SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Odeszli:

 

> Kacper Osiński -  22-letni obrońca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do ligowego rywala drużyny z Łochowa – BKS-u Bydgoszcz.

 

Kacper Osiński dołączył do zespołu latem ubiegłego roku. Wcześniej występował w Orlętach Aleksandrów Kujawski, Zdroju Ciechocinek oraz Elanie Toruń. Teraz będzie kontynuował karierę w dziesiątej drużynie tabeli kujawsko-pomorskiej IV Ligi.

 

> Denis Janu - 25-letni mołdawski rozgrywający powrócił do swojej ojczyzny i będzie bronił barw FC Floreşti.

 

Denis Janu trafił do Sportis latem 2019 roku z rodzimego Codru Lozova. Bardzo szybko stał się podstawowym i jednocześnie czołowym graczem łochowskiego klubu. Przebojowy, nieustępliwy, znakomicie rozgrywający piłki, a z drugiej strony bardzo lubiany przez kibiców zawodnik przesądził o zwycięstwie drużyny w niejednym spotkaniu. Nowy klub Denisa Janu z dorobkiem 17 punktów w 23 rozegranych spotkaniach zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli mołdawskiej Divizia Naţională.

 

> Nhlakanipho Ntuli – 25-letni napastnik pozostaje na ten moment bez nowego klubu.

 

Nana Ntuli trafił do Łochowa przez dwoma laty. Od razu świetnie wkomponował się w zespół i zaczął zdobywać piękne bramki. To właśnie Jego trafienia wielokrotnie przesądzały o losach rywalizacji. Niezwykle lubiany piłkarz z Republiki Południowej Afryki będzie kontynuował swoją karierę w innej drużynie.

 

> Boris Kipeya – 26-letni obrońca pozostaje na ten moment bez nowego klubu.

 

Boris Kipeya trafił do Sportis w 2019 roku z angielskiego Burgess Hill. W zespole zasłynął znakomitą grą na boku obrony, z którą bardzo często nie radzili sobie piłkarze rywali. Wielokrotnie zagrał bezbłędne spotkanie, w czym pomógł drużynie w zdobyciu cennych punktów.

 

> Mikołaj Reclaf - 17-letni bramkarz został zawodnikiem pierwszoligowego GKS-u Jastrzębie.

 

Mikołaj Reclaf to wychowanek Jaguara Gdańsk. Następnie przez rok reprezentował barwy Lechii Gdańsk, z której trafił do Łochowa. W pierwszej części obecnego sezonu rozegrał w barwach Sportis kilka spotkań w IV Lidze. Dobra postawa w rundzie jesiennej „zaowocowała” transferem do klubu z zaplecza Ekstraklasy. Nowy klub Mikołaja Reclafa zajmuje obecnie 14. pozycję w tabeli Fortuna I Ligi.

 

> Konrad Janiszewski – 19-letni pomocnik został wypożyczony do grającego w Klasie Okręgowej Dębu BOSiR Barcin.

 

Konrad Janiszewski rozegrał jesienią kilka spotkań w łochowskiej drużynie. Wiosną będzie rozwijał karierę w zespole, który występuje na co dzień o jedną klasę rozgrywkową niżej od Sportis.

 

> Wiktor Majchrzak - 22-letni obrońca został wypożyczony do zajmującego 10. pozycję w tabeli kujawsko-pomorskiej IV Ligi BKS-u Bydgoszcz.

 

Wiktor Majchrzak dołączył do zespołu Sportis latem ubiegłego roku po przejściu z Cuiavii Inowrocław. Piłkarz został wypożyczony do zespołu rozgrywającego swoje mecze na stadionie przy ulicy Sielskiej w Bydgoszczy do końca obecnego sezonu.

 

Wszystkim zawodnikom, którzy odchodzą, dziękujemy za grę i oddanie dla zespołu, jednocześnie życząc sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej!

 

Przyszli:

 

> Dylan Ruiz-Diaz - 19-letni skrzydłowy w poprzednim sezonie był piłkarzem, grających na co dzień w australijskiej A-League Central Coast Mariners.

