SPONSORZY KLUBU

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

----------------------------------------------------------

SPORTIS.PRO to innowacyjny projekt klubu Sportis Social Football Club, mający na celu zrewolucjonizowanie rynku transferów piłkarskich. To połączenie tradycyjnego futbolu ze światem najnowocześniejszych technologii biznesowo-inwestycyjnych, za które odpowiada Mosaico.

 

 

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

 

Wielka kariera zaczyna się od małych marzeń!

 

Największe gwiazdy reprezentacji Polski zaczynały swoją piłkarską przygodę w niewielkich klubach i akademiach, ulokowanych w małych wsiach i miasteczkach. Łukasz Fabiański imponującą karierę bramkarską rozpoczął w IV-ligowej Polonii Słubice. Dla Karola Linettego szansa na napisanie własnego rozdziału zaczęła się w małej pałuckiej wsi – Damasławek, skąd rozpoczął swój „marsz”, zakończony występami na największych stadionach świata. Grzegorz Krychowiak jako piłkarz Orła Mrzeżyno był w stanie wejść na salony i zagrać w koszulkach utytułowanych zespołów z całej Europy! Każdego z nich łączyła ogromna miłość do futbolu, ciężka praca i wiara we własne możliwości. Dzisiaj piłka nożna jest już nie tylko zwykłą dyscypliną sportową, ale prężnie działającą gałęzią biznesu, napędzaną zasadami rynkowymi oraz działaniami marketingowymi. Właśnie dlatego potrzebna jest inicjatywa na miarę XXI wieku, dzięki której piłkarze z najmniejszych miejscowości zyskają szansę rozwoju i spełnienia marzeń.

 

SPORTIS.PRO to ogromne korzyści i prestiż dla młodych piłkarzy oraz klubów!

 

Zawodnicy kadry SPORTIS.PRO otrzymują m.in. możliwość udziału w czterech zgrupowaniach w ciągu roku, program stypendialny, zagraniczne wyjazdy na testy bądź turnieje oraz profesjonalną opiekę medyczno-psychologiczną. Kluby zrzeszone w konsorcjum mogą liczyć na wsparcie we wszechstronnym rozwoju zawodnika, ścieżkę awansu dla trenerów, udział w corocznej konferencji SPORTIS.PRO, czy pomoc formalno-prawną. SPORTIS.PRO to szansa na wyrównanie szans dla tysięcy rozwijających się graczy, którzy marzą o osiągnięciu takich sukcesów jak te Fabiańskiego, Linettego czy Krychowiaka!

 

Inwestycja w SPORTIS.PRO to strzał w dziesiątkę !

 

Pierwsze transfery piłkarzy reprezentowanych przez token TRANSFER planowane są na 2025 rok, a po 3 latach od zakończenia zbiórki inwestor zyskuje możliwość spieniężenia swoich tokenów.

 

„Jeśli nie wiesz dokąd idziesz, ani jak tam dojść, to jest duża szansa, że tam nie trafisz”. SPORTIS.PRO wskaże Ci cel i drogę jak to osiągnąć! Wspomniane przez Dyrektora Sportis Academy – Piotra Fiutaka powiedzenie, w pełni obrazuje, jak ważne w dzisiejszym sporcie jest odpowiednie, merytoryczne wsparcie dla młodych zawodników.

 

Wejdź już dziś na stronę SPORTIS.PRO - PROFESJONALNY FUTBOL ZACZYNA SIĘ TUTAJ, zarabiaj na transferach i twórz historię polskiej piłki!

15 czerwca 2021

WEJDŹ DO ŚWIATA SPORTIS.PRO I WSPIERAJ PIŁKARSKIE TALENTY NAJWIĘKSZE GWIAZDY ROZPOCZYNAŁY KARIERĘ W NIEWIELKICH KLUBACH!

Trwają mistrzostwa Europy w piłce nożnej – turniej, który przyciąga przed telewizory miliony kibiców. Każdy z zawodników, rozpoczynając karierę w młodym wieku marzy, aby zagrać na tak wspaniałej imprezie. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia co Robert Lewandowski, który w ciągu kilku lat doszedł na piłkarski szczyt. Wiele talentów zostało bezpowrotnie zmarnowanych poprzez brak wsparcia i możliwości profesjonalnego rozwoju. Dzisiaj możliwość osiągnięcia marzeń jest na wyciągnięcie ręki. SPORTIS.PRO to ogromna szansa na wyrównanie szans i wsparcie piłkarskich talentów!

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC