SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 5119 787 806
E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

Sportis KKP Bydgoszcz spróbuje zadziwić piłkarską Polskę!

 

Runda jesienna sezonu 2021/22 okazała się dla Sportis KKP Bydgoszcz jednym z najlepszych okresów w ostatnich latach. Skuteczna gra zespołu, bardzo dobra postawa dużej grupy piłkarek oraz świetna dyspozycja strzelecka Karoliny Majdy spowodowały, że bydgoska drużyna zakończyła pierwszy etap sezonu na 7. miejscu w tabeli. Nikt w klubie nie ma zamiaru spuszczać z tonu i wiosną zawodniczki prowadzone przez trenera Adama Górala spróbują poprawić zajmowaną aktualnie pozycję i postawić kolejny milowy krok w rozwoju projektu Sportis, a więc zakończyć sezon w górnej części tabeli Ekstraligi. Należy pamiętać, że Sportis KKP Bydgoszcz pozostaje także w walce o Puchar Polski Kobiet, a w ostatnich latach zespół osiągał w tych rozgrywkach bardzo dobre wyniki (półfinał w sezonie 2019/20 i ćwierćfinał w sezonie 2020/21). Drużyna wznowiła już treningi, a w niedzielę rozegra z Olimpią Szczecin pierwszy mecz sparingowy tej zimy. Dla klubu ważna jest także stabilność kadry. Sportis KKP nie opuściła jak do tej pory żadna z zawodniczek, stanowiących jesienią o sile bydgoskiego zespołu. Treningi z drużyną seniorek rozpoczęła natomiast utalentowana juniorka – Oliwia Krysiak. Do zajęć powróciła także kontuzjowana ostatnio Edyta Sobczyk. Ponadto już za chwilę treningi wznowi Daria Gugała, która w ostatnim czasie również zmagała się z urazem.

 

Czas pracuje na korzyść tego zespołu. Rzadko się zdarza, aby sprawdził się aż tak duży procent nowych transferów, a widać to po tym, że każda zawodniczka czuje się potrzebna - podkreśla Szymon Kowalik, Prezes Sportis KKP Bydgoszcz.

 

Sportis KKP Bydgoszcz ma więc wysokie aspiracje, a sztab szkoleniowy, zarząd i same zawodniczki wierzą, że wiosną zespołowi uda się miło zaskoczyć całą piłkarską Polskę.

 

Sportis SFC Łochowo mierzy w czołówkę IV Ligi!

 

Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli już przygotowania do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Pierwsze dwa mecze sparingowe, rozegrane przez podopiecznych trenera Roberta Wójcika napawają optymizmem. W zeszłą środę łochowianie zremisowali z trzecioligowym Zawiszą Bydgoszcz 1-1, a w weekend pokonali 2-1, występujący na co dzień w kujawsko-pomorskiej Klasie Okręgowej, Pol-Osteg Pomorzanin Serock. Jak na razie zespół opuściło czterech zawodników – związany od wielu lat ze Sportis Maciej Słupecki, a także Adrian Wróblewski, Damian Pawelski i będący na wypożyczeniu z A-klasowej Gwiazdy Bydgoszcz - Hubert Nowak. W spotkaniach kontrolnych sztab szkoleniowy testował za to nowych piłkarzy, którzy w przerwie zimowej mogą wzmocnić łochowską drużynę. Przed Sportis jeszcze pięć meczów sparingowych, a pierwszy z nich już w ten weekend. Łochowianie zmierzą się z liderem kujawsko-pomorskiej IV Ligi – Unią Solec Kujawski. Cele drużyny na rundę wiosenną są jasne. Sportis spróbuje zdobyć jak najwięcej punktów i zbliżyć się do czołowych zespołów rozgrywek IV Ligi, a także powalczyć o sukces w Okręgowym Pucharze Polski. W zespole z Łochowa praca wre, a każdy piłkarz doskonale wie, że gra w Sportis musi wiązać się z walką o zwycięstwo w każdym spotkaniu.

 

Najważniejszy cel: podtrzymać dobre nastroje

 

Nastroje w #SPORTisFAMILY są dobre, a wszyscy w klubie zdają sobie sprawę, że runda jesienna oraz przerwa zimowa przyniosła wiele dobrych wiadomości. Napastniczka Sportis KKP Bydgoszcz Karolina Majda była wielokrotnie doceniana przez media i środowisko piłkarskie, a jej znakomita dyspozycja zaowocowała wyborem do najlepszej jedenastki rundy jesiennej Ekstraligi. Ponadto Daria Sokołowska, a także juniorka Karolina Szews otrzymały szansę wyjazdu na zgrupowania młodzieżowych reprezentacji Polski. W drużynie z Łochowa końcówka rundy jesiennej również wyglądała dobrze, a zespół udowodnił w wielu meczach, że jest w stanie poprawić aktualnie zajmowaną pozycję. Nie ulega wątpliwości, że ciężka praca i poświęcenie powinno doprowadzić wiosną oba zespoły Sportis Do osiągnięcia wyznaczonych celów.

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Występuje w kujawsko-pomorskiej IV lidze. Posiada także ekstraligową drużynę kobiet, kobiecy oraz męski zespół rezerw, a także akademię piłkarską, w której trenuje około 180 dzieci. Trenerem zespołu seniorów jest Robert Wójcik, trenerem drużyny kobiet Adam Góral a Dyrektorem Akademii Piotr Fiutak.

 

27 stycznia 2022

TO BĘDZIE NASZA RUNDA WIOSENNA!
#SPORTisFAMILY ROZPOCZĘŁA PRZYGOTOWANIA DO WZNOWIENIA ROZGRYWEK!

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do wytężonego wysiłku na treningach. Sportis to projekt piłkarski, w którym najważniejszy jest ciągły rozwój i przełamywanie kolejnych piłkarskich barier, dlatego też w drugiej części sezonu obie drużyny będą starały się osiągnąć historyczne dla klubu sukcesy!

 

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC