SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

W drugi weekend października rozegrana zostanie 10. kolejka kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Hitem tej serii gier będzie bezpośredni pojedynek o fotel lidera rozgrywek. W Inowrocławiu druga w tabeli Cuiavia podejmie prowadzącą w ligowym zestawieniu Tłuchowię Tłuchowo. Zajmująca z kolei trzecią pozycję w tabeli Fundacja Akademia Futbolu Elana Toruń tym razem uda się do Łabiszyna na mecz ze znajdującą się aktualnie w strefie spadkowej miejscową Notecią. Notowana na 4. pozycji Włocłavia Włocławek podejmie przed własną publicznością Pol-Osteg Pomorzanina Serock, a poza tym w tej serii gier interesująco zapowiadają się także pojedynki Startu Eco-Pol Pruszcz z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz oraz Wdy Świecie ze Spartą Brodnica.

 

Dla piłkarzy Notecianki Pakość start obecnego sezonu nie należy do zbyt udanych. Najbliżsi rywale Sportis wygrali jak do tej tylko jedno spotkanie i obecnie znajdują się na miejscu oznaczającym degradację do Klasy Okręgowej. Zespół biało-niebieskich musi więc bardzo szybko wziąć się w garść, jeśli marzy o tym, aby nie walczyć o ligowy byt do ostatniej kolejki ligowej. Ostatnie wyniki gospodarzy nie napawają jednak optymizmem. Przed tygodniem drużyna z Pakości wysoko przegrała na wyjeździe 0-4 z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz. We wcześniejszych meczach gracze Notecianki musieli z kolei uznać wyższość m.in. Pogoni Mogilno i Chełminianki Chełmno. Nieco lepiej zawodnikom z Pakości poszło w rozegranym w ubiegłym tygodniu spotkaniu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu bydgoskim. Notecianka pokonała na wyjeździe występującą na co dzień w Klasie Okręgowej Noteć Gębice i zameldowała się w kolejnej rundzie rozgrywek pucharowych.

 

Przed tygodniem piłkarze Sportis SFC Łochowo zaprezentowali się przed własną publicznością z bardzo dobrej strony, pokonując 6-3 Pol-Osteg Pomorzanina Serock. Łochowianie zrehabilitowali się więc kibicom Sportis za wstydliwą porażkę w meczu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski z Tarpanem Mrocza poniesioną w poprzednim tygodniu. Dobra postawa w ostatnim meczu ligowym napawa optymizmem, ale należy pamiętać, że jest to dopiero wczesna faza sezonu i w kolejnych miesiącach sytuacja w rozgrywkach może się jeszcze zmieniać wielokrotnie. Sportis notowany jest nadal w drugiej połowie tabeli, ale strata do liderującej Tłuchowii Tłuchowo wynosi zaledwie 6 punktów. Sytuacja w lidze jest więc otwarta i to wyłącznie od postawy samych łochowian zależy, o co ekipa prowadzona przez trenera Remigiusza Kusia będzie walczyła w decydującej fazie sezonu. Nie ulega wątpliwości, że w najbliższym meczu z Notecianką faworytem spotkania będą łochowianie. Gospodarze uzbierali jak do tej pory zaledwie cztery punkty i znajdują się na samym dole ligowego zestawienia. Piłkarze Sportis są w niezłej dyspozycji, jednak muszą pamiętać, że w poprzednim sezonie to zespół z Pakości dwukrotnie okazywał się lepszy w bezpośrednich pojedynkach, które zostały rozegrane pomiędzy oboma zespołami.

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie, licząc bezpośrednie spotkania o stawkę. W sezonie 2019/20 w spotkaniu kujawsko-pomorskiej IV Ligi Sportis pokonał na wyjeździe Noteciankę 2-0. Kolejne mecze pomiędzy zespołami z Łochowa i Pakości miały miejsce w ubiegłym sezonie. W pojedynku rundy jesiennej Sportis przegrał u siebie z Notecianką 1-2, z kolei w spotkaniu rundy wiosennej, które zostało rozegrane w Pakości, łochowianie ulegli biało-niebieskim 2-4.

 

#SPORTisMATCH

 

Notecianka Pakość Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 08.09.2022 (sobota)

Godzina meczu: 14:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 10. kolejka

Stadion: Stadion Miejski im. Mariana Malinowskiego w Pakości (ul. św. Jana 13)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 14°C, częściowe zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 49 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Notecianka Pakość

Rok założenia: 1951

Barwy: biało-niebieskie

Stadion: Stadion Miejski im. Mariana Malinowskiego w Pakości (ul. św. Jana 13)

Sytuacja w tabeli: 17. miejsce (4 punkty)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

24.09.2022, IV Liga 2022/23, 8. kolejka: Notecianka Pakość 2-3 Chełminianka Chełmno

27.09.2022, OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2022/23, 3. runda: Noteć Gębice 1-4 Notecianka Pakość

01.10.2022, IV Liga 2022/23, 9. kolejka: Chemik Moderator Bydgoszcz 4-0 Notecianka Pakość

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-P-P-W-P

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Notecianki Pakość stracili jak do tej pory w tym sezonie ligowym 29 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

19.06.2022, IV Liga 2021/22, 33. kolejka: Notecianka Pakość 4-2 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 3

Zwycięstwa Sportis: 1

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 2

Bramki: 6-5 dla Notecianki

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

05 października 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU NOTECIANKA PAKOŚĆ - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!