O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Piłkarska jesień w regionie nie zwalnia tempa. Po niesamowitym wyczynie w środowym meczu Okręgowego Pucharu Polski czas powrócić do rywalizacji na boiskach IV ligi. Już w sobotę o godzinie 16:00 w ramach 8. serii gier Sportis zmierzy się na wyjeździe z Legią Chełmża.

 

Zapowiedź meczu Legia Chełmża vs Sportis SFC!

18 września 2020

Łochowianie do najbliższej rywalizacji przystępują „na papierze” jako faworyt. Znakomita seria pięciu ligowych zwycięstw z rzędu została przerwana dopiero przed tygodniem przez Kujawiankę Izbica Kujawska. Mimo remisu Sportis pozostaje w czołówce ligowej tabeli. Coraz wyraźniej kształtuje się grupa zespołów, które są bardzo mocno zainteresowane walką o promocję do 3 ligi. Ekipa prowadzona przez Roberta Wójcika ma na koncie obecnie 16 punktów i zajmuję 3. miejsce w tabeli. Taki sam dorobek mają trzy inne zespoły otwierające zestawienie: lider IV ligi – Lider Włocławek, wicelider - Zawisza Bydgoszcz i czwarta w tabeli Włocłavia Włocławek.

 

Do najbliższego spotkania nie można podejść jednak na zbyt dużym luzie i zlekceważyć rywala. W tym momencie zespół gospodarzy zajmuje 14. miejsce w tabeli. W siedmiu kolejkach chełmżanie zgromadzili 7 punktów. Warto zaznaczyć, że Legia urwała już punkty Włocłavii Włocławek, a przed tygodniem potrafiła pokonać na wyjeździe Wdę Świecie 2-1 po dwóch bramkach Szymona Kocieniewskiego. Zespół rywala nie odniósł na ten moment ligowego zwycięstwa na stadionie przy ulicy 3 Maja. Oznacza to, że w sobotę Sportis czeka bardzo trudne zadanie, ponieważ gospodarze zrobią wszystko, aby cieszyć się wraz ze swoimi kibicami z pierwszego kompletu punktów u siebie.

 

Warto dodać, że obie drużyny w środę rozgrywały spotkania pucharowe. Sportis w niesamowitym stylu rozgromił na wyjeździe LZS Grochowiska Księże 20-0. Rywale nie mają aż tak dobrych wspomnień ze środka tygodnia. W meczu 3 rundy OPP grupy toruńskiej Legia przegrała przed własną publicznością ze Spartą Brodnica 2-3 i pożegnała się z rozgrywkami.

 

W zeszłym sezonie doszło do jednego bezpośredniego starcia obu zespołów. 26 października ubiegłego roku Sportis wygrał na wyjeździe z Legią 2-0. W tamtym spotkaniu bramki padały w pierwszej połowie, a na listę strzelców wpisywali się Maksym Humeniuk i Nana Ntuli.

 

Sylwetka przeciwnika:

 

Legia Chełmża

 

Rok założenia: 1928

Barwy: czerwono-zielono-białe

Stadion: Stadion Miejski w Chełmży

 

Wyniki 3 ostatnich spotkań gospodarzy:

 

04.09. IV liga, 6 kolejka: 1-3 Unia Gniewkowo (Dom)

12.09. IV liga, 7 kolejka: 2-1 Wda Świecie (Wyjazd)

16.09. OPP (Toruń), 3R: 2-3 Sparta Brodnica (Dom)

 

W sobotę trzymajmy kciuki za naszych zawodników. Bez Waszego wsparcia nie uda się spełnić naszych wspólnych marzeń.

 

Tylko będąc razem, tworzymy prawdziwą SPORTisFAMILY.

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.