O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W sobotę o godzinie 15:00 Sportis SFC Łochowo rozegra kolejny mecz sparingowy przed walką w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Po raz trzeci ekipa z Łochowa zmierzy się z zespołem trzecioligowym. Tym razem na drodze Sportis stanie Elana Toruń.

ZAPOWIEDŹ MECZU ELANA TORUŃ - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

25 lutego 2021

Po pojedynkach z dwoma trzecioligowymi drużynami – Unią Janikowo i Pomorzaninem Toruń, czas na mecz z ostatnim już zespołem z województwa kujawsko-pomorskiego, grającym na tym poziomie rozgrywkowym. Sobotnie spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ gospodarze to ekipa, która jeszcze w ubiegłym sezonie występowała na szczeblu centralnym.

 

Elana Toruń to spadkowicz z II Ligi. Warto dodać, że na sezon przed spadkiem, torunianie byli bardzo blisko awansu do rozgrywek Fortuna I Ligi. Wtedy o braku promocji zadecydowało ostatnie spotkanie rundy wiosennej, w którym „Elanowcy” ulegli 1-2 Olimpii Elbląg. W kolejnej kampanii ekipa z „Miasta Aniołów” nie radziła sobie już tak dobrze i po zakończeniu sezonu znalazła się na pozycji oznaczającej spadek z poziomu centralnego. Doświadczenie i marka tego zespołu pozostają jednak nie do zakwestionowania. Jest to z pewnością bardzo znana i ceniona „piłkarska firma” nie tylko w regionie, ale i w całym kraju.

 

W tegorocznej kampanii torunianie zajmują 9. miejsce w tabeli II grupy III ligi. Zespół z grodu Kopernika ma tyle samo punktów co wyprzedzająca ich i jednocześnie zamykająca grupę mistrzowską Pogoń II Szczecin. Tak więc najbliższe wiosenne mecze zadecydują o tym, czy piłkarze Elany zagrają w drugiej części sezonu w gronie ośmiu najlepszych drużyn w lidze.

 

Piłkarze z Torunia tak jak inne zespoły rozegrali tej zimy kilka spotkań kontrolnych. W ostatnim tego typu pojedynku w zeszłą sobotę pokonali 1-0, grający w innej grupie III Ligi Ursus Warszawa. Kolejne spotkanie z solidnym rywalem z wyższej ligi powinno przynieść drużynie Roberta Wójcika niezbędne doświadczenie, które „zaowocuje” w zbliżającej się wielkimi krokami rundzie wiosennej IV Ligi.

 

#SPORTisMATCH

 

Elana Toruń – Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 27.02.2021

Godzina meczu: 15:00

Rozgrywki: Mecz sparingowy

Stadion: Boisko w hali pneumatycznej w Toruniu (ul. Przy Skarpie 2)

---

Przeciwnik: Elana Toruń

Rok założenia: 1968

Barwy: żółto-niebieskie

Stadion: Stadion Miejski im Grzegorza Duneckiego w Toruniu (ul. Generała Józefa Bema 23/29)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

25.11.2020 III Liga 2020/21 15. kolejka: Elana Toruń 2-0 Górnik Konin

29.11.2020 III Liga 2020/21 17. kolejka: Elana Toruń 6-0 Chemik Police

03.12.2020 III Liga 2020/21 11. kolejka: Pogoń II Szczecin 3-0 Elana Toruń

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-P-W-W-P

Ciekawostka statystyczna: Elana Toruń rozegrała już w tym sezonie mecze w ramach trzech rozgrywek: III Liga, Fortuna Puchar Polski, Okręgowy Puchar Polski.

---

Ostatni bezpośredni pojedynek:

Pierwszy pojedynek Sportis SFC Łochowo – Elana Toruń w historii

 RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni
31 grudnia 2021
Maciej Słupecki nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 23-letni
18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.
31 grudnia 2021
Maciej Słupecki nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 23-letni pomocnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Unii Solec Kujawski.

SPONSORZY KLUBU