SPONSORZY KLUBU

Pytania, wywiady, materiały na wyłączność?
Zapraszamy do kontaktu.

Pressroom Sportis SFC
Telefon: +48 519 787 806
E-mail: pressroom@sportisfc.com

Publikacje w mediach:

Pliki do pobrania

Zawodnicy, Zarząd, Trenerzy i Członkowie Sztabów Szkoleniowych oraz Pracownicy #SPORTisFAMILY

 

Dane kontaktowe biura prasowego:

Szymon Kołodziejski

tel. +48 519 787 806

pressroom@sportisfc.com, www.sportisfc.com

-----------------------------------------------------------------

Sportis Social Football Club powstał w 2018 r. z przekształcenia KS Łochowo. Posiada ekstraligową drużynę kobiet, kobiecy zespół rezerw, drużynę młodzieżową kobiet do lat 17, a także akademię piłkarską. Trenerem drużyny kobiet jest Maciej Gościniak, a Dyrektorem szkółki Sportis Academy Łochowo Łukasz Michalski.


 

07 kwietnia 2023

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Redakcjom, współpracującym ze Sportis Social Football Club, Sportis KKP Bydgoszcz oraz Sportis Academy Łochowo, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia oraz serdecznych spotkań w gronie rodzinnym! Życzymy, aby ten wyjątkowy czas wniósł wiele radości oraz dobrego nastroju.

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 piłkarki ROBS GROUP Sportis Bydgoszcz rozegrają ostatni mecz o stawkę w 2023 roku. W pojedynku 1/16 finału Orlen Pucharu Polski Kobiet podopieczne trenera
W najbliższą niedzielę piłkarki pierwszej drużyny ROBS GROUP Sportis Bydgoszcz rozegrają ostatnie spotkanie ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2023/24 Orlen I Ligi Kobiet. W samo południe bydgoszczanki zmierzą się na

02. KONTAKT

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

O SPORTIS SFC