SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Na wtorek oraz środę zaplanowano w podokręgu Bydgoszcz większość spotkań 2. rundy Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu Bydgoszcz. Warto dodać, że awans do 3. fazy tych rozgrywek wywalczył już zespół Sędziów Bydgoszcz, który w ubiegłym tygodniu pokonał 4-1, występującą na co dzień w Klasie Okręgowej Polonię Bydgoszcz. Do najciekawszych pojedynków zaplanowanych na ten tydzień zaliczymy oczywiście spotkania, w których udział biorą zespoły rywalizujące w rozgrywkach IV Ligi. Pogoń Mogilno zagra w Wójcinie z miejscowym Tarantem. Chemik Moderator Bydgoszcz sprawdzi w Zamościu formę Iskry Zamość-Rynarzewo, z kolei Wda Świecie uda się do Osia na pojedynek z Gromem.

 

Dąb Potulice to zespół, który w tym sezonie po raz czwarty z rzędu przystąpił do rozgrywek bydgoskiej Klasy B. Zakończony w czerwcu poprzedni sezon ligowy były dla potuliczan w miarę udany. Gracze Dębu zgromadzili łącznie 48 ligowych punktów i zakończyli sezon na 3. miejscu w tabeli. Oczywiście w sferze marzeń gospodarzy środowego meczu jest powrót po kilku latach na siódmy szczebel rozgrywkowy w Polsce, czyli do Klasy A i z pewnością Dąb postara się w tym sezonie powalczyć o ligową promocję. Na razie jednak gracze z Potulic chcą skupić się na rozgrywkach pucharowych. Gospodarze mają już za sobą mecz 1. rundy, w którym zespołowi z Potulic udało się wyeliminować A-Klasową Wisłę Fordon. Mecz ze Sportis jest więc dla Dębu kapitalną okazją do sprawienia dużej sensacji oraz szansą na zrewanżowanie się łochowianom za dwie porażki pucharowe z ostatnich sezonów, w których ekipa z Potulic musiała uznać wyższość Sportis i pogodzić się z odpadnięciem z rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski.

 

Piłkarze Sportis SFC Łochowo mają już za sobą cztery spotkania ligowe. Po dwóch porażkach poniesionych w pierwszych dwóch kolejkach nowego sezonu łochowianie zaczęli wreszcie punktować i w 3. oraz 4. kolejce sezonu uzbierali łącznie 4 punkty. Szczególnie pozytywny dla drużyny z Łochowa powinien być ostatni domowy mecz z Liderem Włocławek, zakończony zwycięstwem podopiecznych trenera Remigiusza Kusia 4-2. Sportis zagrał dobre spotkanie i w drugiej połowie pokazał pełnię swoich możliwości, zdobywając trzy bramki, które podłamały rywala oraz przesądziły o odniesieniu pierwszego zwycięstwa w nowych rozgrywkach. W środę przed piłkarzami Sportis wyjazdowe spotkanie 2. rundy Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu bydgoskim, w którym rywalem zespołu z Łochowa będzie występujący na co dzień w Klasie B Dąb Potulice. Środowe spotkanie jest znakomitą okazją na pokazanie się młodych zawodników, którzy znajdują się w kadrze Sportis, a jeszcze nie mieli możliwości zebrania większej ilości minut w łochowskiej drużynie. Oczywiście awans do 3. rundy regionalnego „Pucharu Tysiąca Drużyn” jest obowiązkiem, ale nie zapominajmy, że rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami i rywala z Potulic absolutnie nie należy lekceważyć.

 

Jak do tej pory obie ekipy mierzyły się ze sobą dwa raz w meczu o stawkę i oba spotkania rozegrano w ramach rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN. W meczu 2. rundy regionalnego „Pucharu Tysiąca Drużyn” w sezonie 2020/21 Sportis wygrał w Potulicach z Dębem 5-1. W pojedynku tej samej fazy tych samych rozgrywek w ubiegłym sezonie łochowianie wygrali na wyjeździe z ekipą z Potulic 3-0.

 

#SPORTisMATCH

 

Dąb Potulice Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 31.08.2022 (środa)

Godzina meczu: 17:00

Rozgrywki: Okręgowy Puchar Polski K-PZPN (Bydgoszcz) 2022/23, 2. runda

Stadion: Stadion Sportowy w Potulicach (ul. Sportowa)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 20°C, częściowe zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 11 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Dąb Potulice

Rok założenia: 1993

Barwy: zielono-żółto-czerwone

Stadion: Stadion Sportowy w Potulicach (ul. Sportowa)

Poziom Rozgrywkowy: Klasa B

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

07.08.2022, OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2022/23, 1. runda: Dąb Potulice 3-2 Wisła Fordon

21.08.2022, Klasa B 2022/23, 1. kolejka: Dąb Potulice 4-0 Zieloni Zalesie

27.08.2022, Klasa B 2022/23, 2. kolejka: Piaski Bydgoszcz 2-3 Dąb Potulice

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-W-W-W

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Dębu Potulice wygrali wszystkie mecze o stawkę od 8 maja 2022 (seria 9 zwycięstw z rzędu)

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

01.09.2021, OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2021/22, 2. runda: Dąb Potulice 0-3 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 2

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 0

Bramki: 8-1 dla Sportis

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

 

 

30 sierpnia 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU DĄB POTULICE - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Piłkarze Sportis SFC Łochowo przystępują do rozgrywek o Okręgowy Puchar Polski K-PZPN. Już w środę o godzinie 17:00 w spotkaniu 2. rundy regionalnego „Pucharu Tysiąca Drużyn” w podokręgu bydgoskim podopieczni trenera Remigiusza Kusia zmierzą się na wyjeździe z występującym na co dzień w bydgoskiej klasie B Dębem Potulice.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!