację dla dwojga w Hotelu Bohema, koszulki Reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet Dominiki Dereń z podpisami kadrowiczek (w tym Ewy Pajor), koszulki z „Turnieju Gwiazd” organizowanego przez kadrowicza Polski Macieja Rybusa z podpisami uczestników, unikatowej filiżanki „550-lecie parlamentaryzmu”, dwudniowego wyjazdu z noclegiem na mecz ligowy z zespołem kobiet Sportis KKP, dwóch rocznych karnetów ufundowanych przez Cetrum Fitness i Dietetyki  Rewital, reprezentowanym przez p. Filipa Wiśniewskiego – Prezesa Akademickiego Związku Sportowego Wyższej Szkoły Gospodarki , vouchera na godzinne doradztwo podatkowe w kancelarii Sławomira Mentzena , piłki Marcina Możdżonka Mistrza Świata w Siatkówce, miesięcznej nauki tańca w Szkole Tańca Bailamos . Dodatkowo 20 września, na kanałach social-media Sportis SFC i Sportis BC będzie można zlicytować czapkę Mistrza Świata w Żużlu. Ambasadorem akcji został Marcin Krzywicki, piłkarz i Prezes ProFIT Sport Agency, odpowiedzialnej za organizację spotkania.

 

Goście i organizatorzy o sobotnim wieczorze

 

Przemysław Skrzypek (Prezes PAKSG): myślę, że to kolejna fajna impreza. Kolejna zresztą, która integruje środowisko skupione wokół Sportis i myślę, że są potrzebne chociaż raz w miesiącu takie spotkania, aby wymienić się doświadczeniami i integrować. Bardzo fajna inicjatywa. Jako jeden z organizatorów tej akcji charytatywnej mogę potwierdzić, że każde gesty dobrej woli, solidarności są bezcenne i pozwalają budować długotrwałe relacje, które w przyszłości mogą zaowocować różnymi ciekawymi projektami. Ma to wymiar ludzki, ludzkiej solidarności, z której my jako Polacy jesteśmy znani na świecie. Sam projekt SBC jest bardzo interesujący, warto go wspierać, ponieważ sport integruje ludzi o różnych poglądach i przekonaniach oraz reprezentujących różne opcje polityczne. Jest więc najlepszą platformą budowania relacji, szczególnie u nas w kraju, w którym niekiedy funkcjonują dziwne podziały. Sport jest też potrzebny, aby rozwijać różne ciekawe przedsięwzięcia i biznesy; szczególnie w takiej formie jak robi to Sportis – bez żadnych animozji regionalnych. Jest to bardzo wskazane i cenne.

 

Ewa Kozanecka (Poseł na Sejm RP):  Bardzo mi się podoba dzisiejszy event. Wyjątkowa atmosfera, wspaniali goście. Muzyka połączona z poczęstunkiem. Nie ukrywam, że też przekazałam przedmiot na dzisiejszą licytację – filiżankę pod nazwą „550-lecie parlamentaryzmu”, więc mam nadzieję, że zostanie wylicytowana dla potrzebujących w Libanie. Są to bardzo ważne spotkania, poznaje się przy tej okazji wiele wartościowych osób. Właśnie przed chwileczką miałam okazję rozmowy z Panem Robertem z Libanu, bodajże byłym parlamentarzystą i ministrem środowiska. Tak więc bardzo dobre rozmowy, nawiązaliśmy kontakt. Rozmawiałam także z Panem Przemysławem Skrzypkiem, który był pośrednikiem rozmów. Jako parlamentarzyści chcemy zawiązać także grupę Polsko – Libańską. Mówiliśmy o tym, aby taka grupa powstała. Myślę, że włączę się w jej powstanie. Zobaczymy, jak to będzie, bo teraz COVID nam przeszkadza także w spotkaniach parlamentarnych i może być z tym problem na tę chwilę, ale myślę, że prędzej czy później taka grupa powstania. Wszystkie działania Sportis SFC, które klub teraz wdraża, są bardzo innowacyjne i przyciągające uwagę. To bardzo dobrze wróży i z czasem sukces będzie murowany. Tym bardziej, że są chętni do współpracy ze Sportis i to dobra perspektywa. Pamiętam, jak klub był jeszcze kilka lat temu w tarapatach finansowych i zaangażowałam się we współpracę i tak klub zaczął wychodzić z najtrudniejszych momentów. Jest ona do tej pory, więc myślę, że będzie coraz lepsza i mam nadzieję, że będę mogła wiele swojego zaangażowania tutaj włożyć, aby pomóc w rozwoju. Myślę, że te wcześniejsze spotkania spowodowały, że mamy wspólnie wytyczony kierunek. Mam nadzieję, że spotkanie, które umówiłam w Ministerstwie Sportu, w końcu dojdzie do skutku i ministerstwo będzie mogło zaangażować się w pomoc klubowi.

 

Sebastian Zieliński (Dyrektor Generalny Sportis SFC): w związku z obostrzeniami i wszystkimi restrykcjami, które dotyczą obecnej sytuacji związanej z pandemią, musieliśmy zorganizować ten wieczór w trochę innej formie, niż zakładaliśmy. Jesteśmy zadowoleni z finalnego efektu i widzę, że zmierzamy w dobrą stronę. Gościmy dzisiaj naszych partnerów, sponsorów Sportis SFC i Sportis KKP oraz reprezentantów Sportis Business Club. Towarzystwo i humory dopisują. Mamy zaplanowane kolejne eventy. W październiku ma odbyć się turniej tenisa ziemnego, gdzie głównym organizatorem będzie Jarek Kotewicz. Turniej zostanie połączony z kameralnym after party i rozmowami o biznesie. Czyli po raz kolejny – w myśl filozofii Sportis Business Club – sport, biznes i social (integracja) w jednym.

 

Dawid Tomczak (Event Manager Sportis Social Football Club i ProFIT Sport Agency): kolejny event Sportis Business Club za nami, cieszymy się, że doszedł do skutku pomimo obostrzeń związanych z pandemią. Z uwagi na COVID istniało ryzyko, że impreza może się nie odbyć. Na szczęście, w nieco innej formule, przy zachowaniu należytych środków ostrożności i dzięki aktywnej pomocy Restauracji LaRosa w nowej sali balowej gościliśmy 57 osób. Uważam to za sukces organizacyjny. Mam nadzieję, że każdy gość, który był tej nocy z nami, czuł się częścią SPORTisFAMILY i zapamięta wydarzenie na długo. W przyszłość patrzymy z nadzieją i entuzjazmem, planując kolejne spotkania z cyklu SBC.

 

Zabawa zakończyła się nad ranem. Tym samym drugie spotkanie w ramach Sportis Business Club przeszło do historii. Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy spotkamy się na kolejnym niezapomnianym wieczorze. Za obecność w sobotę i dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa wszystkim serdecznie dziękujemy!

 

Patronem strategicznym wydarzenia była Restauracja LaRosa – Food Wine & Friends.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC