Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

Zaplanowane na najbliższą niedzielę (17.10.2021 r.) spotkanie 7. kolejki IV Ligi Kobiet pomiędzy Pomorzaninem Toruń a Sportis KKP II Bydgoszcz zostało odwołane i zweryfikowane jako walkower na korzyść bydgoskiego klubu.
Mateusz Wiśniewski to jeden z najważniejszych graczy zespołu Sportis SFC Łochowo. 28-letni obrońca tworzy w tym sezonie wraz z Aleksandrem Shpilevskiim duet „żelaznych stoperów”, którzy gwarantują drużynie Roberta Wójcika wysoką

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie:

strony internetowe Bydgoszcz

Okazałym zwycięstwem piłkarek Sportis KKP Bydgoszcz zakończył się rozegrany w Dzień Zakochanych mecz kontrolny z III-ligową Ladies Football Academy Szczecin. Bydgoszczanki wygrały 8:0, choć przy lepszej skuteczności mogły triumfować w jeszcze wyższych rozmiarach. Bramki dla naszego zespołu zdobyły: Reut Revaha (2), Zofia Giętkowska (2), Daria Gugała, Karolina Łaniewska, Martyna Kubiak i Edyta Sobczyk.

WYGRYWAMY Z LFA SZCZECIN

15 lutego 2021

Podobnie jak w rozegranym dwa tygodnie temu sparingu z Victorią Niemcz/ Osielsko podopieczne trenera Adama Górala potrzebowały nieco ponad dwudziestu minut, aby skutecznie rozmontować defensywę rywalek i rozwiązać worek z bramkami. W 23 minucie rezultat otworzyła efektownym uderzeniem sprzed pola karnego Daria Gugała. Przedniej urody było również trafienie numer dwa, którego autorką była powołana przed kilkoma dniami do reprezentacji Izraela – Reut Revaha. Bardzo aktywna od pierwszego gwizdka Zofia Giętkowska mogła trafić do siatki już w 30 minucie (uderzyła obok w sytuacji sam na sam), ale uczyniła to 120 sekund później, dobijając strzał Aleksandry Sudyk. Czwartego gola dla zespołu z grodu nad Brdą zanotowała Karolina Łaniewska, skutecznie główkując po dośrodkowaniu z kornera Gugały. Ostatnia bramka w pierwszej części gry padła łupem Revahy, która skorzystała z podania szarżującej na lewej flance Agnieszki Garbowskiej. Po zmianie stron nadal wyraźnie dominowały zawodniczki Sportis KKP, lecz nie były już tak skuteczne jak w pierwszej połowie. Sytuacji strzeleckich stworzyły sobie mnóstwo, a trzy z nich zakończyły się trafieniami – Zofii Giętkowskiej, udanie debiutującej w pierwszym zespole Martyny Kubiak (rocznik 2006) i Edyty Sobczyk. W niedzielnym pojedynku bydgoski szkoleniowiec nie miał do dyspozycji Agaty Stępień, Karoliny Majdy, Julii Karplyuk i Martyny Boguszyńskiej.

Mecz sparingowy
Sportis KKP Bydgoszcz – Ladies Football Academy Szczecin 8:0 (5:0)

Reut Revaha 25’, 43’, Zofia Giętkowska 32’, 53’, Daria Gugała 23’, Karolina Łaniewska 34’, Martyna Kubiak 65’, Edyta Sobczyk 68’

Sportis KKP: Rosińska (46’ Siejka) – Sokołowska, Helinska, Łaniewska, Andrzejewska (46’ Węglarz) – Revaha (46’ Kubiak), Gugała (70’ Andrzejewska) , Sudyk (60’ Garbowska), Giętkowska (57’ zawodniczka testowana) – Garbowska (46’ Sobczyk), Barjaktarović (70’ Sudyk).

16 października 2021
Zaplanowane na najbliższą niedzielę (17.10.2021 r.) spotkanie 7. kolejki IV
14 października 2021
Piłkarze Sportis SFC Łochowo będą próbowali powrócić na zwycięską ścieżkę
Po niepowodzeniu w meczu ze szczecińską Olimpią, piłkarki Sportis KKP
Piłkarze Sportis SFC Łochowo będą próbowali powrócić na zwycięską ścieżkę na trudnym terenie we Włocławku, rywalizując z trzecią w tabeli Włocłavią. O kolejne ligowe punkty zagrają także na wyjeździe obie