O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Już w najbliższą sobotę o godzinie 10:30 piłkarze Sportis SFC Łochowo rozegrają trzeci i zarazem przedostatni mecz sparingowy w ramach przygotowań do nowego sezonu IV Ligi. Tym razem łochowianie zmierzą się w Bydgoszczy z ligowym rywalem – BKS-em.

ZAPOWIEDŹ MECZU BKS BYDGOSZCZ - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

22 lipca 2021

Za podopiecznymi trenera Roberta Wójcika już dwa mecze kontrolne, w których łochowscy piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Remis z trzecioligową Unią Janikowo, a następnie pewna wygrana w Świeciu z miejscową Wdą, dają powody do optymizmu przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą jesienną sezonu 2021/22. Kolejnym ważnym sprawdzianem dla ekipy z Łochowa będzie weekendowy pojedynek z ligowym rywalem – BKS-em Bydgoszcz.

 

Piłkarze BKS-u przygotowują się do czwartego sezonu z rzędu na poziomie IV Ligi. W poprzednich rozgrywkach bydgoszczanie nie zakwalifikowali się po rundzie zasadniczej do czołowej siódemki i zostali zmuszeni do walki o ligowy byt. „Budowlani” zrealizowali ten cel bez większych problemów i z bezpieczną kilkupunktową przewagę nad strefą spadkową zakończyli sezon na 11. miejscu w tabeli. Nie ulega jednak wątpliwości, że bydgoszczanie będą w nowym sezonie celować w zdecydowanie wyższą lokatę i pojedynek ze Sportis jest dla Nich ważnym elementem okresu przygotowawczego.

 

Dla Sportis sobotnia konfrontacja to kolejny etap przygotowań do rozpoczynającego się już za dwa tygodnie nowego sezonu ligowego. Na boisku znów powinniśmy zobaczyć wielu nowych zawodników, którzy w ostatnim czasie trenują z łochowskim zespołem. Trener Robert Wójcik będzie miał możliwość sprawdzenia wdrożonych na treningach założeń taktycznych, co jest szczególnie cenne w rywalizacji z przeciwnikiem z tego samego szczebla rozgrywkowego.

 

Jak do tej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie, licząc mecze o stawkę. Dwa sezony temu Sportis wygrał u siebie z BKS-em 2-0, natomiast w spotkaniu rozegranym jesienią zeszłego roku przy ulicy Sielskiej padł remis 1-1. Z kolei jeśli chodzi o mecze sparingowe, to nie będzie to pierwszy tego typu pojedynek między tymi ekipami. W ostatnim z nich, rozegranym zimą, Sportis pokonał BKS 3-0.

 

#SPORTisMATCH

 

BKS Bydgoszcz – Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 24.07.2021

Godzina meczu: 10:30

Rozgrywki: Mecz sparingowy

Stadion: Stadion CWZS Zawisza w Bydgoszczy (ul. Sielska 12)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 24°C, słonecznie

Długość wyjazdu Sportis: 25 km

---

Przeciwnik: BKS Bydgoszcz

Rok założenia: 1956

Barwy: szaro-biało-czerwone

Stadion: Stadion CWZS Zawisza w Bydgoszczy (ul. Sielska 12)

Poziom Rozgrywkowy: IV Liga

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

03.10.2020 IV Liga 2020/21, 10. kolejka: BKS Bydgoszcz 1-1 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 2

Zwycięstwa Sportis: 1

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 0

Bramki: 3-1 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.