O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Przed nami już 10 kolejka spotkań o mistrzostwo kujawsko-pomorskiej IV ligi. W sobotę o godzinie 12:00 piłkarze Sportis rozegrają na stadionie przy ulicy Sielskiej w Bydgoszczy wyjazdowy pojedynek z BKS-em Bydgoszcz. Drużyna z Łochowa jest po bardzo udanym tygodniu.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU BKS BYDGOSZCZ – SPORTIS SFC ŁOCHOWO

02 października 2020

Za ekipą prowadzoną przez trenera Roberta Wójcika niezwykle intensywny tydzień. W ubiegłą sobotę Sportis stoczył zwycięski pojedynek z Pogonią Mogilno, a w środku tygodnia zawitał do Serocka na spotkanie 4. rundy Okręgowego Pucharu Polski. Zwycięstwo 1-0 pozwoliło potwierdzić dobrą formę zespołu, a co najważniejsze wywalczyć awans do wiosennych gier w walce o to trofeum. W ten weekend przed Sportis dość krótki wyjazd do Bydgoszczy. Pojedynek z BKS-em nie będzie jednak należał do tych z gatunku miłych i przyjemnych. Zespół rozgrywający na co dzień swoje spotkania w Fordonie wygląda w tym sezonie bardzo obiecująco i z pewnością będzie miał w planie solidnie zapunktować.

 

W tabeli kujawsko-pomorskiej IV ligi wykreowała się wyraźna czołówka. Na prowadzeniu pozostaje Włocłavia Włocławek z dorobkiem 22 punktów w 9 spotkaniach. Tuż za nimi znajdują się mające 20 punktów w 8 rozegranych meczach Zawisza Bydgoszcz i Lider Włocławek. Sportis plasuje się z kolei zaraz za nimi. Piłkarze z Łochowa mają na koncie 19 „oczek” zdobyte podobnie jak Zawisza i Lider w ośmiu pojedynkach. Przewaga czołowej czwórki nad kolejnymi drużynami z każdym tygodniem wzrasta. Najbliższy rywal Sportis, czyli BKS Bydgoszcz jest obecnie na 6 miejscu. Gospodarze sobotniej potyczki w ośmiu spotkaniach uzbierali bardzo okazały dorobek 15 punktów.

 

Ten sezon to zdecydowanie dobry czas Budowlanych. W lidze wygrywali już z takimi zespołami jak Pogoń Mogilno czy Unia Gniewkowo. Z drugiej strony Bydgoszczanie potrafią być chimerycznym zespołem, bardzo często przeplatając zwycięstwa z porażkami. Co by jednak nie powiedzieć o drużynie ze stadionu przy ulicy Sielskiej, dorobek punktowy, który zgromadzili w 9 kolejkach, pozytywnie świadczy o całym zespole. Podobnie jak Sportis w środę BKS rozgrywał mecz 4. rundy Okręgowego Pucharu Polski. W derbowym starciu z Zawiszą na stadionie przy ulicy Gdańskiej 163 Budowlani zwyciężyli 3-2, eliminując tym samym finalistę poprzedniej edycji. Nie ma wątpliwości, że w sobotnie południe Sportis czeka kolejny bardzo trudny mecz, podczas którego zawodnicy Roberta Wójcika z pewnością zrobią wszystko, aby móc cieszyć się z kolejnego sukcesu.

 

W zeszłym sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą raz. W spotkaniu rozegranym w Łochowie Sportis wygrał 2-0. Bramki zdobywali Nana Ntuli i Kajetan Wojciechowski.

 

Sylwetka przeciwnika:

 

BKS Bydgoszcz

 

Rok założenia: 1956

Barwy: szaro-biało-czerwone

Stadion: Stadion CWZS Zawisza w Bydgoszczy (ul.Sielska 12)

 

Wyniki 3 ostatnich spotkań gospodarzy:

 

19.09. IV liga, 8. kolejka: 4-3 Unia Gniewkowo (Dom)

26.08. IV liga, 9. kolejka: 0-2 Wda Świecie (Wyjazd)

30.09. OPP (Bydgoszcz), 4R: 3-2 Zawisza Bydgoszcz (Wyjazd)

 

W sobotę trzymajmy kciuki za naszych zawodników. Bez Waszego wsparcia nie uda się spełnić naszych wspólnych marzeń.

 

Tylko będąc razem, tworzymy prawdziwą SPORTisFAMILY.

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.