 

Dylan Ruiz-Diaz jako junior reprezentował barwy m.in. Blacktown City, Sydney FC oraz Western City Wanderers. To właśnie z tego ostatniego klubu w 2018 roku trafił do akademii ekipy z Nowej Południowej Walii, a następnie zadebiutował w pierwszym zespole. Posiadający także urugwajski paszport młodzieżowy reprezentant Australii od października pozostawał bez klubu.

 

> Mateusz Wiśniewski28-letni obrońca występował ostatnio w barwach Sokoła Zblewo w rozgrywkach pomorskiej IV Ligi, a do Łochowa przyszedł na zasadzie transferu definitywnego.

 

Mateusz Wiśniewski to wychowanek Sparty Brodnica, dla której rozegrał kilka sezonów. W swojej karierze bronił również barw Bytovii Bytów, Startu Działdowo, Wierzycy Pelplin, Gromu Nowy Staw oraz Gedanii Gdańsk. Ma za sobą także epizod zagraniczny. W rundzie jesiennej sezonu 2013/14 zagrał kilka spotkań dla niemieckiego Grün-Weiß Piesteritz. Mateusz Wiśniewski trenował z zespołem w przerwie zimowej, a także wystąpił w meczach sparingowych łochowskiej drużyny. Z pewnością jest to zawodnik, który realnie wzmocni linię obrony Sportis.

 

> Miłosz Redliński – 20-letni skrzydłowy występował ostatnio w drużynie MUKS CWZS Bydgoszcz. Do zespołu przychodzi na zasadzie transferu definitywnego.

 

Młody i cały czas mocno rozwijający się Miłosz Redliński ma szansę okazać się kluczem do szybkiej gry skrzydłami. Zgodnie z polityką transferową, Sportis poszukuje młodych i utalentowanych graczy nie tylko na świecie, ale i w regionie. Młodzieńcza fantazja oraz determinacja może okazać się „strzałem w dziesiątkę”.

 

> Kacper Nowak - 18-letni pomocnik występował ostatnio w barwach Pomorzanina Serock w kujawsko-pomorskiej Klasie Okręgowej, do którego był wypożyczony ze Spójni Białe Błota. Zawodnik został wypożyczony do łochowskiego klubu do końca czerwca.

 

Kacper Nowak to bardzo młody i utalentowany skrzydłowy, który był testowany w łochowskim zespole przez kilka ubiegłych tygodni. W okresie przygotowawczym oraz meczach sparingowych pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelając między innymi bramkę w meczu z Unią Janikowo.

 

> Paweł Ciesłowski – 28-letni bramkarz występował jesienią w barwach rezerw Unii Solec Kujawski w Klasie B. Został wypożyczony do Sportis do końca czerwca.

 

Transfer nowego bramkarza stał się konieczny po odejściu z zespołu Mikołaja Reclafa. Paweł Ciesłowski ma bardzo duży staż bramkarski w drużynie z Solca Kujawskiego i spróbuje pokazać się z jak najlepszej strony w drużynie Trenera Roberta Wójcika.

 

> Michał Kalitta – 19-letni napastnik wrócił z wypożyczenia do trzecioligowego Pomorzanina Toruń.

 

Michał Kalitta przyszedł do Łochowa przed rozpoczęciem obecnego sezonu z Chojniczanki Chojnice i od razu trafił do drużyny z grodu Kopernika. Po wspólnych ustaleniach z zawodnikiem oraz toruńskim klubem Sportis postanowił skrócić roczne wypożyczenie, a piłkarz rozpoczął treningi z łochowskim zespołem. W rundzie jesiennej Kalitta zagrał w 9 spotkaniach III Ligi i zdobył jedną bramkę.

 

Wszystkich nowych graczy serdecznie witamy w Sportis i trzymamy kciuki za jak najlepsze występy dla zespołu!

 

#SPORTisTRANSFERS

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

13 marca 2021

TRANSFERY SPORTIS SFC ŁOCHOWO – ZIMA 2021

Już w sobotę piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczną rundę wiosenną sezonu 2020/21 IV Ligi. Za drużyną tygodnie treningów i meczów sparingowych. Tej zimy w Sportis doszło do kilku ważnych zmian kadrowych, a klub cały czas poszukuje kolejnych wzmocnień.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!