SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Za nieco ponad dwa tygodnie sezon 2021/22 kujawsko-pomorskiej IV Ligi przejdzie do historii. Zanim jednak piłkarze udadzą się na zasłużone urlopy, na kibiców w regionie czekają jeszcze cztery niezwykle interesujące serie gier, które rozstrzygną o losach awansu do III Ligi oraz zadecydują o tym, kto w przyszłym sezonie będzie musiał pogodzić się z grą w Klasie Okręgowej. W zaplanowanej na najbliższy weekend 31. kolejce nie zabraknie ważnych, a zarazem interesujących pojedynków. Będąca w tym momencie najbliżej awansu do III Ligi Unia Solec Kujawski podejmie walczącego o utrzymanie Lidera Włocławek. Druga w zestawieniu Włocłavia Włocławek gościć będzie 5. zespół tabeli, a więc Pogoń Mogilno. Z kolei zamykający ligowe podium Chemik Moderator Bydgoszcz tym razem zmierzy się na wyjeździe ze Spartą Brodnica. Najciekawszym pojedynkiem na dole tabeli będzie mecz w Bydgoszczy, w którym 15. w zestawieniu Budowlany KS Bydgoszcz zagra z ostatnimi w lidze Orlętami Aleksandrów Kujawski.

 

Sytuacja Cuiavii Inowrocław w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej IV Ligi jest dość specyficzna. Aktualnie biało-zieloni mają pięciopunktową przewagę nad strefą spadkową, co oznacza, że zespół z Inowrocławia nadal nie może być w stu procentach pewny utrzymania na piątym poziomie rozgrywkowym. Z drugiej strony, analizując wyniki drużyn znajdujących się za plecami inowrocławian, wydaje się, że Cuiavia nie powinna mieć problemu z tym, aby zakończyć sezon 2021/22 w bezpiecznej strefie. Oczywiście fakt braku pewności co do utrzymania zmotywuje z pewnością gospodarzy w meczu ze Sportis do walki o trzy punkty. Co ciekawe podopieczni trenera Piotra Gruszki w ostatnich czterech spotkaniach ligowych za każdym razem remisowali, a to oznacza, że w niedzielę najbliżsi rywale Sportis będą próbowali przełamać tę umiarkowanie korzystną serię. Dodatkową motywacją dla piłkarzy Cuiavii będzie także fakt, że ich zespół w poprzednich pojedynkach ze Sportis nigdy nie zdobył nawet punktu. Nie ulega wątpliwości, że w sobotę na kibiców, którzy zgromadzą się na stadionie przy ulicy Macieja Wierzbińskiego w Inowrocławiu, czeka ciekawa rywalizacja.

 

Runda wiosenna w wykonaniu piłkarzy Sporits SFC Łochowo to sinusoida zwycięstw i porażek. Podopieczni trenera Roberta Wójcika praktycznie nie dzielą się w tym roku punktami i każde ze spotkań z udziałem łochowskiego zespołu kończy się rozstrzygającym rezultatem dla którejś ze stron. Taki obrót spraw powoduje, że miejsce Sportis w tabeli IV Ligi od dłuższego czasu praktycznie się nie zmienia, a strata ekipy z Łochowa do czołowych drużyn ligi jest na tym etapie sezonu już zbyt duża, aby zespół prowadzony przez trenera Roberta Wójcika mógł marzyć o zakończeniu rozgrywek na czołowych pozycjach w ligowym zestawieniu. W ostatnich czterech spotkaniach ligowych warto jednak powalczyć o zdobycie jak największej ilości punktów, ponieważ ewentualne wygrane odniesione pod koniec tego sezonu mogą dodać piłkarzom, którzy pozostaną w klubie, pozytywnej energii na letni okres przygotowawczy. Mecz z Cuiavią Inowrocław to doskonała okazja do dopisania trzech punktów, ponieważ rywale nie wygrali od kilku ostatnich kolejek. Ponadto bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy obiema ekipami jest zdecydowanie korzystny dla Sportis. Łochowianie wygrali wszystkie bezpośrednie mecze z Cuiavią w historii, tracąc w pojedynkach z tym rywalem tylko jedną bramkę.

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie, licząc spotkania o stawkę i każdy z tych pojedynków padał łupem łochowian. W sezonie 2019/20 Sportis wygrał w Inowrocławiu z Cuiavią 3-1, w rozgrywkach 2020/21 łochowianie, również na wyjeździe, pokonali zespół z Inowrocławia 3-0, z kolei w spotkaniu rundy jesiennej obecnego sezonu ekipa z Łochowa zwyciężyła u siebie 2-0.

 

#SPORTisMATCH

 

Cuiavia Inowrocław Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 11.06.2022 (sobota)

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 31. kolejka

Stadion: Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu (ul. Macieja Wierzbińskiego 2)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 22°C, częściowe zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 50 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Cuiavia Inowrocław

Rok założenia: 1922

Barwy: biało-zielone

Stadion: Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu (ul. Macieja

Wierzbińskiego 2)

Sytuacja w tabeli: 12. miejsce (32 punkty)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

21.05.2022 IV Liga 2021/22, 28. kolejka: Budowlany KS Bydgoszcz 1-1 Cuiavia Inowrocław

28.05.2022 IV Liga 2021/22, 29. kolejka: Cuiavia Inowrocław 0-0 Start Eco-Pol Pruszcz

04.06.2022 IV Liga 2021/22, 30. kolejka: Lider Włocławek 2-2 Cuiavia Inowrocław

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): P-R-R-R-R

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Cuiavii Inowrocław zremisowali cztery ostatnie spotkania ligowe

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

07.11.2021 IV Liga 2021/22, 14. kolejka: Sportis SFC Łochowo 2-0 Cuiavia Inowrocław

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 3

Zwycięstwa Sportis: 3

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 0

Bramki: 8-1 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

08 czerwca 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU CUIAVIA INOWROCŁAW - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Przed piłkarzami Sportis SFC Łochowo ostatnie cztery spotkania sezonu 2021/22. Już w najbliższą sobotę o godzinie 12:00 w meczu 31. kolejki kujawsko pomorskiej IV Ligi podopieczni trenera Roberta Wójcika zagrają na wyjeździe z Cuiavią Inowrocław.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!