SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Na pierwszy dzień weekendu zaplanowano komplet spotkań 21. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Lider rozgrywek Unia Solec Kujawski wybierze się do Świecia na spotkanie z piątym w ligowym zestawieniu Wdą Świecie. Wiceliderująca Pogoń Mogilno podejmować będzie, znajdujący się w tabeli tuż za Sportis, Start Eco-Pol Pruszcz. Z kolei zamykająca ligowe podium Włocłavia Włocławek tym razem zmierzy się z zajmującym jedno z ostatnich miejsc w tabeli Pomorzaninem Toruń. Interesująco zapowiada się również bezpośredni pojedynek dwóch zespołów, walczących o zachowanie miejsca w IV Lidze. W Chełmnie ważny bój w kontekście walki o utrzymanie stoczą piłkarze miejscowej Chełminianki oraz Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz.

 

Kujawianka Izbica Kujawska to zespół nieprzewidywalny, a zarazem wyjątkowo groźny. Mimo iż, Izbiczanie praktycznie już od kilku sezonów zaliczają się do drużyn, regularnie znajdujących się w środku ligowego zestawienia, to najbliżsi rywale Sportis posiadają wyjątkową umiejętność mobilizowania się na jedno konkretne spotkanie. Początek obecnego sezonu był gospodarzy sobotniego pojedynku całkiem udany. Ekipa z Kujaw solidnie punktowała, a kibice „czerwono-zielonych” mieli nadzieję na to, że w rundzie jesiennej ich ulubieńcy nie będą mieli większych problemów z kompletowaniem punktów. Problemy rozpoczęły się wraz z początkiem października, kiedy to piłkarze Kujawianki wpadli w ogromny kryzys, którego efektem była seria aż 10 spotkań ligowych bez zwycięstwa. Dopiero pojedynek poprzedniej kolejki i wyjazdowa wygrana 4-2 z Liderem Włocławek pozwoliła drużynie z Izbicy zakończyć czarną serię, a co przez to idzie odzyskać wiarę we własne umiejętności. Z pewnością mecz ze Sportis będzie dla podopiecznych trenera Arkadiusza Dubczaka ważną rywalizacją, która może wpłynąć na ewentualną poprawę wyników tego zespołu w dalszej części sezonu. Gospodarze spróbują także zrewanżować się ekipie z Łochowa za porażkę 1-4, poniesioną w poprzednim pojedynku, rozegranym na stadionie w Izbicy Kujawskiej.

 

Za piłkarzami Sportis pierwsze cztery spotkania o stawkę, a to oznacza, że sztab szkoleniowy posiada już pierwszy materiał, wyniesiony z meczów rundy rewanżowej, który może posłużyć do ewentualnej analizy postawy łochowskiego zespołu w inaugurujących wiosenne rozgrywki meczach ligowych. Z pewnością wyniki, które zostały osiągnięte przez ekipę z Łochowa w ostatnich meczach, nie są rezultatami, z których zespół prowadzony przez trenera Roberta Wójcika może być zadowolony. Cztery punkty zgromadzone w trzech spotkaniach ligowych, a ponadto porażka w meczu 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN to za mało, aby powiedzieć, że Sportis znajduje się obecnie w równej, dobrej formie. Z drugiej strony piłkarze z Łochowa nie mogą spoglądać wstecz i powinni w pełni skoncentrować się na kolejnym pojedynku. Mecz z Kujawianką Izbica Kujawska z pewnością będzie trudną przeprawą, ponieważ gospodarze sobotniej rywalizacji są zespołem, który zawsze może zaskoczyć rewelacyjną dyspozycją i postraszyć praktycznie każdego rywala w lidze. Wszyscy w Sportis mają jednak nadzieję, że w sobotę łochowianie wrócą z południa województwa kujawsko-pomorskiego z kompletem punktów.

 

Jak do tej pory piłkarze Sportis mierzyli się z zespołem z Izbicy Kujawskiej pięciokrotnie, licząc spotkania o stawkę. W jedynym meczu rozegranym pomiędzy oboma zespołami w sezonie 2019/20 Sportis rozgromił u siebie izbiczan aż 6-0. W poprzedniej kampanii łochowianie mieli okazję aż trzykrotnie sprawdzić swoją dyspozycję na tle Kujawianki. W rundzie zasadniczej w Łochowie padł bezbramkowy remis, w pierwszym meczu rundy finałowej Sportis przegrał u siebie z drużyną z Izbicy 1-4, z kolei w drugim spotkaniu finałowej części poprzednich rozgrywek ekipa z Łochowa wygrała w delegacji 4-1. Ostatni bezpośredni pojedynek miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku. W rundzie jesiennej obecnego sezonu łochowianie przegrali u siebie z Kujawianką 1-2.

 

#SPORTisMATCH

 

Kujawianka Izbica Kujawska Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 02.04.2022 (sobota)

Godzina meczu: 14:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 21. kolejka

Stadion: Miejsko-Gminny Stadion w Izbicy Kujawskiej (ul. Sportowa 1a)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 6°C, zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 142 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Kujawianka Izbica Kujawska

Rok założenia: 1949

Barwy: czerwono-zielone

Stadion: Miejsko-Gminny Stadion w Izbicy Kujawskiej (ul. Sportowa 1a)

Sytuacja w tabeli: 12. miejsce (22 punkty)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

12.03.2022 IV Liga 2021/22, 18. kolejka: BKS Bydgoszcz 3-0 (wo) Kujawianka Izbica Kujawska

19.03.2022 IV Liga 2021/22, 19. kolejka: Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Start Eco-Pol Pruszcz

27.03.2022 IV Liga 2021/22, 20. kolejka: Lider Włocławek 2-4 Kujawianka Izbica Kujawska

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): P-P-P-R-W

Ciekawostka statystyczna: Zwycięstwo piłkarzy Kujawianki Izbica Kujawska w ostatnim meczu ligowym z Liderem Włocławek było pierwszym triumfem tej drużyny w meczu o stawkę od 2 października 2021 r.

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

27.08.2021 IV Liga 2021/22, 4. kolejka: Sportis SFC Łochowo 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 5

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 2

Bramki: 12-7 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

31 marca 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU KUJAWIANKA IZBICA KUJAWSKA - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

W najbliższy weekend piłkarze Sportis SFC Łochowo rozegrają kolejne spotkanie w ramach rozgrywek kujawsko-pomorskiej IV Ligi. W sobotę o godzinie 14:00 podopieczni trenera Roberta Wójcika zmierzą się na wyjeździe z 12. zespołem ligowej tabeli – Kujawianką Izbica Kujawska.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!