O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Już w sobotę o godzinie 17:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo rozegrają spotkanie 27. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Podopieczni trenera Roberta Wójcika zmierzą się na wyjeździe z ósmym w ligowej tabeli Lechem Rypin.

ZAPOWIEDŹ MECZU LECH RYPIN - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

12 maja 2022

W czubie ligowej tabeli trwa pasjonująca walka o awans do III Ligi. W zaplanowanej na najbliższy weekend 27. kolejce kujawsko-pomorskiej IV Ligi dojdzie do kolejnych bardzo ważnych spotkań, przybliżających zespoły występujące w rozgrywkach, do ostatecznych rozstrzygnięć. Piłkarze lidera IV Ligi, a więc Unii Solec Kujawski podejmować będą, znajdujące się w bardzo złej sytuacji, ostatnie w tabeli Orlęta Aleksandrów Kujawski. Wiceliderująca Włocłavia Włocławek zmierzy się w prestiżowych derbach miasta z walczącym o utrzymanie Liderem. Z kolei trzeci w tabeli Chemik Moderator Bydgoszcz tym razem sprawdzi na wyjeździe dyspozycję zagrożonej spadkiem Unii Gniewkowo. W tej kolejce ciekawie zapowiada się także pojedynek dwóch zespołów, którym także grozi degradacja do Klasy Okręgowej, a więc Pomorzanina Toruń i Budowlanych KS Bydgoszcz.

 

Lech Rypin to zespół, który świętuje w tym roku stulecie istnienia. Najbliżsi rywale Sportis mieli z pewnością zupełnie inne plany na końcówkę tego sezonu i rozpoczynając aktualne rozgrywki, marzyli o awansie do III Ligi. Niestety kilka gorszych spotkań spowodowało, że rypinianie znajdują się aktualnie w bardzo podobnej sytuacji jak ekipa z Łochowa i mogą koncentrować się już wyłącznie na walce o jak najwyższe miejsce w tabeli. Ostatnie tygodnie dla zespołu ze wschodu regionu także nie są łatwe. Lechici nie wygrali żadnego meczu ligowego od 2 kwietnia, a ponadto przegrali spotkanie półfinałowe Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN, ulegając trzecioligowej Unii Janikowo 1-4. W ostatniej kolejce zespół z Rypina przegrał 1-2 z Liderem Włocławek i nastroje w ekipie gości z pewnością nie należą do najlepszych. Nie oznacza to jednak, że zielono-żółto-niebiescy podejdą do spotkania ze Sportis bez woli walki i w sobotę nie spróbują przerwać złej passy.

 

Rozgrywki kujawsko-pomorskiej IV Ligi wchodzą już w decydującą fazę, a to oznacza, że każdy zdobyty punkt może być niezwykle cenny w ustaleniu końcowych pozycji zespołów w ligowym zestawieniu. Z jednej strony piłkarze Sportis SFC Łochowo walczą już tylko o zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli, z drugiej podopiecznym trenera Roberta Wójcika zależy na pokazaniu jak najlepszej gry i zdobyciu jak największej ilości punktów. Wyjazdowe spotkanie z Lechem może być dla łochowian trudną potyczką, ponieważ zespół z Rypina jest jednym z nielicznych zespołów w lidze, z którym Sportis ma negatywny bilans bezpośrednich spotkań. Nie ulega więc wątpliwości, że w sobotę obie ekipy będą walczyć na sto procent i nie odpuszczą żadnej piłki.

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie, licząc spotkania o stawkę i Sportis wychodził zwycięsko z pojedynku z tym rywalem tylko raz. W sezonie 2019/20 Sportis przegrał z Lechem na wyjeździe 0-3. W rozgrywkach 2020/21 łochowianie wygrali wyjazdowy mecz z zespołem z Rypina 3-0. W ostatnim bezpośrednim starciu pomiędzy tymi ekipami, czyli meczu rundy jesiennej obecnego sezonu, Sportis przegrał u siebie z Lechem 2-3.

 

#SPORTisMATCH

 

Lech Rypin Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 14.04.2022 (sobota)

Godzina meczu: 17:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 27. kolejka

Stadion: Stadion MOSiR w Rypinie (ul. Sportowa 41)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 19°C, przewaga chmur

Długość wyjazdu Sportis: 137 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Lech Rypin

Rok założenia: 1922

Barwy: zielono-żółto-niebieskie

Stadion: Stadion MOSiR w Rypinie (ul. Sportowa 41)

Sytuacja w tabeli: 8. miejsce (39 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

30.04.2022 IV Liga 2021/22, 25. kolejka: Lech Rypin 1-2 Start Eco-Pol Pruszcz

04.05.2022 OPP K-PZPN, 1/2 finału: Lech Rypin 1-4 Unia Janikowo

07.05.2022 IV Liga 2021/22, 26. kolejka: Lider Włocławek 2-1 Lech Rypin

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): R-R-P-P-P

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Lecha Rypin nie wygrali meczu ligowego od 2 kwietnia

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

09.10.2021 IV Liga 2021/22, 10. kolejka: Sportis SFC Łochowo 2-3 Lech Rypin

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 3

Zwycięstwa Sportis: 1

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 2

Bramki: 6-5 dla Lecha

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9.
05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo pokonali przed własną publicznością 6-3 Pol-Osteg Pomorzanina Serock. Aż cztery bramki dla